Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

6 minutes ago, Николица said:

Многи се питају како је сад дошао Пефи и да ли је чекао бољу понуду па ај као може и Звезда кад већ нису други звали. А можда се летос договорио са ДР да мало причека, одмори и у међувремену тренира. Па да дође онда лепо код нас да зацементира одбрану хехе..... Можда је то случај😁


Moguce. Odbio je sve ponude koje su stigle da bi prešao kod nas. Ipak je sada pravi trenutak a ne svih ovih godina koliko ga pingujemo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Kankkunen said:

Jel dobio otkaz u OLY-u? 

Bio je opcija kad su hteli da ga najure zbog neke intervencije na kolenu, a nije prijavio nikom u klubu.

Ono sto je sigurno je da je obavljen razgovor izmedju njega sa jedne strane i Deja i Bola sa druge strane. Ostaje dogovor izmedju klubova. Medjutim, umijesao se jos jedan klub, koliko sam cuo, to mi nije 100% potvrdjeno. Pogadjajte koji😁😂 vi blizega (kluba) nemate.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa naravno da je to to, vise igraca na bekovskim pozicijama niti mozemo da platimo niti nam trebaju.

Bicemo stvarno armirani beton pozadi, mislim da nikada u istoriji nismo imali toliko fajtera u ekipi. Kalina, Lazic, Ivanovic, Dobric, Markovic, Luka, Vajt, Lazarevic.. Prosto ne mogu da zamislim da neko njima preuzme titulu, ali videcemo.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Ono sto je sigurno je da je obavljen razgovor izmedju njega sa jedne strane i Deja i Bola sa druge strane. Ostaje dogovor izmedju klubova. Medjutim, umijesao se jos jedan klub, koliko sam cuo, to mi nije 100% potvrdjeno. Pogadjajte koji😁😂 vi blizega (kluba) nemate.

Onda bolje da nisi nista ni pricao,barem ne nama.Hasan je sve sto nama treba posebno sa Markovicem u timu.Odbrana,preuzimanja,zastita obruca,jako dobar roll centar i vrhunski finiser oko obruca.

Verujem da ga i ti jako dobro poznajes zbog mandata kod vas pa reci ako nisam u pravu.

 

Oni koji barataju sa statistikom nek izvade podatke za njegovu zavrsnicu oko kosa. @Guru npr.Tokom prosle sezone je bio prvi u EL sa nekih ludackih 70,80% ne znam da li je uspeo da zadrzi to.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Ono sto je sigurno je da je obavljen razgovor izmedju njega sa jedne strane i Deja i Bola sa druge strane. Ostaje dogovor izmedju klubova. Medjutim, umijesao se jos jedan klub, koliko sam cuo, to mi nije 100% potvrdjeno. Pogadjajte koji😁😂 vi blizega (kluba) nemate.

 

Jbg razlika između treba da padne dogovor i srećan vam je velika. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Ono sto je sigurno je da je obavljen razgovor izmedju njega sa jedne strane i Deja i Bola sa druge strane. Ostaje dogovor izmedju klubova. Medjutim, umijesao se jos jedan klub, koliko sam cuo, to mi nije 100% potvrdjeno. Pogadjajte koji😁😂 vi blizega (kluba) nemate.

Pa na koju stranu vise naginje? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja zaista ne bih za zlo uzimao ijednom igraču što donosi odluke kako misli da je najbolje za njegovu karijeru. To što nekome Zvezda nije bila opcija ranije, ne znači da neće biti kasnije i vice versa. Mogu se kritikovati eventualno samo lažne i kurtoazne izjave da je igrač X oduvek imao san da obuče dres Zvezde itd, jer su to najčešće gluposti, odluke se u profesionalnom sportu uglavnom donose na bazi racia a ne emocija, čast izuzecima.

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pefi sa 24mpg iz prethodne sezone ima 6,6 asista po meču. Jeste sporiji jer sada ima 102kg...ali kada dodje gusto i igra se na jedan posed...teže će njemu dvometrašu neki namazani šuter da hitne preko glave ili proda jeftini dribling sa prodorom, da ne spominjem da će i pomisliti da ga unese pod koš. Kuz i nekako ali Luka će zbog spretnijih ruku i tih Pefijevih asista ,,od parket'' sigurno imati više lakih poena. Ivanović može i mora da pokrije minute na dvojci a Holins i Dobri će zavisno od svoje forme deliti po zasluzi pozicije 3-2. Bukvalno ovim potezom prvenstveno radimo damage control jalove druge petorke sa Uskokom na pleju kao i pomeranje pozicija zbog transparentnog problema koji imamo sa šuterski dva jalova krila na poziciji beka koji su ipak na vi sa driblingom i prodorom. Sa Pefijevim asistima i uglovima dodavanja ka visokim, nadam se da nećemo više gledati Holinsove pokušaje da nešto nabaci unutra...jer to videli smo bude jako naivno.

 

Nije na odmet primetiti da KKCZ prvi put igra EL sezonu sa 3+1 pleja. Nek je na zdravlje.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Ono sto je sigurno je da je obavljen razgovor izmedju njega sa jedne strane i Deja i Bola sa druge strane. Ostaje dogovor izmedju klubova. Medjutim, umijesao se jos jedan klub, koliko sam cuo, to mi nije 100% potvrdjeno. Pogadjajte koji😁😂 vi blizega (kluba) nemate.

FMP? 😯

  • Like 7
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Cavani said:

Pa naravno da je to to, vise igraca na bekovskim pozicijama niti mozemo da platimo niti nam trebaju.

Bicemo stvarno armirani beton pozadi, mislim da nikada u istoriji nismo imali toliko fajtera u ekipi. Kalina, Lazic, Ivanovic, Dobric, Markovic, Luka, Vajt, Lazarevic.. Prosto ne mogu da zamislim da neko njima preuzme titulu, ali videcemo.

- vodimo 43:39  u 35. minutu utakmice

- ulazi petorka: Marković, Lazić, Holins, Lazarević, Kuzmić i igra je do kraja

- krajnji rezultat 43:39

 

kao da gledam

 

*nisam hteo Kalinića da stavljam, jer bismo verovatno onda dali neki koš

  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...