Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

12 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

Dobar potpis u smislu iskustva, renomea i toga sto ce sad doci do nekih pomeranja i dodatnog kristalisanja uloga na pozicijama 1-3. Nekako sam uveren da nam uskoro dolazi i centar ali od preko Bare.

Obedska, Marinkova ili neka treća?

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Konacno Pefi kod nas, ja zadovoljan, nisam ni ocekivao sutera, bilo bi previse lako za Deja tako.. 

E sad kad Dzoni predje na 2, Holins i Dobric mogu malo opustenije da igraju, pogotovo ako Dzoni namesti nisanske sprave pa pritisak bude manje. Jos taj centar ako dodje bice sve u fullu skockano.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Е није проблем људи што није неки шутер, него добро је да играмо у Европи мислим да би нас у УСА оптужили да смо ККК или најблаже да не волимо ихраче тамније пути тј да имамо нешто против њих, а Холинс је ту да разбије толику белиму хехехе.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ovo skroz ima logike - Stefan je plej visok skoro 2 metra i u odbrani može opušteno da čuva 1/2/3, po potrebi, a u napadu ili on igra keca, Ivanović 2, ili kombo dva klasična pleja Marković / Nejt. Imaćemo bolji protok lopte, više kreacije. Iz toga će slediti bolji pasovi za šutere, pa valja očekivati bolje procente Dobrića i Holinsa pre svega. Stefan još donosi i bolju uposlenost centara, pre svega Kuzmić može još da "procveta" ofanzivno zbog Pefija itd.

Sviđa mi se potez, na "drugu" loptu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim, nije da nam ne fali ni vise bolhendlinga. Ok, potrebniji nam je suter, ali sa ovakvim protokom lopte, pitaj boga dal bi Beron ubacivao vise, a i nekako su ovo sramno niski procenti, i siguran sam da ce se dizati kako bude odmicala sezona. Takodje, potrebnija nam je i ta petica, ali bar smo jedan problem resili. Nadam se i tom Lesoru. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Kankkunen said:

Stiže još jedan plej ...

Untitled.jpg

 

Potpisuj! Taman da najverniji opet bojkotuju, ..bo im pas mater.

 

41 minutes ago, Horium said:

 

Ostavimo sa strane to da imam i odredjenu iracionalnu averziju prema "cuvenim zvezdasima" koji dolaze na zalasku karijere i to kada ih svi drugi odbiju...

 

 

Takodje. 5 puta smo ga jurili, dosao je posle pauze od 6 meseci. Ali sto rekose vec, ako je Deju dobar, ne bunimo se.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Opet kazem, ne mogu da se ne obradujem Pefiju u Zvezdi.

 

Suska se i za Lesora. 

 

Stvarno su nas gadno oladili ovim nebombastičnim potpisima ove sezone. Još Dejo frajer sve potpisa na 2 godine i tako zaključa temu prelazni rok permanentno.

 

Ovakav greh se može oprostiti samo sa jednim F4 plasmanom.

 

😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Николица said:

Е није проблем људи што није неки шутер, него добро је да играмо у Европи мислим да би нас у УСА оптужили да смо ККК или најблаже да не волимо ихраче тамније пути тј да имамо нешто против њих, а Холинс је ту да разбије толику белиму хехехе.

A i on je uz Cirbesa bio prvi kandidat za nogobulj 😄 Elem, bio sam protiv dovodjenja Markovica jos letos, ali ajde da mu pozelim srecu. Mozda malo prodisu Dobric i Holins i jos neki igraci, ipak je Stefan dobar asistent. Neko vec rece da nije takav defanzivac kao sto je bio,stigle su godine. A mozda se i Dzoni malo trgne, sada ce vise igrati beka, manji ce biti kreatorski pritisak na njemu, vidi se da su ga pojela visoka ocekivanja od njega u EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

Poslednju takmicarsku utakmicu odigrao pre 5 meseci. 

 

Ne znam da li da se pitam na sta sada lici, ili da se radujem sto ce imati snage za prvih par utakmica? 😄 

Posle toliko godina van Srbije red je prva da bude derbi 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Kooineeperk said:

Poslednju takmicarsku utakmicu odigrao pre 5 meseci. 

 

Ne znam da li da se pitam na sta sada lici, ili da se radujem sto ce imati snage za prvih par utakmica? 😄 

Trenirao je individualno vec neko vreme uopste ne izgleda toliko lose.Prikljucice se treninzima koliko vec sutra.Tako da ne brinite dto se tice spreme isl radio je i didividualno celo vreme

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...