Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Pa ja ne vidim gde bi drugde, pošto tu minuta za njega sasvim sigurno neće biti. Nejt će imati nekih 25, Marković ostatak.

 

I to ne bi bio problem da Džoniju odgovara dvojka, ali jbg to mu suštinski ne leži. On je mnogo efikasniji u svakom slučaju s loptom u rukama nego bez nje. Šta više, mislim da je i kao spot up šuter lošiji nego kada sam kreira šut.

 

Ne dopada mi se ovaj potez, ali hajde da verujemo Deju.

Ne znam, u Buducnosti je izgledao dobro u paru sa Kobsom. Sto bi rekli, vreme ce kazati 🙂  

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ne znam, u Buducnosti je izgledao dobro u paru sa Kobsom. Sto bi rekli, vreme ce kazati 🙂  

 

I meni se čini da nam je tako u paru sa Kobsom zadavao najvise problema, tako da se ne sekiram za raspodjelu minuta, a duga je sezona.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Volters, Ivanović

Holins, Dobrić

Kalinić, Lazić

White,

Kuzmić, Mitrović

 

Ovih 9 igrača su za ozbiljnu rotaciju i vidi se iz aviona da fali jedan ozbiljan visoki u rotaciji i svako dovodjenje bilo kog igrača,a da nije na 4 ili 5 je ozbiljan fejl.

Sada igramo samo sa dva visoka igrača što je možda i jedini takav slučaj u EL.

 

Lazarević, Uskoković, Simonović Davidovac su pomoćno osoblje i bukvalno bilo koji da bude 10tog do 12tog igrača je svejedno.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne radujem se bas nesto ovom potpisu. 

 

Istina je da nedostaje jos (makar) jedan igrac koji ume da vodi loptu i organizuje igru, ali jos vise fali neko da ubaci loptu kroz obruc.

 

Ostavimo sa strane to da imam i odredjenu iracionalnu averziju prema "cuvenim zvezdasima" koji dolaze na zalasku karijere i to kada ih svi drugi odbiju...

 

Link to comment
Share on other sites

Ako je DR odlučio da Marković bude košarkaš CZ to je zato što nam je sigurno to najbolje rešenje u ovom trenutku, a uzeći u obzir iskustvo i budžet. 

Svakako je bolje Marković nego niko. 

DR zna bolje od nas prilike u KK i u samom timu na treningu. 

Ogrešio sam se o neke igrače ove sezone. 

Neću da mračim ko god da dođe! 

Puna podrška timu! 

Drugog izbora i nemamo. 

💪💪💪

 

 

Edited by StiviKivi
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Očito da je Radonjić kao najveći problem percipirao drastičan pad koji obično usledi oko devetog minuta kada nastupa second floor unit na čelu sa Uskokom, gde protivnik ili stiže razliku ili je pravi. 

 

Za to izgleda smatra da je odgovoran nedostatak plejmejkerstva tj kreacije sa pozicije jedan, budući da u EL Uskoković definitivno nije sposoban ništa da iskreira, kako za sebe tako ni za druge, te je tu rešio da pojača rotaciju, naročito videći šta se dešava kada je jedan od projektovanih plejeva out.

 

U principu, to ima smisla, a imalo bi još većeg da Dobrić i Holins imaju bolje procente nego što ih postižu trenutno.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Zvanicno! 

 

 

Quote

Stefan Marković od ponedeljka uveče novo je pojačanje KK Crvena zvezda mts!!!

Iskusni plejmejker i trofejni reprezentativac Srbije je sa crveno belima potpisao ugovor do kraja sezone 2022/2023!

Stefan Marković je rođen 1988.godine u Beogradu, a Crvena zvezda će mu biti 10. klub u izuzetno bogatoj karijeri.

Prve korake Stefan Marković visok 197 centimetara napravio je u ekipi Atlas, a onda četiri sezone nastupao u ekipu Hemofarma.

Od 2010.godine je internacionalac koji je igrao za ekipe Benetona, Valensije, Malage, Banvita, Zenita, Himkija i Virtusa sa kojim je prošle sezone vratio titulu prvaka Italije u Bolonju nakon dve decenije. U finalnim utakmicama plej ofa, Marković je bio jedan od najzapaženijih igrača i ujedno najbolji asistent ekipe.

Bio je standardni reprezentativac Srbije još u mlađim kategorijama (zlatna medalja na SP za igrače do 19 godina 2007.) a sa seniorskim timom  osvajao je srebro na Olimpijskim igrama u Riju, srebro na Svetskom prvenstvu u Španiji, i srebro na Evrobasketu u Poljskoj.

Dolaskom Stefana Markovića Crvena zvezda je dobila ogromno iskustvo na poziciji organizatora igre, izuzetno požrtvovanog timskog igrača koga odlikuje izvanredna igra u odbrani, brojne asistencije, i veliki broj važnih i velikih utakmica u bogatoj karijeri.

Marković se odmah nakon lekarskih pregleda priključuje timu Crvene zvezde.

Stefane dobro došao u Crvenu zvezdu!

 

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...