Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Mislim da je Majk C završio svoju ulogu u Zvezdi... 

2,3 meča već ni minut ne igra... 

Njegov dvomesečni ugovor ističe uskoro. 

Kroz 15,20 dana očekujem prve minute za Vajta. Možda malo optimistično ali eto. 

Isto tako sumnjam da će pojačanja biti. 

Bar smatram da ispod obruča neće... 

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, StiviKivi said:

Mislim da je Majk C završio svoju ulogu u Zvezdi... 

2,3 meča već ni minut ne igra... 

Njegov dvomesečni ugovor ističe uskoro. 

Kroz 15,20 dana očekujem prve minute za Vajta. Možda malo optimistično ali eto. 

Isto tako sumnjam da će pojačanja biti. 

Bar smatram da ispod obruča neće... 

Džaba se nadaš, potpisao je do kraja 2021. godine. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, pavijan2 said:

@Geronimo počeo si da pišeš prozne tekstove poput uvaženog moderatora goldberga.

Moje pitanje je bilo jednostavno: koliko starter F4 klubova je otišlo da igra EC?

Daj neki primer. Nema ga. Nula.

Što se tiče Kaline. Glavni njegov motiv za dolazak u Zvezdu je taj što je Zvezda jedini EL klub koja mu je dala da bude prvi igrač. Ključeve ekipe. To je veliki iskorak u njegovoj karijeri. Nadam se da će tokom sezone dokazati da je sposoban za to. Molim te navedu mi ekipu u EL koja je bila spremna da Kaliniću da ulogu prvog igrača.

 

Prozne tekstove? Sta ces, imao sam 5 iz srpskog, pa daj da se vidi to... Mozda to utice i na druge da se lepse izrazavaju.

 

U evro-okvirima Kalina je najmanje u istoj klasi sa Panterom, a klasa iznad Lideja. Dolasci su totalno uporedivo, drzava dala pare i oni su potpisani. Kukaju pizde, srde se na Partizan oni sobom nezadovoljni ili oni koji unapred traze izgovor za poraz, a nasi kosarkasi ce da se bore i pobede, mozda ne sledece nedelje, ali kad bude trebalo. Evo, bez literarne vrednosti. Sto se mene tice, zavrsili smo ovu pricu.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Redstar0356 said:

Ako Goldberg moze u svakom postu da pominje Sns i kvazi drzavu, mogu i ja Djilasa. Ako cemo vec da snizavamo kvalitet diskusije tim mantrama... 

 

Ne mozes, to nisu iste mantre.

SNS svinjoidnu propagandu na vlasti osecamo svi, dok je ovo tvoje revansisticko pominjanje Djilasa deo te iste propagande. Ja retko kad, skoro nikad ne reportujem ali cu to sledeci put uciniti ukoliko zloupotrebis da i na ovom prostoru siris tu propagandu od koje nam je svima muka. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Najmanje poena primamo u EL ali zato smo treci najgori po postizanju.Daj Dejo popusti malo i dovedi nekog sposobnog bez savesti pri sutiranju.

Da ne poletim mnogo ali mislim da nam dobra doselekcija pravi slicnu situaciju kao top8 sezona,dakle u smislu otvaranja novih opcija,nove dimenzije igre a ne nuznog tog rezultata.Mnogo bi podigao plafon ovoj ekipi,temelj vrhunski kao i tada,Radonjina masina i igra fukcionise samo nam ta macka fali.Kad smo kod temelja ne znam da li ciganija shvata da ako Ivanovic konacno proigra kako zna da imamo 2 pleja!Posle koliko godina...jos od Markusa,Jovica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Losmi17 said:

Videh juce statistiku po kojoj su Okobo i Dzons postigli 45% svih poena Asvela ove godine u EL.

Nadrealno. Deluje da je dovoljno da zaustavimo jednog, i da cemo biti blizu pobede.

 

fantastičan podatak. ako je tačno, to bi zaista trebalo da nam ide u prilog.

tj ako su zaista postigli a nije nešto tipa "učestvovali" u 45% pts, jer onda to znači i da su prilično asistirali drugima

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, oubrevo. said:

 

fantastičan podatak. ako je tačno, to bi zaista trebalo da nam ide u prilog.

tj ako su zaista postigli a nije nešto tipa "učestvovali" u 45% pts, jer onda to znači i da su prilično asistirali drugima

Da, sumnjicav sam i ja prema podatku, realnije je da su ucestvovali.

Al opet, znam za jednu partiju okoba sa 35, i dve sa oko 25 poena, mozda i nije nemoguce.

Nemam sad vremena da gledam statse, ali su obojica definitivno vise skoreri nego first pass plejmejkeri.

S druge strane, nije da to nisu znale ostale EL ekipe, pa su na skoru 6-2.

Verujem da cemo se opredeliti da skroz ugusimo Okoba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Najmanje poena primamo u EL ali zato smo treci najgori po postizanju.Daj Dejo popusti malo i dovedi nekog sposobnog bez savesti pri sutiranju.

Da ne poletim mnogo ali mislim da nam dobra doselekcija pravi slicnu situaciju kao top8 sezona,dakle u smislu otvaranja novih opcija,nove dimenzije igre a ne nuznog tog rezultata.Mnogo bi podigao plafon ovoj ekipi,temelj vrhunski kao i tada,Radonjina masina i igra fukcionise samo nam ta macka fali.Kad smo kod temelja ne znam da li ciganija shvata da ako Ivanovic konacno proigra kako zna da imamo 2 pleja!Posle koliko godina...jos od Markusa,Jovica.

 

Mislim da če se za doselekciju sačekati nova godina. Razlog za to je , da još nismo odigrali u punom sastavu do sad. Mislim da je cilj da se vidi kako to izgleda sa Džonijem i White-om na terenu, pa da se presudi šta nam tačno fali kao pojačanje.

 

Znam, mnogi če reči, do tada če sezona biti gotova. Jbg to jeste rizik. Ali dovođenje igrčaa u ovom momentu nebi bila nikakva doselekcija, nego krpljenje rupe, koja je sad trenutno najproblematičnija. A kako bi to najbolje razumeli, možemo da pogledamo kako bi nam izgledala ta doselekcija do sada:

 

Avgust: obavezno čista petica, Mitar i Kuz su smešan dvojac za EL nivo. 17mestotm

posle povrede white-a: Visoki igrač 4/5 sa dometom za tri

Hollins upada u kanal: čista dvojka trpač, u timu imamo 6 krila

Ivanović korona: Uskok je tele, daj pleja. Može i kombo

 

Jednostavno treba biti strpljiv, jer je to pravi put. Moramo videti ekipu na okupu, i kako to izgleda kad mašina proradi.  Tad onda možemo sa sigurnošću reći, kockamo se sa situacijom na pleju. Daj jednu kombo zverku koje može da pripomogne na kecu u specifičnim situacijamatm , ili izmisli poene sa dvojke, kad Hollins i Dobrić otkažu. Ili, treba nam atleticizma i stretcha na visokim pozicijama. Daj neku zver tu

Ko če znati, možda i oboje. Ako bude skor u EL solidan u tom momentu, možda se iskupa i neka ušteđevina i ode na all in. 

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...