Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ja sam za Dobria  pisao i kada je bio na vrhuncu i pisem i sad. Decko je kupio navijace borbenoscu ala Branko Lazic u onoj sezoni, inace je EC igrac i to cu da tvrdim uvek, dok mi neko ne dokaze suprotno. 

Ali ga ne teram iz tima, i navijacu da veceras utrpa 20 koliko god da ga ne gotivim, ipak nosi dres kluba za koji navijam, isto tako necu terati ni Hollinsa ili bilo koga drugog, vec cu navijati da odigraju sto bolje.

Ivanovic? sta se desava? korona ili ne?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro je, glavno da je upisana pobeda na kraju. Nisu ni ovi iz Mornara veverice pa da skinu gaće čim izdajemo na teren. 

Mislim da se Radonja zeznuo sa ovim Holinsom. Holins + jedan koji zna sa loptom i ima dobar šut bi bilo OK, ovako imamo dva Dobrića na dvojci. 

Edited by Hogar
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Hogar said:

Bilo bi mnogo bolje da su tu Vajt i Ivanović. 

Bilo bi isto... Uskokovic konacno koristi sansu i on je novi projekat DR, neki su mi se smejali na HT, a i sad ce. 

 

Uskokovic srpski Dijamantidis, samo mu treba prostor, nadam se da ce ga dobiti u Milanu i Monaku...i da cemo sa njim kao vodjom na terenu u nekom delu utakmice uzeti bar jednu pobedu.

 

Deju je Holins rezerva Dobricu...Kninska Kobra polako ulazi u ritam pred dugacak put i ''presedanjem''...divno je bilo gledati Zvezdu veceras...

 

Moje je srce je crveno i belo, napred Dejo!!!

Edited by Devil In My Pants
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Bas ruzna utakmica

Napad nam je uzasan

Podseca na one prve sezone Radonje kada smo govorili da nemamo smislenu akciju. Sve isiljeni sutevi.

Lazarevic mora da uzima suteve kad je sam. To je obaveza Radonje da mu sugerise. Cak i kad sve odradi kako treba gleda da doda.

Bice ovakvih mucenja.

 

Link to comment
Share on other sites

da vidimo koje ce sve to jos utakmice propustiti ivanovic..

@monaco

@armani

vs mega

vs pao

@zadar

vs asvel

vs partizan

@baskonia

@ real              

 

tako da ono, nista sto uskok ne moze da nadoknadi, a i povratak vajta je sve blizi, jos samo 2 i po meseca..

spacer.png

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Лазић на Гордића у 4/4 је преломило меч, уз наравно тројку Добрић из катастрофалног напада... 

 

Калина је баш нервозан, бојим се да ће пуцати све више, једноставно ово није улога коју он може да изнесе дуго. 

 

Холинс је баш нејасан, нијесам очекивао овакав канал. Потези у нападу су му фудбалски... Вазда је некако на ногу намјести

 

Ваљало би што прије направити доселекцију и то прије свега споља, а и једна 4 која умије да рашири би била значајна. Превелики проблем за спејсинг нам преставља што ниједан од високих није опасан даље од 3метра од коша... 

 

Похвале за Ускока, одлична рола.

 

Сва ова прича је шупља, јер не знамо имамо ли новца за још неког играча 🙄

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vazno je da smo pobijedili,lose smo igrali ali pobjeda je bitna.Mislim da nam je pritisak posle poraza od Albe stvorio nervozu,mislim da nije do energije.Imaju momci dovoljno energije,mladi,sportisti,a i svi drugi timovi igraju 2 3 utakmice nedeljno,vidicete sad u Francuskoj ili u Milanu,do koncentracije pri sutu je,malo i do srece kako se krene u utakmicu.

Nadam se da ce Kalina malo da smiri zivce,Deda da malo zivne,Holins i Lazic pogode neki sut,Dobric da pocne da sipa i bice pobjeda u Evroligi.Zivi bili pa vidjeli

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Devil In My Pants said:

Uskokovic konacno koristi sansu i on je novi projekat DR, neki su mi se smejali na HT, a i sad ce. 

 

Kako njegov projekat kad ga je dovela celava prevara a imao je i neke bolje partije prosle sezone? 

 

Quote

Uskokovic srpski Dijamantidis

 

🤐

 

Quote

Moje je srce je crveno i belo, napred Dejo!!!

 

Srce ti je crveno belo dok 'Dejo' ne promeni boje. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...