Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ovo sto je Laki postavio za Dobrica je otprilike pikazatelj kakvi smo navijaci.

Nije prosao pripreme i vec se zaboravilo kako je finisirao proslu sezonu i koliko je bio znacajan.

Lakse je pljucnuti na Dobrica koji treba da uhvati zalet, nego na Holinsa, sto je i jeres u isto vreme.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ja se sve slazem ali isto mislim da adekvatne zamene nisu postojale niti postoje.

Evo da nam je najbolji ekonomski i margetinski strucnjak na mestu predsednika mislis da bi on prebrodio mulj aba lige?Sigurno da ne.I onda dzabe sve,i potencijalni igraci i novac i dobra selekcija i doselekcija koje bi doneo kad ne bi usao u EL.

Drugo ti vidi rezultate partizana poslednjih 7,8 god u evropi,prodate igrace a sa druge strane visinu potpisanih i raskinutih ugovora pa mi reci da li su njihova ovosezonska uloganja opravdana necim?Odgovor je jasan,e sad pod tim uslovima sta ti kazes da li je struka uopste bitna?Paradoksalno ali na ovim prostorima sasvim legitimno pitanje.

Pre nego sto devil kaze pa ostoja je obezbedio papren budzet,bolji je od covica, samo da podsetim da je Tintoreto isto kao i Zeljko sada bio najplaceniji trener ikada na ovim prostorima koji je imao prostora da Parahovskog plati milion za UKUPNO cirka 15min u ABA pa opet nisu nista uradili godinama,bukvalno samo kup.

 

Dakle ja mislim da sastav(od Covica do trenera/Radonjica) koji imamo obezbedjuje bas ono na cemu smo,prezivljavanje u el.Za prave doselekcije,raciju i plan za buducnost su izgleda potrebni neki drugi kadrovi koji skoro sigurno nisu kadri da ostaju vladar Jadrana u kontinuitetu.

 

 

Za mladje kategorije treba biti hrabar i popiti neki tezak poraz u juniorima zarad razvitka talenta.To sam uvek podrzavao ali sad ad razmisljam mozda ni to nije tako crno belo ali da ne duzim vise.

Uh.....sta napisa.

 

Mulj, prezivljavanje..vladar Jadrana Covic...niko drugi. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

7 hours ago, Crni said:

Ovo sto je Laki postavio za Dobrica je otprilike pikazatelj kakvi smo navijaci.

Nije prosao pripreme i vec se zaboravilo kako je finisirao proslu sezonu i koliko je bio znacajan.

Lakse je pljucnuti na Dobrica koji treba da uhvati zalet, nego na Holinsa, sto je i jeres u isto vreme.

 

Nije se zaboravilo. Nego je uprkos tome šta je pokazao lani, mnogo ljudi još uvek bilo mišljenja da on "nije EL bek", šta god to značilo. I sa slabom formom na početku ove sezone se je perfektno namestio za "esam vam rek'o", da bi se to propustilo.

 

A treba iskoristiti priliku, jer ko zna, možda ja uskoro više neče biti. Ustvari, ja sam siguran da je ovo zadnja prilika za anti-Šegijevce, jer kad se jednom nameste nišani, gotovo je. 😉

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Hogar said:

Možda, ali mu grobari nisu zabijali nož u ledja kao što je kod nas slučaj. 

 

ko mu zabija nož u leđa  šefe?

ljudi na internetu koji se ne slažu sa njegovim izjavama ili imaju zamerke na njegovo vođenje kluba?

 

to je tako vučić izjava;

lik svom sinu platio iz zvezdinog budžeta da se igra plejmejkera u više navrata i po 20ak minuta, naplaćuje usluge treniranja u fmp kompleksu, ima ko zna kakve berićete još od vođenja ali mi treba da širimo transparent čoviću legendo da mu ne bi zabijali nož u leđa? komedija.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, oubrevo. said:

 

ko mu zabija nož u leđa  šefe?

ljudi na internetu koji se ne slažu sa njegovim izjavama ili imaju zamerke na njegovo vođenje kluba?

 

to je tako vučić izjava;

lik svom sinu platio iz zvezdinog budžeta da se igra plejmejkera u više navrata i po 20ak minuta, naplaćuje usluge treniranja u fmp kompleksu, ima ko zna kakve berićete još od vođenja ali mi treba da širimo transparent čoviću legendo da mu ne bi zabijali nož u leđa? komedija.

 

 

Eto ti medju prvima, a ako ne vidiš da nas vodi uspešno toliko godina to ti je već ozbiljan problem. 

Ispada da bi svi neki imaginarni likovi napravili više para, manje grešili, a da "stručnjaci" sa foruma preuzmu klub bili u rangu Barselona. 

"To je tako Vučić izjava" 😂😂😂 pa nešto jadnije još nisam čuo.

A tebi ako se svidja Vučić ili inače ovi političari možete simpatije iskazivati na drugim mestima, poštedite nas bar na sportu. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hogar said:

Eto ti medju prvima, a ako ne vidiš da nas vodi uspešno toliko godina to ti je već ozbiljan problem. 

 

znači, ja mu zabijam nož u leđa komentarima na forumu. 

 

a "vučić izjava" je iskorišćena za tvoj upis pošto ovde ljudi nisu pisali ništa naročito negativno, već izneli racionalno propuste koje je imao 

ako smatraš da treba da se piše o čoviću samo u superlativima, to je vućić-style.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo, nije istina da su se ovde pisale samo neke opravdane kritike već i najgnusnije uvrede, puštalo se mašti na volju i izmišljalo svašta. 

Otkako je Zvezda krenula da staje na noge kreću nabolesniji napadi na Čovića, ne zbog njega samog, njega bi oni ostavili na miru. 

Da nije u našem KK ne bi ga ni primećivali. 

Gadja se Zvezda i kad bi KKCZ opet bio u raspadu došli bi njihovi klubovi u mnogo bolje pozicije. 

Tolika hajka od Partizanovih satrapa po medijima i sportskim strukturama a tu su realno mnogo jači od nas. 

Prate ih i ovi iz ostalih klubova jer svi bi lakše do uspeha da nema Zvezde. 

Tegeltija, Pantić, Informer, Kurir, Mondo... Delije, Grobari... svi na istoj strani i onda naši navijači još dodatno da doliju vatru traže dlaku u jajetu. 

Em bi da bude uspešan, em bi da bude bezgrešan, i da ispunjava želje stručnjaka. 

Pa nije nikome od nas pet godina pa da ne vidi neke greške i ne bi nekog boljeg igrača i još veći uspeh ali kad krenu napadi nije to par komentara već takmičenje ko će više opljunuti i na koliko mreža. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@Hogar

krenuo si od teze da mu zvezdasi zabijaju noz u ledja pisanjem na internetu a sada si dosao do komplet - neprijatelja, ne samo tih domacih internet izdajnika. 

 

to ameri lepo zovu "moving goal-post". 

 

najgnusnije uvrede je zasluzio najgnusnijim nepotizmom a zatim i izigravanjem lokalnog siledzije koji preti ljudima koji pisu na netu ili ga ismevaju na tekmi. 

 

klasicno govno od coveka. 

 

to sto je dobro vodio klub u odredjenim aspektima i periodima, ne znaci da nije pravio sranja. 

a onda na sve to dodas bahacenje i tebi je to super. 

 

neka ti bude super, samo bi trebalo da razumes da postoje ljudi kojima to nije super i da na taj nacin steti i klubu. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ova utakmica u petak  me baš pogodila.

Ne zbog poraza, ne zbog igre, ne zbog pomalo odvratne atmosfere koja se širi na ovom topiku, a i oko kluba generalno. 

Već zbog nekog saznanja koliko nam malo fali da budemo baš ozbiljan EL tim. I koliko je to malo zapravo mnogo. I neki osećaj da to malo nikad nećemo dostići.

Isti slučaj sa utakmicom FK u četvrtak.

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Mikel said:

@madafaka73

 

'Protraćili smo vreme, nismo iskoristili šansu da ostavimo neki dublji trag u evropskoj klupskoj košarci modernog doba. Meni je više od ovakvih sezona muka.'

 

Od kraja 80tih na ovamo od kad gledam i pamtim ovo je zlatan period KK CZ sa najvise trofeja i uspeha. 

Ne da mi nije muka, nego je uzivanje i najveće zadovoljstvo da gledam svoj voljeni klub kako trči sa najboljima iz sezone u sezonu. Trag smo itekako ostavili po najvrelijiem terenu el, po jakoj odbrani, po Jovicevom rekordu asistencija, po Bobiju, Kalini, Guduri, Vasi mvp koji su stasavali kod nas... Barem Makabi vise ne razvija carsav who the fuck are you.. dobro su nas upoznali.

 

'Jedan Top8 i par pobeda nad evropskim powehouse ekipama svake sezone je premalo za moje shvatanje sporta, pa i Zvezde u krajnjoj liniji. '

 

Posto nemamo tu prokletu licencu, top 8 nam ne donosi gotovo nista osim opterecenja za najvaznije duele u plej ofu aba lige koja mora da bude prvi cilj. Ko misli da je monotono i da treba abu i el da prepustimo nekom drugom onda alal mu vera za navijanje, meni je to apsolutno neprihvatljivo.

 

Za top 4 ni budzet od 25 miliona ne bi bio nikakva garancija, eto Armani ga jedva ubode posle x sezona i gomile bacenih para. Nije nemoguće, treba da verujemo u cuda ali nije realno pogotovo sto je kriza sa domacom kosarkom i domacim igračima. 

@bold

Ja ti iskreno želim da nastaviš da uživaš i da te postovi kao moji ne poremete u tome.

 

Ali, isto tako želim da te zamolim da ispoštuješ i mišljenje drugih ljudi, onih kojima trčanje sa najboljima (bolje reći trčkaranje za njima) nije dovoljno i koji smatraju da bi u tim trkama bar po nekad trbali da prođemo ako ne prvi kroz cilj, ono bar sa medaljom oko vrata. Bar jednom za 10 godina trčanja. Nisam ja nezahvalan, još manje razmažen. Samo imam specifično shvatanje života, samim tim i sporta, a ono kaže: ako se takmičiš, probaj da pobediš. I zato, koliko god da sam srećan i ponosan što smo deo evropske košarkaške elite jedan duži period, ne mogu posmatrati KKCZ kao nekog rekreativca od 40 godina koji dođe na teren i igra sa mlađima i boljima od sebe koji ga, normalno, odvale od života, a njemu osmeh na licu jer je i dalje deo te košarkaške priče i bitno mu je samo da bude tu još koju godinu.

 

Pisao je Princeton sjajan post o putovanju i cilju, kroz koji je reflektovao neke principe životne filosofije na košarku kao igru. I na kraju se sve svede na to - kakav ti je pogled na život, takva su ti i očekivanja od istog. Uže gledano, kakve su ti aspiracije prema KKCZ, takav ti je i stav prema tome da li je ovo sve što smo prošli uspeh ili ne. Meni ovo nije uspeh. A to će mnogima biti jasno jednog dana kada više ne budemo u EL i kada će početi da vraćaju film i ponovo preživljavaju sve te propuštene šanse. Meni uspomene o propuštenim prilikama ne znače mnogo. Bitan mi je sadašnji trenutak u kome se sve dešava, onaj koji se kalemi jedan na drugi i odlazi u večnost. Taj jedan trenutak u kome će Zvezda podići pehar EL, kao što je podigla Ušatog i postala dao te večnosti.

Edited by madafaka73
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, madafaka73 said:

Taj jedan trenutak u kome će Zvezda podići pehar EL, kao što je podigla Ušatog i postala dao te večnosti.

 

Izuzetno cenim i poštujem romantičan san o osvajanju pehara najboljeg u Evropi. Čak sam siguran da postoje ljudi kojima je KK CZ u srcu i koji su spremni da okupe profesionalce i taj poduhvat sprovedu u delo. Verujem da to cudo zaista moze da se desi. Medjutim, ako je cena toga da vise ne postojis, da te zadužuju i skidaju ti koseve, ponizavaju, deru kožu s ledja, skidaju gace, brisu parket s tobom stoka razlike, hvala ali ne hvala.

 

Nekad je bilo dovoljno da okupis sve sto valja u ex Yu i da poput Jugoplastike sa dobrim trenerom osvojis evro pehar, mada je tome najvise doprinela izuzetna generacija koji se radja jednom u pola veka. 

 

Danas, kada se ulaganja visestruko veća, u uslovima surovog kapitalizma razvojem omladinske skole, dovodjenjem talenata možemo, možda, da budemo samo Mega 2 i nista vise od toga a sumnjam da bi tim konceptom navijaci bili zadovoljni. Uradis cost-benefit i vidis gde si pa onda postavljas realne ciljeve.

 

Na osnovu raspolozivih resursa sadasnji rezultati su sasvim zadovoljavajuci i to pod uslovom da su ostvareni na odrziv nacin tj. da se klub ne ostavi u ogromnim dugovima kao lane.

 

Ako se pojavi neko ko je spreman da za 10 godina ulozi 300 miliona evra, alal vera, izvolte klub na upravljanje i idemo zajedno svim snagama po taj evropski san.

  • Like 5
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

@Hogar

 

klasicno govno od coveka. 

 

to sto je dobro vodio klub u odredjenim aspektima 

Kakva konstruktivna i objektivna kritika ne bi bolje ni najverniji Tegeltijini sektaši... 

48 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kakve borbe vodi Covke, protiv sns, robije,zlih domacih i stranih izdajnika... gde ce im dusha takog coeka da napadaju 😁

Evo čovek koji ima više mržnje prema Čoviću već Dulo smrad i glavati Tegi zajedno fino objasni kako se mešaju laži i istina. 

Nigde niko nije spomenuo ni Željka robiju ni domaće i strane izdajnike a ni borbu protiv SNS ali on to ubaci jer zna da to prolazi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Hogar said:

Kakva konstruktivna i objektivna kritika ne bi bolje ni najverniji Tegeltijini sektaši... 

Evo čovek koji ima više mržnje prema Čoviću već Dulo smrad i glavati Tegi zajedno fino objasni kako se mešaju laži i istina. 

Nigde niko nije spomenuo ni Željka robiju ni domaće i strane izdajnike a ni borbu protiv SNS ali on to ubaci jer zna da to prolazi. 

Ko mu zabija noz u ledja onda, vetar?

 

E

 

Jel ti osetis sta je konstruktivna kritika, niko mu nista psovao nije, ili ne dao Bog nesto gore...ti si vrv vojnik kluba koji je bio uz Deja dok su ga drugi polivali govnima...

 

Ili vis volis krilaticu, setite se gde smo bili 96 2011...da napomenem, sad je 2021..jos malo 2022..😁

 

Ne mrzim ja covica da budem iskren,  samo smatram da bi svaki deo sns klana i politike od 90te, treba biti u zatvoru :))) i da ne treba da budu u javnom zivotu Srbije...al ipak kad nemamo prave sportske funkcionere nek se amnestiraju covic, terzic, limar,kokeza, vucelic, itd...toliko su uradili za serbijanski sport.😁

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Hogar said:

Kakva konstruktivna i objektivna kritika ne bi bolje ni najverniji Tegeltijini sektaši... 

 

to da je govno od coveka nije kritika, vec cinjenica dokazana minulim postupcima. nema previse veze sa vodjenjem kluba, uspesnim ili neuspesnim. ali utice.

Edited by oubrevo.
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Trigger said:

Možda nam je taktika za dovođenje igrača da sačekamo F4 EL, pa da proberemo dvojicu ili trojicu i onda sledeće sezone da kidamo u EC i da gazimo Krku i SC. 

Uz to treba da budemo i sedmi u Aba.

To je jedan od uslova da bi dosli igrači iz klubova sa F4 EL.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...