Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ma nista nije procitano, vec je ovaj tim takav kakav je, moci ce da lupi samar i najvecim favoritima, ali ce i da prima samare od Albe, Asvela i slicnih timova. Jednostavno, neka vrsta Burnleya iz Premijer Lige, znaju kad se potrefi dan da budu zajebani kao kratko cebe za favorite, ali usled svoje izrazito jednodimenzionalne igre, i sami kao takvi ce biti zajebani od strane sebi slicnih timova, nista novo i nista cudno. 

 

Da li ce ovo biti dovoljno za ABA ligu, ne znam. Ranijih sezona je bilo dovoljno, ali sada je preko puta Zelimir sa dzakovima love, jednostavno nismo u istoj poziciji. A takodje i ovaj tim nije kompletan, nedostaje Vajt i Lazic koji se tek oporavio, a verovatno ce biti i doselekcije, znaci ova utakmica niti je wake up call niti nesto slicno, jedna u nizu, just another day in the office, a ustao si na levu nogu. 

 

Teraj dalje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Realnost nam kuca na vrata, svakako svi znamo da ovaj tim ne moze dobijati u kontinuitetu. Sta nam fali znamo svi, da nismo za F8 znamo svi...Ovakvi kiksovi se desavaju i to je normalna stvar.

Smaras baki za medalju. Nije ovo poraz uprave. I prekini vise da krivis upravu za lose a Radonjica hvalis za dobre rezultate. Bar budi dosledan ako mozes...

Edited by Predragdjape
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kad se dese ovakvi porazi, najmanje krivim igrace.

Usao si bez prve cetvorke i petice u sezonu, onda nemoj da se bunis. Usao si sa 2 pleja, znas da je korona, nista, glup si, taktika gledanja u pasulj ti nije prosla, sad mozes krenuti od Sarape, Marica...

Jedan ozbiljan tim mozda i moze da dozvoli Uskokovica u minimalnoj rotaciji, ali dva Dobrica(Holinsa), jednog ofucanog Simonovica i pihtiju Davidovca ne bi pokrpio ni San Antonio iz ere Dankana i Robinsona.

Boli me djoka dal ce sad na silu da dovedu nekog mucenika na 1-2, odnosno da ce dovesti peticu, koja ce se uigrati do Nove Godine.

Ne pogadjaju mene odavno Mrkela, Terzic i Covic, al me zaboli u dusu kad to uradi Radonjic, a veceras je on taj koji je bio ocajan. 

Nisam ocekivao poraz od Albe, ali da ce se raspasti Kalinic i tim vec sada na pocetku sezone, e to je bilo jasno i slepom.

Kola su u blatu, verglaju, da li ce se izvuci? Sumnjam.

Link to comment
Share on other sites

Frustrirajuce je sve ovo. Ajd sto smo imali neke faktore koje ne mozes da ukalkulises, ali boli sto se nikad ne uci iz gresaka.

Nece ova sezona biti mnogo drugacija u odnosu na prethodnih par.

Mozda ce biti razlika to sto cemo dobiti neki mec vise nego prerhodne sezone, ali i to je pitanje.

Nista, da se okrenemo aba ligi tamo negde od 15.11.

Hehe.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Smaras baki za medalju. Nije ovo poraz uprave. I prekini vise da krivis upravu za lose a Radonjica hvalis za dobre rezultate. Bar budi dosledan.

JeRY tebi normalno da klub koji igra EL nema upravu..vec VD, da se igraci mahom potpisuju i trener na jednu godinu..MENI NIJE...

 

Sad tim mora biti super, a nemas upravu,ovaj ofrlje lupi budzet i to je to....

 

Poraz je Radonjicev i tu nema price, sto se tice terena. Los je bio u praksi aktivan pored terena. Kalinic nervozan...ne sme DR da dozvoli da mu tako igraci izgledaju psihicki, posebno ne glavni igrac, onda se to rflektuje na ostalo...Prvi put vidim ovakvu dominaciju jednog igraca na terenu..da psihicki padne, a da ga DR trpi...ne secam se da smo to imali nikad,mora malo Kalinic da se smiri...

 

Volters i Kuzmic izuzetni, tj standardni vec..Mitar iznad ocekivanja..treba tu jos malo kosarkaskog smeka i jos 1-2 alfa muzijaka da malo smire Kalinu..

Link to comment
Share on other sites

Nije problem sto mi necemo uci u top8,bitno je da smo u nekoj kakvoj takvoj borbi,ja cu biti skroz zadovoljan sa nekom pozicijom od 9-12 mesta cak i prezadovoljan,nadam se da su napokon svi videli da nama fali jos jedan igrac na poziciji beka,idealno neki 2/1 jer od uskokovica ne mozes da ocekujes ni 5min ozbiljne kosarke,prosto fali jedan igrac koji moze da natrpa,i da fali nam igrac tipa lojda,pantera ocigledno na nizem niovu jer smo sirotinja,a Boga mi fali nam i centar o kom se ionako trubi odavno. Sve ce to bolje izgledati uz povratak vajta,ali da fale 2 igraca fale,ustedeli smo evo za oba igraca bar 2plate.

A sto se tice prica poremetice se timski duh,hemija itd sve to stoji al zar nije logicnije da ovih nasih 12 dobrih obrati tog jednog,nego on jedan sve da sjebe.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

JeRY tebi normalno da klub koji igra EL nema upravu..vec VD, da se igraci mahom potpisuju i trener na jednu godinu..MENI NIJE...

 

Sad tim mora biti super, a nemas upravu,ovaj ofrlje lupi budzet i to je to....

 

Poraz je Radonjicev i tu nema price, sto se tice terena. Los je bio u praksi aktivan pored terena. Kalinic nervozan...ne sme DR da dozvoli da mu tako igraci izgledaju psihicki, posebno ne glavni igrac, onda se to rflektuje na ostalo...Prvi put vidim ovakvu dominaciju jednog igraca na terenu..da psihicki padne, a da ga DR trpi...ne secam se da smo to imali nikad,mora malo Kalinic da se smiri...

 

Volters i Kuzmic izuzetni, tj standardni vec..Mitar iznad ocekivanja..treba tu jos malo kosarkaskog smeka i jos 1-2 alfa muzijaka da malo smire Kalinu..

Nije normalno, ali to sto nemamo predsednika ne menja stvari na terenu. To sto je Radonjic potpisan na jednu sezonu, verovatno nije hteo na vise. Igracki kadar, da li je mogao bolji, mozda jeste. 2:3 nije los rezultat u EL kako se predvidjalo. Lepo si opisao danasnju utakmicu i svaka cast na tome. 👍 Samo nema smisla da u pobedi hvalis i velicas jednu, a u porazu krivis drugu stranu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Kako smo ustedeli? U Laktasima? Veceras? 

Mislio sam na to sto nisu sa nama od pocetka sezone pa za njih nismo dali plate za septembar i oktobar. Na kraju smo mozda i izgubili vise nego sto smo ustedeli al to ce pokazati vreme.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ragazzo said:

Mislio sam na to sto nisu sa nama od pocetka sezone pa za njih nismo dali plate za septembar i oktobar. Na kraju smo mozda i izgubili vise nego sto smo ustedeli al to ce pokazati vreme.

Moje misljenje da nedolazak igraca ovog puta nema veze sa ustedom plata... Kontam da se vaga izmedju beka i visokog, gde vise skripi.. 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

I ja verujem da se nije islo na pojacanje da se ne bi narusio postojeci timski duh, hemija i vec postavljeni autoriteti. Ako se ovakva igra ponovi to znaci da nije u pitanju samo los dan, vec da izlaze na videlo limiti ekipe sto bi znacilo da je sada trenutak za to ocekivano pojacanje koje bi ulilo novu energiju. Mada ne mozemo svaki put kada odigramo lose da teramo igrace i prizeljkujemo nove za koje nam niko ne garantuje da ce bilo sta unaprediti, ali s obzirom da je to bio neki plan i ranije nema se sta vise cekati. 

 

Vec sam ranije pisao o tome da nam niko nece garantovati da ce Dobric biti na istom nivou forme kao na kraju prosle sezone sto se negde i obistinilo. On i DeDa su najvise potonuli u odnosu na proslu sezonu pa bi sa njima Radonjic trebalo najvise da radi u ovom trenutku jer nam trebaju kao hleb nasusni. I ostaje otvoreno pitanje sta se desilo sa 'mirno spavaj nano' odbranom? 

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Moje misljenje da nedolazak igraca ovog puta nema veze sa ustedom plata... Kontam da se vaga izmedju beka i visokog, gde vise skripi.. 

Druze problem sto na oba mesta skripi nazalost,za sad deluje da manje skripi na centru,al za mesec dana moze jako da skripi i tamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lose je to sto mi u ovoj mladoj sezoni jos nismo dokazali da mozemo bolje od ovoga.

Neko kaze umor, povrede, bolest. Kako to da smo samo mi umorni i da imamo povredjene i bolesne igrace? Mora da negde gresimo. Meni je vise problem vrlo ozbiljan limit kvaliteta i fizicke spremnosti ovog tima. Otprilike kao da je svima u klubu svejedno.

- imamo prvog centra koji jedva moze da potrci, skoci, a ruke su mu prilicno drvene.

- imamo igraca starog 26 godina koji izgleda kao da ima 46.

- imamo igraca za koga se verovalo da ove sezone nece skidati trenerku.

- itd

 

Ne moramo da se plasimo da ce sledeceg prelaznog roka neko da nam otima igrace. Ne bi bio toliki problem da se to ne ponavlja vec nekoliko godina za redom, gde mi gledamo zavrsetak karijere Skorcianidisa, Feldina, Rocestija, Pere Antica, Brauna i mnogih drugih velicina koje su protutnjale kroz nas klub.

Cemu onda i ucestvovanje u EL ako ti to ne otvara mogucnost da za isti budzet dobijes kvalitetnije igrace, jer znaju da ce igrati na glavnoj sceni. 

Ako je ovo to sto nam sleduje za ovu sezonu, bolje da su nam ostavili Radanova i Borisu, pa bar da se opustimo...

 

Link to comment
Share on other sites

Jako je nezahvalno za sad terati igrace tj jedina dvojica koju bi terao jesu simonovic i uskokovic jer najmanje mogu da doprinesu,moja kritika se ovde vise odnosi na neke zamisli trenera jer ja stvarno odbijam malo da prihvatim da za ceo rok nije mogao da se nadje centar,i nekad to radonjino ponasanje mazge zna da iznervira jako a za upravu nije mii bitno dal je vd ili nije,kritika moze biti obezbedjivanje veceg budzeta mada kod nas skoro sve zavisi od volje pojedinca.

Edited by ragazzo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ragazzo said:

Mislio sam na to sto nisu sa nama od pocetka sezone pa za njih nismo dali plate za septembar i oktobar. Na kraju smo mozda i izgubili vise nego sto smo ustedeli al to ce pokazati vreme.

Nema tu nikakve uštede, može čak biti i skuplje. Kad menadžer oseti da ti gori pod nogama i da nemaš mnogo izbora, onda cena ide gore.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, duboko said:

 

- imamo prvog centra koji jedva moze da potrci, skoci, a ruke su mu prilicno drvene.

- imamo igraca starog 26 godina koji izgleda kao da ima 46.

 

Koj su ti ovi?

Ako si na prvog mislio Kuzmica on nam je najbolji igrac u prethodne 3 utakmice 

Link to comment
Share on other sites

Simonović i ove sezone igra standardno po 15-20 minuta. On je minus igrač na 4 od 5 mečeva. Na toj poziciji smo totalno šuplji. Simon i Davidovac su ozbiljne rupetine. Mi smo mislili da je najgora pozicija centra, ali Kuz i Luka generalno igraju odlično na startu sezone. 

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba se ipak strpiti dok ne odradimo naredna 3 gostovanja... a onda će Mega da nam plati za sve. Dedu smo razmazili statusom kojim je tretiran sve ove godine. Stanje u kojem se trenutno nalazi je sramotno i poražavajuće, kako za njegov talenat tako i za klub.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...