Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ovoj ekipi je dovoljna iskra pa da se razvije buktinja, niko ovde ne igra za sebe niti izolovano od ekipe, sinergiju smo ostvarili već na samom startu sezone i to me jako raduje. Biće ciglarenja i jalovih napada ali za ABA ligu se baš ne brinem. Zamislite ovu ekipu sa punim fokusom i na 100% kad dođe borba za trofeje u završnici ABA lige, tu se ekipe poput Cedevite baš ništa ne pitaju. Jedino da im se poklope baš neke ludačke šuterske serije KKP je jedina ekipa koja može da nas ugrozi, ali čisto sumnjam da će do toga doći, svodićemo mi i mnogo jače od njih na mali broj poena. 

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, srlepajce said:

Radonja na kzn na pitanje "Da li ga brine minutaza Kalinica?" kaze "to mu ocigledno prija" 😆

Na konstataciju novinara da raduje Kuzmic kao jedini centar kaze "Nije on jedini centar. Izgurali smo ovaj period sa dva i tako ce biti i dalje" 🤐

 

I meni je juče pala na pamet ta potrošnja Kaline. I imam nepopularno mišljenje. Mislim da Kalini apsolutno ne smeta ova potrošnja. Jak je kao 33 konja. Ume da fino raspodeli potrošnju. 30 minuta za tako jakog igrača u prajmu nije smak sveta. Biće ABA smećarskih utakmica gde će odmarati. Ove bitnije ima da igra 30 minuta bez da se umori.

 

 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

sta znam, meni se cini da ta potrosnja i tolika uloga kaline nije dobra

nije on neki prefinjeni napadac koji konstantno moze da izmislja poene

posebno ne sa tolikom potrosnjom na obe strane

odatle i 0/10 za 2

 

i dalje mislim da nam nedostaje vise poena i generalno protagonizma od bekovske linije

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, NMX said:

 

I meni je juče pala na pamet ta potrošnja Kaline. I imam nepopularno mišljenje. Mislim da Kalini apsolutno ne smeta ova potrošnja. Jak je kao 33 konja. Ume da fino raspodeli potrošnju. 30 minuta za tako jakog igrača u prajmu nije smak sveta. Biće ABA smećarskih utakmica gde će odmarati. Ove bitnije ima da igra 30 minuta bez da se umori.

 

 

 

Све тачно и мени тако дјелује, али превелика потрошња поготово гдје деремо кољена сваку у ЕЛ повећава ризик од повреда. Пу пу далеко било али мора се заокружити ростер и мимо Калине.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Pisi i decembarsku 🙂

 

Neka piše slobodno do Jula s obzirom da Zirbes igra za 0 evra. 

 

Famozni čuveni last kat je završen, pojačanja nema, ako se ne desi nešto narednih dana ostaje nam da se nadamo da Kuzmić nastavi sa pečurkama koje trenutno koristi. 🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, NikadProtivKaline said:

sta znam, meni se cini da ta potrosnja i tolika uloga kaline nije dobra

nije on neki prefinjeni napadac koji konstantno moze da izmislja poene

posebno ne sa tolikom potrosnjom na obe strane

odatle i 0/10 za 2

 

Baš dosta su udvajali sinoc Kalinica, posebno kad bi videli da pocetkom cetvrtina nemamo pravih resenja u napadu i kad su citali da ce lopta ici njemu. Usmeravali bi ga najvise ka ceonoj liniji i onda je u pravi cas stizalo udvajanje pa je od ovih 10 promasaja barem polovinu imao teskih situacija i suteva. COL je verovatno do sada najbolje branila te nase napade preko njega

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje, bez namere da opet započinjem "širu temu". Nisam bio na utakmicama ove sezone, a otišao bih na Albu sa suprugom koja je strankinja. Koja je procedura za ulazak? Potvrda o vakcinaciji/preležanom virusu/test? Mora da bude odštampano ili je dovoljno ona pdf potvrda e-uprave sa telefona?

Hvala. I izvinite što možda pitam na pogrešnom mestu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, svarozicslo said:

Imam jedno pitanje, bez namere da opet započinjem "širu temu". Nisam bio na utakmicama ove sezone, a otišao bih na Albu sa suprugom koja je strankinja. Koja je procedura za ulazak? Potvrda o vakcinaciji/preležanom virusu/test? Mora da bude odštampano ili je dovoljno ona pdf potvrda e-uprave sa telefona?

Hvala. I izvinite što možda pitam na pogrešnom mestu.

Iz dosadanjeg iskustva, sem karte ti nista drugo nije potrebno

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gudura said:

Iz dosadanjeg iskustva, sem karte ti nista drugo nije potrebno

Hvala. Negde sam pročitao da se traži (formalno, e sad u praksi na ulazu u halu...) mada nije bilo zvanično na nivou države, uredbe/odluke vlade/grada "za prisustvo sportskim priredbama..." 

Edited by svarozicslo
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, svarozicslo said:

Imam jedno pitanje, bez namere da opet započinjem "širu temu". Nisam bio na utakmicama ove sezone, a otišao bih na Albu sa suprugom koja je strankinja. Koja je procedura za ulazak? Potvrda o vakcinaciji/preležanom virusu/test? Mora da bude odštampano ili je dovoljno ona pdf potvrda e-uprave sa telefona?

Hvala. I izvinite što možda pitam na pogrešnom mestu.

Bio sam na svakoj utakmici do sada, ni masku nisu trazili a kamoli potvrdu. 

Standardno, sitan novac i upaljac se ne moze uneti.😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, svarozicslo said:

Imam jedno pitanje, bez namere da opet započinjem "širu temu". Nisam bio na utakmicama ove sezone, a otišao bih na Albu sa suprugom koja je strankinja. Koja je procedura za ulazak? Potvrda o vakcinaciji/preležanom virusu/test? Mora da bude odštampano ili je dovoljno ona pdf potvrda e-uprave sa telefona?

Hvala. I izvinite što možda pitam na pogrešnom mestu.

Meni su tražili masku samo. Na većini ulaza ni toliko. Ali eto, maska će odraditi posao :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Igor_ said:

Prognoze su da se Dzoni Ivanovic lagano seta pored pulena i ovog drugog indijanca i mec zavrsava sa 15+ poena, dok Wolters uzima malo predaha ali za nekih 10ak minuta upisuje laganih 6 poena i 4 asista da ne bude da nije dao doprinos 😉

Volters 6p 4as, Ivanovic me sjeba ovim promasenim sutevima.. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mmajstor said:

Malo mi se i ne svidja Radonjin odgovor jer smo i 2017 najvise zavisili od jednog igraca (Jovica) pa se zbog izraubovanosti povredio na kraju sezone kada nam je trebala samo jedna pobeda da odemo u top8, ali nijednu sansu od nekoliko nismo uspeli da iskoristimo s obzirom koliko je on bio bitan sraf. 

Zvezda kod Radonjica nikad nije zavisila od jednog igraca. To se jedino moze reci za Millera u pocetku. Sto je sezona vise odmicala Quincy je sve vise bio u sklopu ekipe i mogli smo da dobijemo utakmicu u EL i sa njegovim jednocifrenim ucinkom.

 

2017. je Jovic bio motor i lider ekipe, ali on je propustio poslednjih 7 utakmica u EL i mi smo imali ucinak 3-4 uz poraze u Madridu, Barseloni i Istanbulu. Dakle tesko da bi nam Jovic mnogo popravio situaciju, jedino je taj poraz od Olimpijakosa bio tesan. Ali daleko od toga da nije moglo da se igra bez njega. Takodje smo rutinski osvojili ABA ligu bez njega. U EL je igrao 24 minuta u proseku i nije se povredio zbog preopterecenosti vec jer mu se upalila hronicna povreda.

 

Kalinic za sada igra puno, ali doci ce to na svoje. Pretezak raspored na startu, mora da krpi minute povredjenih igraca, itd.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kada već spominjeno mogućnost eventualnog dodatnog skraćenja rostera, ne daj Bobe, u najvećem i nerešivom problemu bi bili sada, bez Belog i Cirbonje, ispadanjem Luke ili Kuza. Samo 2-3 nedelje su dovoljne da napravimo minus u EL u tekmama koje su nam projektovano potencijalni vineri. To nam posle ne bi opeglala ni pojačanja na obe pozicije a očigledno je da beka sigurno ne dovodimo. Poenta i nadam se nauk iz prethodnih rostera je...ako je uopšte u planu to osnaženje, daj ga sad. Jebo novembarsku platu...mala je to ušteda na cenu cele sezone jurnjave za pristojnim rezultatom. Ništa novo nisam napisao...ali pisalo se to i kod Obrada, Šakote, Tomića...preskačem Alimpija...Radonje...

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta bi bilo ne upgrejdovati ovaj tim još jednim visokim, koji će se znati podrediti kolektivu i koji će doneti još jedan kvalitativni iskorak. Ovaj tim ima dosta potencijala da bude možda i najbolji u novijoj zvezdinoj istoriji. Jučer je škripalo na poziciji pleja ali su nam zato centri donijeli prevagu u oba pravca. Nedostaje zasad bolji učinak bekovske linije ali i tu je primetan napredak. Kalina nije imao sutersko veče ali njegova energija na terenu je zarazna. I iako energetski istrošeni nakon teške sedmice naši su pronašli dovoljno snage i energije da apsolviraju nezgodnog protivnika ali i našu staru, dobru mušteriju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U moru katovanih bekova/centara ima zaista dobrog materijala i kvaliteta. Zao mi je sto necemo reagovati na trzistu jer sad ako se nesto ne nadje i ne probere nemojte se nadati nikakvoj doselekciji u januara jer tada zaista neće biti ništa zanimljivo na tržištu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

 

I meni je juče pala na pamet ta potrošnja Kaline. I imam nepopularno mišljenje. Mislim da Kalini apsolutno ne smeta ova potrošnja. Jak je kao 33 konja. Ume da fino raspodeli potrošnju. 30 minuta za tako jakog igrača u prajmu nije smak sveta. Biće ABA smećarskih utakmica gde će odmarati. Ove bitnije ima da igra 30 minuta bez da se umori.

 

 

 

Čovek je fizički freak, tipa Lebron, npr, mislim da se na takve ne odnosi ono što se odnosi na "obične" smrtnike. MIslim da je Radonjić iskreno rekao ono o njegovoj minutaži. Može on da gura 30tak min po meču skoro sigurno.

 

1 hour ago, svarozicslo said:

Imam jedno pitanje, bez namere da opet započinjem "širu temu". Nisam bio na utakmicama ove sezone, a otišao bih na Albu sa suprugom koja je strankinja. Koja je procedura za ulazak? Potvrda o vakcinaciji/preležanom virusu/test? Mora da bude odštampano ili je dovoljno ona pdf potvrda e-uprave sa telefona?

Hvala. I izvinite što možda pitam na pogrešnom mestu.

 

1 hour ago, Clash said:

Bio sam na svakoj utakmici do sada, ni masku nisu trazili a kamoli potvrdu. 

Standardno, sitan novac i upaljac se ne moze uneti.😄

 

Karta i maska (da se pokaže da je imaš).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uvek me je iritirala ta "srpska" crta- "bolje danas sigurnih 100€, nego sutra potencijalnih 1000€". Tako isto i sa "uštedama". Kao primer, uvek se setim Mamića i Dinama: "Nude nam 15m, ne damo, sledeće godine ćemo ga prodati za 30m"...

Ova priča "Mitrović i Kuzmić igraju odlično, ne treba niko". Hmmm, Kuzmić je posle 15m "za intubaciju", Mitrović sklon povredama, a Cirbes van forme i bio je bolestan. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...