Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

10 minutes ago, srlepajce said:

Radonja na kzn na pitanje "Da li ga brine minutaza Kalinica?" kaze "to mu ocigledno prija" 😆

Na konstataciju novinara da raduje Kuzmic kao jedini centar kaze "Nije on jedini centar. Izgurali smo ovaj period sa dva i tako ce biti i dalje" 🤐

U ovo poslednje idem licno da se uverim.Radonja se spremio da opet uvalja Kuza Realu?

Edit:poslusao sam,rekao je imamo 2 centra koji ce to igrati  i u nastavku,misleci na to da je Luka evidentno centar.

 

Inace na kom je nivou novinarstvo u Srb jbt...kakva pitanja dobija covek.Ne samo sto su kosarkaski lose osmisljena nego i novinarski generalno posle Zalgirisa isto bio horor.

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Луди меч који смо окренули лудачки. Довољно је видјети вoxscore гдје Калина има 0-10 за 2 а опет најбољи играч са 3 битне тројке и 12 скокова, бољи индекс од њега једини Кузмара са дабл даблом који опет у 1/4 креће са килавим хорогом. Чак 20 офанзивних скокова, укупно 45. Сјајно свака част момцима.

Ипак након поновно бојажљивог приступа Ивановића дао у другом дијелу знаке живота. Холинс такође искорак напријед. Морају управо њих двојица да потегну нападачки, да нам се врати Вајт али и даље да се доведе минимум квалитетан центар иначе ћемо сами себе уништити, попадаћемо. А онда се поставља смисао сезоне, шта је циљ? У памет се Ћоки вееелика је штета не завршити овај ратнички ростер...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako Kuzmic iole nastavi ovako, pojescu onaj sleper govana koji sam istovarao po njemu duze vreme. Odigrao je naprosto fenomenalno oba meca. Ajde Luka i nekako, ali sam za njega mislio da je izgubljen slucaj. Holins je zasluzio vise minuta u drugom, trebaju mu ovakvi mecevi da nasteluje ruku i samopouzdanje, ovo je Radonjicev promasaj vcrs. Koliko je na primer postupio dobro (a ja sam pogresio jer bih ga tad izvadio i pored cetiri licne Voltersa ) sa drzanjem Dzonija koji je przenica i mnogo ce mu znaciti ona poslednja cetvrtina.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ja bila s drugaricom, ona je die hard fan Zvezde, ja došla čisto kao ljubitelj košarke. Sve pohvale za atmosferu, drago mi je da su momci dobili podršku sa tribina iako su me Kalinić i Davidovac iznervirali u par situacija, Bože sačuvaj. Ponela me atmosfera 🙂 Očigledan problem Zvezde je napad koji konstantno "štuca", Olimpija je vodila zahvaljujući tome i dok su pogađali sve kao ludi. Takođe utisak je da ste najtanji na dve najbitnije pozicije - centru i pleju. Ali u svakom slučaju dobra utakmica dobijena na mišiće i borbu, Ivanović i Mitrović odradili svoje i priveli utakmicu kraju. Super mi je niska petorka sa Mitrovićem na petici, baš unosi potrebnu energiju, mučeni Kuzmić je jako spor. Nisam veliki fan Radonjićeve filozofije igre jer smatram da previše zapostavlja napad, ali je gospodin čovek. Toliko. 👋

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, harmonajzer said:

“Očigledno mu (Nikoli) prija visoka minutaža. A što se tiče centara...ne bih se saglasio s vama. Uspeli smo da iznesemo period sa dva centra koji će to da igraju i u nastavku sezone.“ (sa Mocartsporta)

 

Ovo ne znači da nećemo dovoditi još nekog.

tako je.. to znaci da je 80% da cemo dovoditi nekog, a 100% da necemo.

Edited by n4l1m
  • Like 2
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Iskreno, nije mi se svidelo klupiranje Holinsa posle vrlo dobrog prvog poluvremena. Taman je dobio malo samopouzdanja i onda nije vraćen tek dok nismo imali 10ak razlike i skoro osigurali pobedu.

 

Očigledno je bilo da Radonjić nema nekog poverenja u njega dok je bilo neizvesno u drugom poluvremenu...dok je npr. Ivanovića istrpeo i pored dosta grešaka. 

 

Sve u svemu, nadam se da obojica izlaze iz kanala.

hollins je klupiran zbog 3 licne.. a posle je dobric uvatio ritam pa ga je drzao zbog toga, kad je pao, vratio je hollinsa..

a ivanovica nije istrpeo zbog da bi ga istrpeo, vec zbog 3 licne waltersa, koji je nakon ponovnog ulaska u igru napravio i cetvrti faul.

daklem, u obe sitacije su bile rezonske odluke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, n4l1m said:

hollins je klupiran zbog 3 licne.. a posle je dobric uvatio ritam pa ga je drzao zbog toga, kad je pao, vratio je hollinsa..

a ivanovica nije istrpeo zbog da bi ga istrpeo, vec zbog 3 licne waltersa, koji je nakon ponovnog ulaska u igru napravio i cetvrti faul.

daklem, u obe sitacije su bile rezonske odluke.

Stara američka fora, napravim brzo lične i odmorim do EL

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, harmonajzer said:

“Očigledno mu (Nikoli) prija visoka minutaža. A što se tiče centara...ne bih se saglasio s vama. Uspeli smo da iznesemo period sa dva centra koji će to da igraju i u nastavku sezone.“ (sa Mocartsporta)

 

Ovo ne znači da nećemo dovoditi još nekog.

Čovek je odgovorio na konstataciju novinara da igramo sa jednim centrom, što znači da će Luka igrati na toj poziciji.

Kad Radonjić zamrsi to niko živ ne može da raspetlja. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Stara američka fora, napravim brzo lične i odmorim do EL

Biće da je to... Samo što je odigrao sa velikom energijom svoje minute i baš se trudio i u odbrani i u napadu. Može Holins da se proziva za šut koji ga do sada nije najbolje služio, za slabiji ball handling i generalno odluke u napadu ali za energiju koju ostavlja na parketu, za odbranu, želju i timsku igru to ne ide.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...