Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

averujem ja u te price da trazimo nekog..

kad je ra vec svesno bio usao u situaciju da odigramo 7 utakmica(i to kakvih) za 17 dana bez 40% tima, ne vidim sto bi sada menjao misljenje kad se vecina igraca polako vraca, pogotovo sto igraci koji se spominju nit imaju evropsko iskustvo, nit su to bog zna kaki igraci.. a da nam fali visoki fali, bar sam ja to spomenuo do sada milion puta..

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hogar said:

Zašto tako misliš? 

 

Prvenstveno zbog toga što za 12 godina virtuelnog staža na forumu još nisam doživio da za kkcz potpiše stranac sa kojim se spekuliše po forumu. Ne računam insajde ozbiljnih ljudi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Redstar0356 said:

Ma nek dodju  obojica, Pelle umesto  Cirbesa a  Oliver taman moze da pomogne na 4 dok ne dodje Vajt 

Pa ono, ako je Čović otvorio štampariju ili barem nabavio mašinu da stampa novce možemo da zamenimo još i nekog

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ne svidja mi se ideja da preko centra resavamo limitiranost u napadu. Takav centar sa pristojom odbranom kosta premnogo. Pele bi se lepo uklopio, rastereceni Mitar i Kuz bi bili produltivniji. Kad se vrati Vajt to je beton. Jos ako moze ugovor na 2 god, to je onda selektirana ekipa na pozicijama od 3-5 i za sledecu sezonu.

 

Ustedom novca bi mogli da pojurimo pleja sto je mnogo bolji nacin za resavanje problema u napadu i produbljivanje rostera. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nakon tri odgledana kola nemacke lige ne mogu se oteti utisku da smo trebali potpisati jake toolsona na vizegodisnji ugivor za tepsiju ribe makar samo na ime i pedigre. Covek koji je rodjeni rodjak danny aingea i ryana toolsona pri tom visok 196  ne moze biti los kosarkas. Carroll u nastajanju koji pri tom moze odigrati i ledjima i postovati svakog beka u EL. Radonja bi ispeglao odbranu. Sjajan kosarkas!

Edited by Nate
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Nate said:

Nakon tri odgledana kola nemacke lige ne mogu se oteti utisku da smo trebali potpisati jake toolsona na vizegodisnji ugivor za tepsiju ribe makar samo na ime i pedigre. Covek koji je rodjeni rodjak danny aingea i ryana toolsona pri tom visok 196  ne moze biti los kosarkas. Carroll u nastajanju koji pri tom moze odigrati i ledjima i postovati svakog beka u EL. Radonja bi ispeglao odbranu. Sjajan kosarkas!

Covek koji je rodjan Rajanu Tulsonu mom idolu ne moze imati ispod 50% za 3.

Ne znam koliko ovaj ima, ali ne sme ispod 50%.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Kankkunen said:

Može na obe pozicije, ima poludistancu a može da zategne i za tri. Igrao je najduže u Australiji i nešto kratko u Izraelu.

Više je igrao na pet.

@Princeton bi mogao nešto više o njemu, možda ga je gledao i uživo. :classic_smile:

 

Koliko mi je poznato Evropa trenutno nije opcija. Ako ne prođe u NBA vraća se u NBL.. bar je tako bilo zadnji put kad se spominjao ovdje, ne znam da li je bilo kakvih promjena.

 

Dobar igrač, ali se treba znati i dobro koristiti.. Undersized petice moraju da imaju ekstremno visok iq, ili baš fantastične predispozicije da bi pravili instant impakt, a on nema ni jedno od toga. Bojim se kod Radonje u već razrađenom sistemu, da bi bio neka treća opcija, kao Deon Thompson svojevremeno. Dok se prilagodi, dok pohvata kretnje, prođe sezona sa povremenim bljeskovima. Nekako mislim da bi Pellea mogli bolje koristiti. I dunno..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Princeton said:

 

Koliko mi je poznato Evropa trenutno nije opcija. Ako ne prođe u NBA vraća se u NBL.. bar je tako bilo zadnji put kad se spominjao ovdje, ne znam da li je bilo kakvih promjena.

 

Dobar igrač, ali se treba znati i dobro koristiti.. Undersized petice moraju da imaju ekstremno visok iq, ili baš fantastične predispozicije da bi pravili instant impakt, a on nema ni jedno od toga. Bojim se kod Radonje u već razrađenom sistemu, da bi bio neka treća opcija, kao Deon Thompson svojevremeno. Dok se prilagodi, dok pohvata kretnje, prođe sezona sa povremenim bljeskovima. Nekako mislim da bi Pellea mogli bolje koristiti. I dunno..

 

 

 

Realno nista specijalno skocan,mlitav(110kg sa svojih 8% masti),spor u kontri,ne prati spoljne igrace pogotovo kad se to uporedi sa hitrim i vatrenim Mitrovicem,Kuzmicem(mada je on za svoje gabarite i godine ok)i nista manje Majkom svabu/balkanca pivopiju.

 

Kod ovog si mogao da osporavas svasta kao npr bbiq za koji kazu da je tanak ali predispozicije nikako,ovo je kao za Berona da se kaze nema sut ali ostalo je ok.Cam ako nesto ima ima predispozicije minus visina,max vertical 98cm,duge ruke,neki ludi sprintevi i sta vec ne...

 

 

Kockarskija opcija od Pela,ipak kao nasa prva opcija sa 203 uopste ne bi mogao da igra protiv nekih el centara mada je Kuz svakako nas covek za te dzinove.Pel bi doneo to sto zna sigurno,ali je to slab asortiman bas,manji plafon od Cam-a sigurno.Pela smo vec i trazili ranije,verovatno bi Radonja njega birao izmedju dvojice.Mada ko zna kako gledaju na ovu partiju Kuzmica u Moskvi,bude li on bio upola ofanzivno dobar kao tad Cam je sigurno bolja opcija.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mi ako imamo novce za Olivera, ne mogu da vidim ama baš nijedan razlog da izaberemo Tajusa pre njega. Nisam zakleti protivnik tih matorih igrača kao što je Tajus, ali stvarno mislim da u njemu nema goriva za sezonu poput ove. A koliko vidim jednako je visok kao Kem...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...