Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

9 minutes ago, mmajstor said:

Haket je nikakav suter koji svoju sutersku statistiku popravlja iskljucivo preko Zvezde 

Ne blamiraj se. Ove sezone nije igrao mnogo.

Dve sezone pre ove covek sutira 45% za tri na oko 100 uzetih suta po sezoni. 

 

Nas "najbolji" suter primera radi Dobric ima 18% ove sezone, 45% u prosloj (koja mu je najbolja), i 35% pre dve godine..

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

Moze samo da se skine kapa na ovakvoj borbi i tome sta ova Zvezda prikazuje u El. Protiv apsolutnog favorita na njihovom parketu imali smo u svojim rukama mec, prelomilo je par momenata i sreca na strani cska u onoj nadasve sterilnoj, ruznoj atmosferi...

Bravo za ekipu, treba dobiti Cedevitu i cekati Albu mirne glave.

Edited by Manoly
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nikad se nisam bavio Silbovanjem, pa necu ni sad. Prosto, i kad je dolazio osecao sam da nece biti dobar fit, uprkos odusevljenju nekih ljudi. I sada sam kao i tada misljenja da nam je prosto bio potreban drugaciji tip igraca na mestu Holinsa. Kao ljudi su znali koje kvalitete on ima, ali barem da ih je do sada barem nagovestio, ako ne i pokazao - medjutim, do sada bas nista. Ali ok, duga je sezona, videcemo sta ce biti dalje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 10/14/2021 at 3:55 PM, Princeton said:

 

Kuzmic nije napadacka opcija, nema setova za njega, nema in-bound specijala za laki zicer, ili da se odigra pik sa krila gdje bio imao ociscenu stranu za rol - Jednostavno nije ukljucen u napad, ne predstavlja opasnost, i akumalativna nesigurnost tokom sezona kod nas dolazi na naplatu. Ako nam je predvidjen za drugog centra, moracemo mu dizati samopuzdanje i razigravati kako sezone bude odmicala. Brown je za Ben Wallace-a (antitalenat prve klase) pravio po par specijala, samo da bi mu odrzavao moral tokom sezone. Trositi se onako u odbrani, a u napadu cekati odpatke, i jos te prcaju u mozak sa svih strana, nece to moci jos dugo. 

 

 

 

+1

 

ubo si ga lepo

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jbg, borili smo se, bila je ovo lepa prilika da ih drknemo, jer unutra nisu imali ni Tokoa, ni Milutinova, ali kvalitet opet na njihvoj strani. Sved je nogom ubacivao, Klajburn isto u opasnoj seriji bio.

Kuzmic podsetio na najbolje dane, Nejt igra basket zivota, Kalina je prosto Kalina. Prijatno je i Dzonija videti da ubada trojke, pa i Ogija sa napadackim arsenalom kakvim takvim. 

Tekmu prelomio i Deda koji nije uspeo da uvati onaj promasaj, nego mu Kurbanov skida loptu s glave, a onda i Holinsova minijatura. Jebiga, preiskusan je on da igar ovako, bukvalno deluje kao da mu je ovo prva EL sezona. Pogubljeniji od Dzonija.

To je to, nije bilo prosto ni realno za ocekivati da dobijemo ovo, idemo dalje. 

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast za partiju. Ispade za sada da nas je promasaj sa Holinsom kostao vise od povrede Whitea i starta sezone bez tog potencijalnog pojacanja na centru.

 

Vanilica igra zakiva, Dzoni i Kuz se vratili u zivot. Bice ovo zanimljiva sezona do kraja.

Edited by threepwood
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno iznad svakih očekivanja u ova 4 kola. Mislim da ni najveći optimisti nisu mogli da predvide ove rezultate... Samo da nas zdravlje posluži, da se kompletiramo, uživaćemo ove sezone sasvim sigurno. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

Nikad se nisam bavio Silbovanjem, pa necu ni sad. Prosto, i kad je dolazio osecao sam da nece biti dobar fit, uprkos odusevljenju nekih ljudi. I sada sam kao i tada misljenja da nam je prosto bio potreban drugaciji tip igraca na mestu Holinsa. Kao ljudi su znali koje kvalitete on ima, ali barem da ih je do sada barem nagovestio, ako ne i pokazao - medjutim, do sada bas nista. Ali ok, duga je sezona, videcemo sta ce biti dalje.

Bitno je šta trener misli i koga dovodi, a ne mi po forumima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...