Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ovi nisu koša videli jbt, zverska odbrana. Svi su je igrali na maxu, nije bilo slabe tačke maltene.

Kalina igrao onu akciju, doniraj pa izdominiraj.

Mitrović glavom igra, tajming za skok savršen, samo neka tako nastavi.

Simon bitna trojka pa zatim Holins, da prelomi.

Holinsu će ovo da znači, oslobadja se polako, još da Ivanović prekine da bude impresioniran i biće ovo bonbonica. 

Bravo momci, bravo :heart:

Edited by dulematic
  • Like 20
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Vanilica ozbiljan flor general, ali Kalina je bukvalno definicija lidera. Da prosto pozelis da ti takav igrac bude glavni u ekipi. Sve moze da odbrani i sve moze da pogodi, najborbeniji, bukvalno primer svima. 

 

Luka takodje odlicno igra, dominirao je brat Nebo, ali do nekog trenutka kad mu je Luka prodao par fora i to je bio kraj.

 

Nisam vise siiguran sta fali ovom timu. 

 

Samo da budemo strpljivi sa Dzonijem i Holinsom, bice to sve ok. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dulematic said:

Ovi nisu koša videli jbt, zverska odbrana. Svi su je igrali na maxu, nije bilo slabe tačke maltene.

Kalina igrao onu akciju, doniraj pa izdominiraj.

Mitrović glavom igra, tajming za skok savršen, samo neka tako nastavi. 

Simon bitna trojka pa zatim Holins, fa prelomi.

Holinsu će ovo da znači, oslobadja se polako, još da Ivanović prekine da bude impresioniran i biće ovo bonbonica. 

Bravo momci, bravo :heart:

 

:roflmao:

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bila baš jedna ratnička utakmica. Može povremeno i ova košarka na niski broj poena da bude dobra za gledanje, samo kad je to fino organizovano i energično. Napadački smo među najskromnijim ekipama u EL, ali zato je odbrana elitna. Igramo profesionalno i odgovorno svih 40 minuta, meni je to dovoljno da pružim podršku i da budem uz ekipu i kad dođu porazi i neki lošiji mečevi.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bila baš jedna ratnička utakmica. Može povremeno i ova košarka na niski broj poena da bude dobra za gledanje, samo kad je to fino organizovano i energično. Napadački smo među najskromnijim ekipama u EL, ali zato je odbrana elitna. Igramo profesionalno i odgovorno svih 40 minuta, meni je to dovoljno da pružim podršku i da budem uz ekipu i kad dođu porazi i neki loši mečevi.
Ma kao i većina utakmica sa Žalgirisom samo ishod je bitan.. Nema puno ekipa koje će pogoditi onoliko trojki u zadnjoj stotinci posle onakve odbrane.
Umoran sam od gledanja kao ja da sam igrao.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manoly said:

Kude su deca sto plesu sa kucetom???

 

Bravonza pobedu, odbrana ih je lomila citav mec, nisu ni oni bili onoliko slabiji al gazda Kalina u 2.pol odradio svoj deo posla. Nejt i Luka odlicni, timska pobeda parEkelans!

Brate eno ih deca i kuče pre dve strane, tu su i guske, sve je pod kontrolom. Uživaj u pobedi 🙂

  • Like 8
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...