Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

4 minutes ago, oubrevo. said:

 

evo ti direktno sa sajta srbin.info (informisani srbin), uz finalni zakuc-rečenice

Tvit je toliko veliko đubre da ga nismo želeli postaviti na ovaj sajt pa ga možete videti OVDE

 

kalinic-retvitovao-700x325.jpg

Pa ovo je sjajno 😄 Hvala za ovo, moguce da sam i video tada ali sam zaboravio

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mene interesuje kako je isla ta start-up prica oko tenka.

Kao ono bleja na kafici, eeee aj malo da napravimo nesto da budemo u trendingu na tifo stranicama.

Aj, daj da napravimo neku koreografiju zescu.

Ma jok to svi rade, aj da stavimo nesto ispred stadiona, neku loptu veliku, zastavu, neki kip, sta znam.

Aj stavimo tenk.

Aj

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, oubrevo. said:

 

evo ti direktno sa sajta srbin.info (informisani srbin), uz finalni zakuc-rečenice

Tvit je toliko veliko đubre da ga nismo želeli postaviti na ovaj sajt pa ga možete videti OVDE

 

kalinic-retvitovao-700x325.jpg

 

 

Hahah koja je dilka Kalina.

 

Ja sam mislio da oni to zbog Kosova,a nisam znao za ovo, nema šanse da pređu preko vređanja njihovog malog tenka(prim.aut. poručnik Gruber).

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Oni nikako da nauce da su oni tu zbog kluba a ne klub zbog njih.

Izađe slika Terze mađije i Svevišnjeg u kancelariji, masa se upali krenu da udaraju po klubu i terzi na rsb-u a sa Rsb-a u tom trenutku puštaju kako je zavrsen Aleksandar Prijovic i kako se završavaju jos tri sjajna pojačanja i naravno prosečni cigan zaboravi i na sliku i na tvorzu i ostalo i krene da balavi za Prijovicem (ajd da je Prijovicka) i nikom nista. Rsb stara škola

Edited by Johnny Štulić
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Hogar said:

Pa nijedno nije bilo nikakva podrška ekipi već suprotno.Greška u oba slučaja. 

Ne možeš to raditi a da ne utiče na čitavu ekipu. 

Što se tiče Filipa evo napravi sad klipove za Simonovića ili Cirbesa, mnogo su lošiji od njega tada.

Uvek ima neko,samo što mislite da je vama sve dozvoljeno a njima nije. 

Što se mene tiče nikad ne bih pravio akcije protiv svojih igrača i ekipe. 

 

 

Naprotiv, to je bila puna pomoc toj nesretnj ekipi. Zamisli klub u EL dovede sina predCednika da igra kosarke u EL. Ne da je bio los, vec je bio za qrac i sprdnja mnogih ljudi u kosarkaskim krugovima i to ne pricam za Srbiju, vec u kosarkaskim krugovima u Evropi. Meni je totalna sprdnja i razmisljanje, pa on je igrac Zvezde dok je tako dajem podrsku njemu pa cak i onom nesretnom limpijevicu sa sve Ljubotinom i ekipom. Tako se moze reci, evo podrske i Kurcicu jer je on predsednik Srbije, dok je tako mi moramo da mu damo podrsku.

 

Sa Lazicem nije imao Laki problema dok ovaj nije stao u odbranu istog i na tome se zavrsilo kroz pet minuta. Ajde sad da izuzmemo FC, pa da izuzmemo i nesretnog Alimpijevica, ali kao SD, dal mozemo izuzeti i zeta, i ostale clanove familije koji su uvek tu pa cak i neke rodjake. Ako je to tebi normalno, to je isto ok, ali nekima nije i ti neki to vide kao odbranu kluba od parazitskog sistema koji vlada Srbijom.

 

Ono sto jeste zalosno, a to jeste da takav odnos zeli vecinska SERBIJA, jer bi oni isto to uradili da su na Covicevom mestu, ako ne i gore.

 

Zato smo i dalje klub koji nema mesto u EL kao originalni clan niti se o tome uopste razmislja jer se mnogo bolje vidi spolja nego iznutra. Mi smo se trenutno vratili u sezonu 16/17, prespavali smo ovh pet godina sto se tice EL. Realnost jeste da nismo klub koji je zasluzio da se prica o A licenci mahom i zbog najvernijih, da se ne vracamo na gusle,papke, zvizdanje himni,a posle i arlaukanje na istu.

 

Jeste zanimljivo igracima da dodju da vide sve to, ali to nisu utisci koji nama kao klubu trebaju vec samo spsutaju nasu sansu da budemo punopravni clan EL drustva kroz A licencu.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Hogar said:

Pa nijedno nije bilo nikakva podrška ekipi već suprotno.Greška u oba slučaja. 

Ne možeš to raditi a da ne utiče na čitavu ekipu. 

Što se tiče Filipa evo napravi sad klipove za Simonovića ili Cirbesa, mnogo su lošiji od njega tada.

Uvek ima neko,samo što mislite da je vama sve dozvoljeno a njima nije. 

Što se mene tiče nikad ne bih pravio akcije protiv svojih igrača i ekipe. 

 

 

 

Što bi Precedik rekao, Obradović i Koluvija su jedno te isto :smiley53:

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, oubrevo. said:

 

evo ti direktno sa sajta srbin.info (informisani srbin), uz finalni zakuc-rečenice

Tvit je toliko veliko đubre da ga nismo želeli postaviti na ovaj sajt pa ga možete videti OVDE

 

kalinic-retvitovao-700x325.jpg

 

:Hail:

 

Nadam se da je onih milion za sezonu zapravo milion do 31.12. a da onda do kraja sezone ima još 3 miliona. 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Devil In My Pants said:

Naprotiv, to je bila puna pomoc toj nesretnj ekipi. Zamisli klub u EL dovede sina predCednika da igra kosarke u EL. Ne da je bio los, vec je bio za qrac i sprdnja mnogih ljudi u kosarkaskim krugovima i to ne pricam za Srbiju, vec u kosarkaskim krugovima u Evropi. Meni je totalna sprdnja i razmisljanje, pa on je igrac Zvezde dok je tako dajem podrsku njemu pa cak i onom nesretnom limpijevicu sa sve Ljubotinom i ekipom. Tako se moze reci, evo podrske i Kurcicu jer je on predsednik Srbije, dok je tako mi moramo da mu damo podrsku.

 

Sa Lazicem nije imao Laki problema dok ovaj nije stao u odbranu istog i na tome se zavrsilo kroz pet minuta. 

Nezgodno je sa tobom razgovarati jer si prepun mržnje prema Čoviću pa ti sva priča polazi od toga. 

Ubedjuješ ljude kako bi neki imaginarni super-predsednik čarobnom štapićem nabavio 20 miliona i ubacio Zvezdu u EL. 

Laza je branio Čovića ali  i Omića a sigurno bi i Kalinića, pravi kapiten. 

Evo ti Simonovića koji nije za ekipu koja igra Fiba LŠ a kamoli EL, Hol koji se raspadao, Uskoković, Cirbes koji odavno ne igra ozbiljnu košarku i  kojeg bi jedino Radonjić uzeo... 

Niko ne pravi klipove o njima, ne donosi parole. 

Sve u svemu to je bilo loše i za Čovića kao što će eventualno biti i za Kalinića a remeti čitavu ekipu. 

Umesto da dajemo podršku timu stalno nekom nešto smeta, svi bi da budu i direktori i treneri. 

 

Edited by Hogar
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Malo je poražavajuće što vidim da i ovde na ovom forumu velika većina podržava ovaj Kalinin retvit. Uvrede na religijskom nivou su veliki no no svuda u civilizovanom svetu. Da je Điđi Datome, napisao bilo šta slično za papu ne bi smeo da uđe u Italiju.

Ako je hteo da kritikuje glupost sa tenkom imao je mnogo boljih načina za to.

Kalina je off the court vrlo nepromišljen generalno.

  • Like 7
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Dolaze danas na utakmicu u punom sastavu. 

Kruzi poziv kroz njihovu internu mrezu ( whatsup ili viber) da svi dodju u Arenu na nivo 400. 

Indirektno se moze naslutiti i motiv dolaska a verujem da nije da se dobije Zalgiris, voleo bih da gresim.

Uostalom, vi koji budete u hali cete se uveriti uzivo. 

 

Ovo je realno problem. Ima stoka da gađa narod dole koji će uredno da pozdravi Kalinu i podrži ga. 

 

Nadam se da je palo to neko pomirenje ili barem status kvo, da se ništa ne radi. Jebem im mater da im jebem mater, 2021. godina a mi ispisujemo stranice pred veliku utakmicu ne o utakmici ili protivniku nego o jebenoj grupi drogiranih kriminalaca :frusty:

Link to comment
Share on other sites

*podsecamo da je prilikom ulaskanu halu neophodno predati na uvid potvrdu o prelezanom virusu Covid-19, vakcinaciji ili negativan test.   Stoji na instagram nalogu KK Crvena Zvezda. Za sve one koji planiraju da idu na utakmicu da budu informisani...

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Milos 3.14 said:

Malo je poražavajuće što vidim da i ovde na ovom forumu velika većina podržava ovaj Kalinin retvit. Uvrede na religijskom nivou su veliki no no svuda u civilizovanom svetu. Da je Điđi Datome, napisao bilo šta slično za papu ne bi smeo da uđe u Italiju.

Jes, vala. A i onog Ruždija treba likvidirati, Montipajtnovce popaliti, a Šarli Ebdo je već dobio šta zaslužuje...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Hogar said:

Nezgodno je sa tobom razgovarati jer si prepun mržnje prema Čoviću pa ti sva priča polazi od toga. 

Ubedjuješ ljude kako bi neki imaginarni super-predsednik čarobnom štapićem nabavio 20 miliona i ubacio Zvezdu u EL. 

Laza je branio Čovića ali  i Omića a sigurno bi i Kalinića, pravi kapiten. 

Evo ti Simonovića koji nije za ekipu koja igra Fiba LŠ a kamoli EL, Hol koji se raspadao, Uskoković, Cirbes koji odavno ne igra ozbiljnu košarku i  kojeg bi jedino Radonjić uzeo... 

Niko ne pravi klipove o njima, ne donosi parole. 

Sve u svemu to je bilo loše i za Čovića kao što će eventualno biti i za Kalinića a remeti čitavu ekipu. 

Umesto da dajemo podršku timu stalno nekom nešto smeta, svi bi da budu i direktori i treneri. 

 

Koji imaginarni predsednik? Da nije Peja? Zar ti mislis da  ja mislim :)) da bi covek koji je pobegao iz ove vukojebine sa 17g, vratio u drzavu da bude predsednik kluba u ovoj drzavi i da ga pritiskaju umnoporemeceni politicari da gostuje po Pinku i hvali pickoustog i njegovu vlast? Peja ladi muda u Kaliforniji, ima biznis, zivi svoj san, a mi smo ovde i dalje u formi da je ovo najbolje, da ne moze bolje, cuti moze biti samo gore. Jes da nije neki coek, jes da je zajebao sve..ali sto je dobar predCednik i zna kosarke....pa kad krene da vadi PAPIRE IZ FIOKE,  pa krene da napada svoje navijace i vodi ih u policiju za organizovani kriminal...pa to treba bre braniti zivotom.

 

Lazic bas nikad nije branio Omica, a jos manje sazivao kzs...sto on i ne treba, vec klub...ne treba ni da se pojavljuje tu na kzs.

 

Posprdno pricati o igracima koji su nam dali toliko i koji su 101% profi bili uvek za Zvezdu je neumesno. O parazitima, secikesama i ostalim malignim bolestima drustva treba...ako se razumemo.

 

Veceras mora da se ispeva Nikoli Kalnicu kao podrska protiv tenkista, i ostalih klanova...naravno ne bi bilo na odmet par puta da se ori Radonjic Dejan, za moju dushu :)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Milos 3.14 said:

Malo je poražavajuće što vidim da i ovde na ovom forumu velika većina podržava ovaj Kalinin retvit. Uvrede na religijskom nivou su veliki no no svuda u civilizovanom svetu.

Ovo nije uvreda na religijskom nivou, nego uvreda crkvenog lica.

Taj isti Irinej odlikuje i kurtu i murtu, razne zlotvore i produzena je ruka diktatora.

Zasto bi se bilo ko potresao sto mu je neko napisao da gurne onu stvar u tenk, pa makar i bio vernik.

Tenk je tek bolestina, nakon svih ratova i stradanja ti stavis tenk ispred stadiona, pa i treba da te zajebavaju.

  • Like 11
  • Love 1
  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam ucesnik i deo te TW zajebancije,  pa sta tacno znaci kad se 'retvituje' - jel mora da znaci da se deli to misljenje ili ko kad mi serujemo na forumu nesto moze biti duhovito ali isto tako i cime se zgrazavamo? Ako je ovo drugo tesko je stvari staviti u pravi kontekst. 

 

Sva ta zajebancija i etiketiranje ljudi na bazi ponasanja na drustvenim mrezama je meni totalno sranje. A pogotovo kad se time bavi neko kome je stalo do tradicionalnih vrednosti. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...