Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

za nekog zdravorazumskog, tesko je uopste pokusati i shvatiti kao i prokomentarisati te isprane mozgove..

neko ko se drzi slogona zvezda iznad svega, a do sada su sami sebe demntovali 1000 puta i samo pokazali da je mafija i narkomanija sa severne tribine iznad svega..

missim o cemu mi pricamo, neko ko se bavi mafijanjem, prodajom droge itd da bojkutuje protiv igraca, koji u naponu snage dosao da se 40 minuta svaku utakmica baca po parketu, a sve pod sloganom zvezda iznad svega..

more mars u tri picke materine, stoko jedna maloumna bolesna!!!

  • Like 13
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, srlepajce said:

Prica se da "verni" spremaju transparent za Kalinu

Navodno bice samo na pocetku utakmice(vredjanje, transparent) i napustaju Arenu

 ☹

 

 

Super, onda ce biti dovoljno samo na zagrevanju "odbraniti Kalinu", kao sto sam predlagao. 

 

Neka napuste i ne moraju nikada da se vracaju. Draze mi je u Pioniru da budemo mi simpatizeri&semenkari i punimo ga i bez "grupe". 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Занимљиво, за фудбал протествују у миру, без иједне погрдне ријечи за мафијаша из управе..па онда настављају све по старом, навијање, подршка као да се ништа није десило, као да није било 10ак жутих за Терзонија.

У кошарци то иде другачије. Човић им се замјери неком одлуком, иде бојкот утакмица...па стидљиво враћање у дворану кроз слање неке младе екипе са трибине..у преводу нек иду клинци нас не занимате...па кад се доведе Калина, они које не занима кошарка протествују? И то на који начин?? Пореметиће атмосферу у екипи на старту утакмице и отићи ће ко пи**е, јер знају да ће их народ извиждати? 

Какво лицемјерје, каква дволичност....што даље од дворане, марш.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ko im jebe mater, stoji da oni podizu atmosferu, jer mi semenkari umemo da se previse udubimo u utakmicu, ali to je takva praznoglava gamad da nema dalje... 

Da sam na mestu Čovića doveo bih Hrvata i Muslimana nek se jebu, groblje nikad nije brojalo zrnca.. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

neverovatno mi je da postoji ovolika podela medju zvezdasima, to je toliko tuzna prica da prosto boli.

najlepse trenutke poslednjih godina u pioniru i areni inicirala je grupa, sinergija stvorena izmedju njih, obicnih navijaca i igraca dovela je do toga da se beograd i pionir nadju na cuvenim must see destinacijama. ja jos uvek verujem da ta vrata nisu zauvek zatvorena i da cemo u bliskoj buducnosti opet imati tu cuvenu sinergiju i da cemo se vratiti na tu cuvenu mapu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, srlepajce said:

Prica se da "verni" spremaju transparent za Kalinu

Navodno bice samo na pocetku utakmice(vredjanje, transparent) i napustaju Arenu

 ☹

 

 

Da napravimo mi jedan transparent kad izlaze: "Srećan put i ne vraćajte se! Poyy!"

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Babaduka said:

Ma ko im jebe mater, stoji da oni podizu atmosferu, jer mi semenkari umemo da se previse udubimo u utakmicu, ali to je takva praznoglava gamad da nema dalje... 

Da sam na mestu Čovića doveo bih Hrvata i Muslimana nek se jebu, groblje nikad nije brojalo zrnca.. 

Нису проблем њихови ставови и прича коју заступају, свако има право да мисли како хоће и да има неке принципе, идеале.  Проблем је очигледна дволичност, лицемјерје, двоструки аршини које управо сада достиже свој пуни сјај.
Искрен да будем, једва чекам нови испад Терзића па да чујемо нове бајке и оправдања која ће група изнети. Нема сумње да ће и тада бити никад важније сачувати мир у кући. 
Пратио сам детаљно расправу на РСБ форуму, и мада расправа није релевантна јер су брисане многе чињенице које су указивале на лицемјерје и двоструке аршине групе, ипак смо могли видјети да ни они немају оправдања за све и експресно су утекли из дискусије, обојица представника који су започели причу о Калини. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, djura.net said:

neverovatno mi je da postoji ovolika podela medju zvezdasima, to je toliko tuzna prica da prosto boli.

ovo kazes kao da je krivica obostrana, a vrlo je jasno gde je problem

 

19 minutes ago, Гио94 said:

Нису проблем њихови ставови и прича коју заступају, свако има право да мисли како хоће и да има неке принципе, идеале.  

problem je kada su ti stavovi anticivilizacijski

 

mene je sramota sto navijam za isti klub kao ta bagra

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, djura.net said:

neverovatno mi je da postoji ovolika podela medju zvezdasima, to je toliko tuzna prica da prosto boli.

najlepse trenutke poslednjih godina u pioniru i areni inicirala je grupa, sinergija stvorena izmedju njih, obicnih navijaca i igraca dovela je do toga da se beograd i pionir nadju na cuvenim must see destinacijama. ja jos uvek verujem da ta vrata nisu zauvek zatvorena i da cemo u bliskoj buducnosti opet imati tu cuvenu sinergiju i da cemo se vratiti na tu cuvenu mapu. 

 

Mislim da je ta priča zatvorena nakon slučaja Omić. 

Link to comment
Share on other sites

 

50 minutes ago, djura.net said:

neverovatno mi je da postoji ovolika podela medju zvezdasima, to je toliko tuzna prica da prosto boli.

najlepse trenutke poslednjih godina u pioniru i areni inicirala je grupa, sinergija stvorena izmedju njih, obicnih navijaca i igraca dovela je do toga da se beograd i pionir nadju na cuvenim must see destinacijama. ja jos uvek verujem da ta vrata nisu zauvek zatvorena i da cemo u bliskoj buducnosti opet imati tu cuvenu sinergiju i da cemo se vratiti na tu cuvenu mapu. 

 

Ne postoji, ta grupa degenerika nikakve veze sa Zvezdom nema.

 

22 minutes ago, NikadProtivKaline said:

 

 

mene je sramota sto navijam za isti klub kao ta bagra

 

Ne navijamo za isti klub, mi navijamo za Zvezdu, a oni za sebe.

Edited by Laki21
  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ovo kazes kao da je krivica obostrana, a vrlo je jasno gde je problem

problem je kada su ti stavovi anticivilizacijski

mene je sramota sto navijam za isti klub kao ta bagra

ne dozivljavam ljubav prema kkcz kao mesto gde suceljavam stavove sa bilo kim o bilo cemu,
o mojim stavovima koji su inace prilicno kruti mogu da diskutujem u kafani ili na forumima, svejedno,
ono sto zelim na utakmicama je ono sto je izdvajalo moj klub od niza nedorecenih
 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, oubrevo. said:

 

solidno resenje.

Please elaborate. Obradovicu nije dovoljno dobar za EC, a nama jeste za EL... zbog cega tacno? Jeste da smo tanki na 5, ali ne mora bas svako da su udomi kod nas po svaku cenu. Ok je kao resenje ako je zdrav i ako NIKOG ne planiramo dovoditi na 5. Za mene, ne hvala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kretencine vredjaju igraca koji je dosao u klub cije utakmice ne prate. Zvezda im je sve a ne zanimaju ih utakmice te Zvezde.  Ne postoji navijacka grupa na svetu kojoj je vise stalo do sebe nego do kluba. Ne postoji navijacka grupa koja bira koje takmicenje ce da prati. U svojoj patologiji da budu posebni, da kontriraju svima a najvise zdravom razumu, postali su predmet zajebavanja.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...