Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, Babaduka said:

Ja cu da turim jednu crvenu na nas ko i svake godine u prvom kolu, cisto radi uroka, i to je sto se tiče mog kladjenja u godinu dana.. 😂 

 

Imajući u vidu naše dosadašnje rezultate u el, mogao bi jedne godine da preskočis, čisto radi uroka. :classic_dry::classic_tongue:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čvarkov said:

 

Imajući u vidu naše dosadašnje rezultate u el, mogao bi jedne godine da preskočis, čisto radi uroka. :classic_dry::classic_tongue:

Moram priznati da mi skor nije neki zadnji put sam ja mislim dobio u Alimpije sezoni, ali tradiciju ne menjam makar smo dobro uvek finisirali sezonu osim tu kad sam dobio pare 🙄

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Placebo Lone star said:

Cirbes sedi prekoputa mene pije pivo a dan je još uvek,puši elektronsku pljugu...Pa posle pljuje Dedu...

Kad vec pricamo sta rade nasi kosarkasi na ulicama i ja da se javim.

Za vikend Holins na semaforu kod doma omladine,sam samcat,ja se smorio za njega.Ali nije toliko pogubljen,mozda se nalazi sa nekim ili je vec navikao da ide sam.Razmisljam kud ga Cirbi ne vodi  po bg-u a zbog tvoje price mi je i jasno zasto ne...

Ako mu tu Nejt ne uskoci stvarno moze biti malo skrajnut iz drustva...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, UDresuKvinsiMilera said:

Kad vec pricamo sta rade nasi kosarkasi na ulicama i ja da se javim.

Za vikend Holins na semaforu kod doma omladine,sam samcat,ja se smorio za njega.Ali nije toliko pogubljen,mozda se nalazi sa nekim ili je vec navikao da ide sam.Razmisljam kud ga Cirbi ne vodi  po bg-u a zbog tvoje price mi je i jasno zasto ne...

Ako mu tu Nejt ne uskoci stvarno moze biti malo skrajnut iz drustva...

Mozda ceka šemu,pita devojka Cirbija na srpskom gde si se parkirao?On kaže tamo...

Link to comment
Share on other sites

Just now, John Dies at the End said:

 

Da... kada mu istekne dvomesecni ugovor sa Makabijem koji je juče/danas potpisao 😄

Počeo sam da vredjam Fb stranice kao sa su pravi ljudi, tj pesonifikujem.

Zvezda zauvek,kkCzv vesti,info Zvezda...Informer bi se postiže od budala koji vode te stranice,što je najgore ne pratim ih nego se taguju na moja interesovanja.

Link to comment
Share on other sites

Dosta stvari mi je sad jasnije oko izbora Holinsa nakon ovog intervjua.

Očigledno momak sa obe noge na zemlji, vrlo razborit, probajte da nađete random sportistu da priča 8 minuta bez zamuckivanja i poštapalica.

Jasno stavlja do znanja da je sezona duga i da se rezultati broje na kraju. Deluje kao pravi profesionalac, ali opet prilično normalan čovek, koji će dati sve od sebe da se uklopi u tim.

 

 

 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Pa znalo se da je Hollins dobar i pametan dečko plus nema vidljivih tetovažatmĆale mu je veliki gospodin i nba trener koji je nametnuo grit & grind filozofiju u Memfisu, a Austin je do EL došao potucajući se po košarkaški egzotičnim ligama, sigurno zna da ceni nivo do kog je dogurao. Slična priča kao Billy Baron, fin momak i profesionalac iz fine sportske porodice.

  • Like 31
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Pa znalo se da je Hollins dobar i pametan dečko plus nema vidljivih tetovažatmĆale mu je veliki gospodin i nba trener koji je nametnuo grit & grind filozofiju u Memfisu.

Nista ovo nisam znao, na zalost, zato sam prijatno iznenadjen njegovim stavom koji bas zraci za razliku od vecine sportista.

A I coveku omiljena serija Breaking Bad, kud ces vise 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...