Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

17 minutes ago, Kankkunen said:

Već smo se dovoljno puta dokazali u selu, aj nešto da uradimo i u gradu ... krajnje je vreme.

Treba iskoristiti Kalinića dok je tu, kompletirati roster kako valja i svom snagom u EL.

Bolje biti posledjni u gradu nego prvi u selu.

by Vujosevic Dusko 😋😂

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Kalina igra sve od 1-5, zadnjih par minuta na pleju 🙂


Meni se lično ne svidja preterano to glumljenje pleja od strane Kaline, protiv ovakvog Splita to naravno ne izgleda loše ali postoji opasnost da izazove takozvano iskakanje iz opanaka.

 

Generalno lepo je ovo izgledalo veceras, jeste Split bas tanak ali mi smo prakticno bili sa 8 ozbiljnih igrača, od toga dvojica gotovo bez treninga neko vreme, a opet je naša igra delovala tako Radonjić prepoznatljiva, sa izuzetnom energijom i već sad jasno postavljenim defanzivnim principima.

Simonovića stvarno nema smisla prozivati i podsmevati mu se, očigledno je bio spreman za penziju a samo je zbog spleta okolnosti sa povredama došao u situaciju da bude na parketu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Marokanac said:

Sta je fora sa ovim zguzvanim detaljima na grafici? Izgleda kao lose zaljepljena naljepnica. Ocajna ideja, ocajno izgleda.

 

Poenta je valjda da izgleda kao zastava a ne da bude sterilno... sto smeta? 

 

19 minutes ago, Ridji said:

... a opet je naša igra delovala tako Radonjić prepoznatljiva, sa izuzetnom energijom i već sad jasno postavljenim defanzivnim principima.

.... 

... 

i intenzitetom. 

Link to comment
Share on other sites

Toliko malo komentara🤔

Ovo je melem za dusu, raj za oci i revitabion za kosu.

Mladici dostojno zanenili povredjene. Lazarevic nije mogao lepse da debituje.

Jeste puno srce zbog Kaline, al je brate puno i zbog Ivanovica, vec mi je ljubimac.

Razocarao me je naravno Kuz, nista novo.

Kad selektira pravi trener, onda i igra izgleda ovako cvrsto, timski, svi segmenti su tu.

Kom je trener bio Obradovic ni pakao mu nece biti tezak, tako da ovo sada stvarno ima glavu i rep.

Na kraju bih dodao nesto mnogo bitno.

Luka Mitrovic, dosao kao nemac pojma, rekonvalescent, mahac peskira, a neko ko je u ovom poslu malo pozvaniji od nas nije mislio tako. Jedan od najboljih poteza ikada, siguran sam u to.

Mitrovic pise poeziju dok igra.

Dobrodosao kuci kapitenu!

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Autoritativna partija na otvaranju lige. Malo klubova ima u ABA ligi koji mogu stvarno da se potuku sa nama. Ivanović i Kalinić se definitivno nameću kao nosioci ekipe. Holins je veliki radnik i profesionalac.  Lazarević izgleda kao lik koji fizionomijom i karakterom odgovara Radonjićevom ukusu. Uz mukotrpan rad mogao bi od njega da se napravi dobar hustler. Cirbes i dalje bolje djeluje od Kuzmića kad treba proizvesti neke poene iz reketa. Ne bih se previše zanosio sa Mitrovićem. Njegov IQ može da nam koristi u nekim situacijama, ali teško da može da ponese teret prve četvorke. Simonović već godinama živi životom penzionera. Mali Popović je pokazao neki potencijal u odbrani, zato je na drugoj strani  sve u magli.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Crni said:

Kom je trener bio Obradovic ni pakao mu nece biti tezak, tako da ovo sada stvarno ima glavu i rep.

Na kraju bih dodao nesto mnogo bitno.

Luka Mitrovic, dosao kao nemac pojma, rekonvalescent, mahac peskira, a neko ko je u ovom poslu malo pozvaniji od nas nije mislio tako. Jedan od najboljih poteza ikada, siguran sam u to.

 

kapiram sve, prva tekma, hiperbole, potreba da se potkači najveće čovino razočarenje (mislim, ne kapiram, pogotovo što ćeš upravo ti da zavapiš kako imamo novog trenera evo već 9 meseci) ali kako izvlačiti ovakve i mnoge druge suverene zaključke sa lajva na osnovu duela protiv ekipe koja ne može da te brani nakon dva-tri pasa, ne može da te isprati u tranziciji, ne može 1 na 1 ..bukvalno da smo dogovorili da se takmičimo sinoć u samo jednom segmentu igre za koji split smatra da mu je najjače oružje, dobili bi 25 razlike.

 

i bez želje da odgovaram na trenera posle koga ni pakao nije težak, da podsetim da je ta njegova ekipa cepala pripremne i prvih metar i nešto dana svih takmičenja u jako visokom tempu, izgledala kao da ima glavu & rep a onda te na određenom uzorku odigranih tekmi čitaju ekipe pa rešavaju te glavne opcije koje imaš, pa krene da umara dve tekme nedeljno, pa samopouzdanje nije više na istom nivou kada ti protivnici čitaju glavne poluge igre.

 

lep početak sezone, koji neće značiti apsolutno ništa za prvih 10ak tekmi koje slede a kamo nešto duže od toga.

 

70% za 2, 50% za 3, 78% sa linije slobodnjaka - govori da je protivnik za nas ekipa iz predškolskog a mi VII razred. 

ili to, ili smo najjači prangijatori koje je ovaj klub u svojoj  istoriji video a znamo da nam to može biti jedan od problema.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

 

kapiram sve, prva tekma, hiperbole, potreba da se potkači najveće čovino razočarenje (mislim, ne kapiram, pogotovo što ćeš upravo ti da zavapiš kako imamo novog trenera evo već 9 meseci) ali kako izvlačiti ovakve i mnoge druge suverene zaključke sa lajva na osnovu duela protiv ekipe koja ne može da te brani nakon dva-tri pasa, ne može da te isprati u tranziciji, ne može 1 na 1 ..bukvalno da smo dogovorili da se takmičimo sinoć u samo jednom segmentu igre za koji split smatra da mu je najjače oružje, dobili bi 25 razlike.

 

i bez želje da odgovaram na trenera posle koga ni pakao nije težak, da podsetim da je ta njegova ekipa cepala pripremne i prvih metar i nešto dana svih takmičenja u jako visokom tempu, izgledala kao da ima glavu & rep a onda te na određenom uzorku odigranih tekmi čitaju ekipe pa rešavaju te glavne opcije koje imaš, pa krene da umara dve tekme nedeljno, pa samopouzdanje nije više na istom nivou kada ti protivnici čitaju glavne poluge igre.

 

lep početak sezone, koji neće značiti apsolutno ništa za prvih 10ak tekmi koje slede a kamo nešto duže od toga.

 

70% za 2, 50% za 3, 78% sa linije slobodnjaka - govori da je protivnik za nas ekipa iz predškolskog a mi VII razred. 

ili to, ili smo najjači prangijatori koje je ovaj klub u svojoj  istoriji video a znamo da nam to može biti jedan od problema.

Nije mi reper bila samo sinocna utakmica, vec i onaj turnir. 

Radonjic ima svoj stil kome pripadaju odredjeni profili igraca.

Ono sto je nasledio prosle godine, bilo je bas lose, i morao je da vadi kestenje iz vatre.

Prosto se vidi da je ovo ono sto je on zeleo, ja imam pravo da verujem u ovaj tim i trenera, meni je i prosle zime kad smo otisli na kup osakaceni, trener bio nada.

Ja sam miran, sinoc sam uzivao.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Crni said:

 

Prosto se vidi da je ovo ono sto je on zeleo, ja imam pravo da verujem u ovaj tim i trenera, meni je i prosle zime kad smo otisli na kup osakaceni, trener bio nada.

 

 

apsolutno imaš pravo da veruješ u tim i trenera, i ja isto tako ili slično.

samo sam se osvrnuo na tvoj upis jer je bilo iihaj takvih na lajvu, gde se iznose zaključci kako izgledamo u odnosu na nedoraslog protivnika.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...