Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

10 hours ago, Wingwalker said:

 

 Radonjić je prvenstveno kul lik a biti šmeker u ovoj branši i nije teško pored imena: Žoc, Ataman, Dulo, Repeša, Kurtinaitis, Skariolo, Maljković, Mesina, Muta, Ivanović, Aca Petrović...zatim šmeker na baterije Trinki i zaključno sa Sašom ,,kol'ki je moj deo'' Obradovićem. Većina ne bi prepoznala originalan šmekerski potez ni da im se isti uspuže uz nogavicu i znate već dalje...

 

radonjić je veliki gdin i to nije lako u poslu koji nije baš najgospodskiji.

što se šmekerizma tiče, ne znam čime se tačno tvoj komitet za procenu istog vodi, niti kako uopšte doživljava značenje reči

 

3835.jpg

 

moja neka lična logika je da treba poznavati tu osobu da bi se doneo takav neki zaključak a slutim da ti ne poznaješ ni ove što si prozvao nešmekerima niti deju šmekera.

 

a živ nisam da čujem primere "originalnog šmekerskog poteza", možda bi mi to razjasnilo ovu tvoju autoritativnu podelu na deju i ostale.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Nate said:

Meni je od prvog dana potpuno neperirodna prica o radonjicu kao o nekom gospodinu. On nam moze biti interesantan, zanimljiv ili smesan. Da se razumemo, smeker, a jos manje gospodin nema te facijalne ekspresije.

Nemoj da se ljutis, ali ovo je nesto ..ajde da kazem, da ne budem grub..nesto najmanje pametno napisano na ovoj temi..a video si sve sta je napisano. 

 

Tim mozda nije najgori,ali navijaci, jezivi...cuj nije gospodin 😷

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

što se šmekerizma tiče, ne znam čime se tačno tvoj komitet za procenu istog vodi...

 

 

...za kad ti ovo treba...? komitet zaseda svakog prvog ponedeljka u mesecu...:) Iskreno, to o poznavanju svih ovih trenera da bi se odmerilo ko je veći ili manji šmeker prilično nema smisla. Naravno da me ne interesuje kakve su baje privatno već sudim po njihovim performansima na parketu i pored njega jer mi je prvenstveno taj segment bitan i jedini transparentan. Šmekerski potezi sigurno nisu Žocovo ljutito napuštanje terena nakon izgubljene revijalne utakmice u gostima i povlačenje tima sa dodele trofeja, Trinkijevo infantilno ritanje reklama, Saletovo pičkaranje domaćih igrača, Repešino ,,ne pada mi na pamet da dam otkaz" dok mu se preskup Armani raspada mesecima...Dulov šmekerizam je ovde nepotrebno spominjati. Mogu svi do jednog privatno biti cveće, ali ja bi se privatno, rukovodeći se njihovim profesionalnim ponašanjem, družio samo sa karakterima koji se u pobedi ne uznesu...a umeju da kao baje podnesu poraz. Koliko god da je veliki pritisak postoje i u tom delu primeri poput Lasa, može i Itudisa... i dozvoli Radonjića.

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, n4l1m said:

ne znam da je ra smeker, al ako neko nije smeker to je robija. dapache, rekao bi da je robija skolski primer anti smekera, al to svakako nije za ovu temu.

Robija je dete sa sela, ne treba mu puno zamerati 

 

5 hours ago, oubrevo. said:

 

radonjić je veliki gdin i to nije lako u poslu koji nije baš najgospodskiji.

što se šmekerizma tiče, ne znam čime se tačno tvoj komitet za procenu istog vodi, niti kako uopšte doživljava značenje reči

 

3835.jpg

 

moja neka lična logika je da treba poznavati tu osobu da bi se doneo takav neki zaključak a slutim da ti ne poznaješ ni ove što si prozvao nešmekerima niti deju šmekera.

 

a živ nisam da čujem primere "originalnog šmekerskog poteza", možda bi mi to razjasnilo ovu tvoju autoritativnu podelu na deju i ostale.

Kakva je Maja Mitić ribetina u "Šmekeru".

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites



najjači primer je saletovo pičkaranje domaćih igrača (u moru sjajnih primera)
 
okej, hvala, samo me je interesovalo da naučim kakav je trenerski šmeker


Da me jebe zec ludi ako razumem šta si hteo da čuješ. Evo priloži neki kontra argument da se i Radonja poneo neprimereno u rangu ovog ,,mora sjajnih primera''.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Wingwalker said:


 

 


Da me jebe zec ludi ako razumem šta si hteo da čuješ. Evo priloži neki kontra argument da se i Radonja poneo neprimereno u rangu ovog ,,mora sjajnih primera''.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 

 

 

to što se ne ponaša neprimereno ga čini gospodinom a to smo apsolvirali da je jedan gdin-čo'ek

to ga ne čini obavezno šmekerom, kao ni što oni primeri koje si naveo uglavnom ne čine xy trenere anti-šmekerima

 

ma nebitno, tupava je tema. meni je samo smešno kada se omiljenom treneru ili igraču, pored očiglednih kvaliteta koje poseduje, dodaju i neke nadnaravne sposobnosti i osobine. isto kao što i neomiljeni treneri ili igrači postaju neki zverovi i dno dba ljudi zato što nisu postupili onako kako bi nama prijalo. 

 

iznervira me to al me brzo i prođe.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

U sopstvenom dvorištu su svi lepi, pametni, vaspitani, gospoda i šmekeri.

U tuđem su svi ružni, nevaspitani i govna.

Jedan Radonjić je u vašem sopstvenom dvorištu prešao dug i trnovit put od lemura do šmekera.

 

Iako sam grobarčina, vrlo poštujem Radonjića, umerenog i pristojnog čoveka koji dobro radi svoj posao.

Ništa manje i ništa više od toga.

 

Zato mi se smuči kad kod mnogih pročitam da je recimo Novica odvratni antipatični lik koji se busa u grudi.

I ja o recimo Laziću mogu slično da napišem, pa to ne radim.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Moguce je da nisam bas up-to-date, izvinjavam se .... em sam poprilicno zauzet ovih dana, em ne zivim tu.

Kako god, zeleo sam da dam svoje vidjenje pojma "smeker" ... bar sto se sveta sporta tice

Edited by Plant
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...