Jump to content

Finalni par će biti  

38 members have voted

  1. 1. Finalni par će biti

    • Italija - Engleska
    • Italija - Danska
    • Španjolska - Engleska
    • Španjolska - Danska
      0
  2. 2. Titulu osvaja

  3. 3. Volio bih da osvoji



Recommended Posts

Al fudbal se igra za golove ne za viktorije. Što nisu dali tri komada iz te viktorije. I u finalu mogu igrati viktorije Englezi ali ne vidim način kako Italijani neće bar dva gola da im spakuju iz polukontri i kontri. Englezi igraju u jakim klubovima, zbog tržišta takvog cene njihovih igrača su višestruko visoke, ali oni igrače poput Chiese, Insignea i Jorginha nemaju i zbog toga gube finale. 

Doduše Foden je paklen igrač, ali on ne igra. 

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam znao da Sterling baš ovoliko simulira. Znam da hoće da olako padne, ali ovoliko na svaki kontakt, još malo će pasti i kad ga protivnički igrač popreko pogleda. Pada ko Neymar i podjednako je iritantan. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, dzoneee said:

Ja nisam znao da Sterling baš ovoliko simulira. Znam da hoće da olako padne, ali ovoliko na svaki kontakt, još malo će pasti i kad ga protivnički igrač popreko pogleda. Pada ko Neymar i podjednako je iritantan. 

 

Samo sto je Neymar jedno 4-5 puta talentovaniji i kvalitetnij igrac. Ovaj je obicna trkaca kokos.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dzoneee said:

Ja nisam znao da Sterling baš ovoliko simulira. Znam da hoće da olako padne, ali ovoliko na svaki kontakt, još malo će pasti i kad ga protivnički igrač popreko pogleda. Pada ko Neymar i podjednako je iritantan. 

Ma de nisi znao. Svirano mu na 10tak penala zbog nepostojeceg kontakta.

 

Sto ga neko mece raspalit, niko mu ni a ne bi rekao

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Ovo je samo da places. Igras vrhunski fudbal, van svih ocekivanja dodjes u polufinale, i veceras su igrali bas dobar fudbal dok su imali snage, i onda te neko ovako pokrade. Ja sam mislio da je poenta VARa (kad vec ubija draz) da se ovakve stvari vise ne desavaju, ali nema od toga nista sve dok je na nekim ljudskim minimumima da odlucuju.

 

Englezi 60 minuta igraju viktorije, ali njihova kreacija dobacuje do gadjaj Megvajera u glavu. Ne bi ga dali do sutra.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Strahonja, sudački ekspert na HRTu otvoreno rekao da je ovo skandal. I od strane suca, i od strane VAR sobe. Pljačka.

Žuti i Vojska isto ogorčeni. Žuti kaže da su Danci pokradeni. Da se Englezima sve namješta.

Stalno ponavljaju da ne mogu doći sebi da je ovako nešto moguće u polufinalu EURA.

Edited by Bugl Khan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da objasnim činjenicu da Foden greje klupu, monstruozan igrač... Sramotno je šta se sve dešava u fudbalu i to na ovako velikoj sceni, Dancima kapa dole za sve pruženo na prvenstvu, brutalno su pokradeni, doduše uz ogradu da nisam baš video iz svih uglova.. 

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...