Jump to content

Srbija do Tokija


Recommended Posts

5 hours ago, Don Juan said:

Red je makar dva polufinala dobijemo.....teniseri, basketaši, košarkašice, odbojkašice.....

Samo je dobila Milica.

 

Ajde još samo karate i vaterpolo i ne tražim više 😁

Hvala, hvala, hvala 😁

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Prijatelj Mitar said:

 

Debelo bi podbacile da su ispale u grupama ili cetvrtfinalu...Polufinale i borba za bronzu ne spada u tu kategoriju, iako smo svi ocekivali finale. Mislim da je ovo ipak neka realnost u ovom trenutku.

komentarisao sam iz ugla polufinalnih utakmica, te da u tom smislu delovalo je da odbojkasice nisu ni pokusale da daju otpor, a naravno da je i 1/2 samo po sebi uspeh..

58 minutes ago, Misterija Organizma said:

10 medalja je sad izvesno, karate i ove dve bronze, samo da vidimo koju uzimaju vaterpolisti.

u kosarci bi nam vise lezale japanke, nisam optimista protiv vrancuskinja..

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, AgroLaki said:

Stigli smoooo, da plivamooo, da pucamo i da se bijemoooo!!!

 

Bio je već onaj genijalni tvit, pucamo bijemo još da reketiramo i pokazali smo se :lol_2: Al sjebasmo reket 👎

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

Koje je treće zlato? 🤔

 

Nemoj da mi jinxujete tu za vaterpolo jebo vas otac

Hteo sam da mu odgovorim, ali on je sve vreme dok je trajao vaterpolo verovao da cemo dobiti, pa cu reci da nije ovo iznad napisao zbog toga sto se poneo u pobedi, nego je optimista. Za razliku od mnogih na vaterpolo topiku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Misterija Organizma said:

Tri zlata, srebro i šest bronza, Srbija je u top 23 zemlje na Olimpijadi, sjajan uspeh.

 

I ono sto je takodje vazno a cesto prenebregnemo, nama ce potencijalno vise od polovine sportista iz olimpijskog tima imati medalju 13 vaterpolista+12 odbojkasica+12 kosarkasica+4 basketasa+7 pojedinacnih.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Da je Arunovic upucala medalju, Djokovic i Spanovicka uzeli medalje sad bi bilo veselo, veselo, veselo.

 

Dobro, neke na koje smo racunali smo izgubili, ali smo neke i dobili gde se nismo nadali. Potencijalno je bilo 12-13 medalja, pod uslovom da su svi imali svoj maksimum na OI. Svi znamo da je tako nesto u realnom zivotu ipak nemoguce. S obzirom na to da uz ovih 9-10 medalja imamo i nekoliko cetvrtih mesta i finala, ne mozemo da kazemo da je to los rezultat. Mogla je eventualno neka bronza da bude srebro, ali da ne picedlacimo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Da je onaj strelac upucao 10 umesto 9 Mikec ne bi ni usao u finale. A tek o Sebicu da ne pricamo i koliko je njegova medalja osvojena pod neverovatnim okolnostima. Tijana i Zurabi uzeli medalje kroz repesaz. Izjednaci se to manje vise.

Bice bolje u Parizu. Vlada nek izadje sa novim cenovnicima. Recimo za zlato reseno stambeno pitanje u Bg-u i tako dalje. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Misterija Organizma said:

Pa kako , uzeta su dva zlata, vaterpolisti od Grčka mogu da izgube jedino da igraju sa dvojicom u bazenu,

Uh, je l' si gledao Grke danas protiv Madara?

Ništa nije gotovo, dok nije gotovo. A kada ovako pričamo o rivalima, uglavnom gubimo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, suptil said:

Bice bolje u Parizu. 

 

Biće dosta promena jer imamo ne-mali broj sportista koji tamo gotovo sigurno neće nastupati. Biće tu smene generacija i ostaje da se nadamo da će biti što bezbolnija.

 

Just now, Prijatelj Mitar said:

 

Bilo bi lepo da se sastanu ove dve nase i dve njihove zlatne i da se potepaju sportski i fer na nekom tatamiju, pa ko pobedi njegovo je Kosovo.

 

Nešto se mislim, šta će biti sa karatistima kad ukinu karate na OI? Najpribližniji je taekwondo, možda da se šaltaju? Pitanje je svakako za drugu temu al ajde sad...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Neme said:

Nešto se mislim, šta će biti sa karatistima kad ukinu karate na OI? Najpribližniji je taekwondo, možda da se šaltaju? Pitanje je svakako za drugu temu al ajde sad...

 

Stvarno sramota da karate izbace posle samo jednih oi, a da u sledece uvrste brejkdens, a i cirliding je proglasen za olimpijski sport. Suvisno je govoriti koliko je karate globalno popularan i rasprostranjen. Izgleda da je opet u pitanju neki problem medju razlicitim savezima u tom sportu, ne znam sta bi drugo moglo da bude razlog.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...