Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

9 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Btw, po dosadasnjim pojacanjima, izvesno je da su Partizanu mahom nedostupni domaci igraci. Jel razlog Zalizani robovlasnik vs. ZOC & Savic...to vec ne znam. Ali pije vodu 

 

koje bi domaće igrače voleo u ekipi? ako krenemo od reprezentativaca, tj tih nekih igrača koji prave razliku bilo kao nosioci ili sidekicks, mislim da ih nema previše bez ugovora, ako ih uopšte i ima.

 

pričalo se da će dubsi možda waivovati smailagića, nisam naišao na neki info na temu a to je valjda trebalo do 06. jula da se desi.

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Btw, po dosadasnjim pojacanjima, izvesno je da su Partizanu mahom nedostupni domaci igraci. Jel razlog Zalizani robovlasnik vs. ZOC & Savic...to vec ne znam. Ali pije vodu 

Pa Avramovic je njegov.

Koliko sam ispratio svih 5 pojacanja su iz 5 razlicitih agencija, tu je 1 Miskov, 1 Raskovicev, 1 Baltic, 1 iz neke grcke agencije...

 

Tako da ono, kod Zoca nema nepozeljnih, niti kombinacija sa menadzerima, samo se gledaju karakteristike igraca i dostupnost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, oubrevo. said:

 

koje bi domaće igrače voleo u ekipi? ako krenemo od reprezentativaca, tj tih nekih igrača koji prave razliku bilo kao nosioci ili sidekicks, mislim da ih nema previše bez ugovora, ako ih uopšte i ima.

 

pričalo se da će dubsi možda waivovati smailagića, nisam naišao na neki info na temu a to je valjda trebalo do 06. jula da se desi.

 

 

Npr Sin Dragan, ode u neku Bursu...mozda ima previse godina za Zocove planove za tim, bez obzira sto je on, po meni, tip igracs koji svakom treba. Rekao bih i Vanja, ali ajd, on ce igrati EL.

Link to comment
Share on other sites

  

30 minutes ago, Alex_Serbia said:

Btw, po dosadasnjim pojacanjima, izvesno je da su Partizanu mahom nedostupni domaci igraci. Jel razlog Zalizani robovlasnik vs. ZOC & Savic...to vec ne znam. Ali pije vodu 

 

4 minutes ago, Cooper said:

Pa Avramovic je njegov.

 

@Alex_Serbia auh al' si sad fejlovao... 

 

A lepo te pita i uini: 

12 minutes ago, oubrevo. said:

koje bi domaće igrače voleo u ekipi?

 

Realno, koje? Tepa otisao u penziju, Gagi otisao u opusteniju atmosferu (koliko god ga gotivim, nije on za taj Zocom drill i KKPvsKKCZ papazjaniju vise, da uzme koliko jos moze para ovako osakacen pa sa Tepom na pecanje). 

 

Kalinic, Bjelica? Nije realno, ne zbog para, eto doveli ste jednog reprezentativnog zvezdasa - Avrama (i to Miskovog). 

Savic ni Voju Stojanovica na kraju nije doveo. 

 

Lucic? Ne znam da li je uopste imao opciju da bude slobodan, ali da jeste pre bi ga pokupili Real/Barsa, CSKA, Fener, Efes... 

Marinkovic? Da li je to materijal za Zoca? Sumnjam. Iskreno sumnjam, mnogo je mekan za Zoca, nikada nije delovao kao fajter.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Npr Sin Dragan, ode u neku Bursu...mozda ima previse godina za Zocove planove za tim, bez obzira sto je on, po meni, tip igracs koji svakom treba. Rekao bih i Vanja, ali ajd, on ce igrati EL.

 

milisavu sigurno niko nije zabranio da dođe, nego željku ne treba. ali poenta je da su i on i vanja onako igrači. mislim da ovaj avramović, iako nije bog-zna-šta, može u ovom trenutku više da ponudi.

 

sve u svemu, malo je to imena u kvantitetu

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, oubrevo. said:

 

koje bi domaće igrače voleo u ekipi? ako krenemo od reprezentativaca, tj tih nekih igrača koji prave razliku bilo kao nosioci ili sidekicks, mislim da ih nema previše bez ugovora, ako ih uopšte i ima.

 

pričalo se da će dubsi možda waivovati smailagića, nisam naišao na neki info na temu a to je valjda trebalo do 06. jula da se desi.

 

 

 

Baš teško. Ranije sam mislio da su pare problem, a onda skontaš da ni sa solidnim budžetom, nije lako dovesti dobrog domaćeg igrača. 

 

Evo koga? Jaramaz je bio super za produžiti, ali verujem da je on davno potpisao neki predugovor sa Bajernom. Micov kao veteran, ali to nije to.

 

Ostaje jedino možda Petrušev.

 

3 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Npr Sin Dragan, ode u neku Bursu...mozda ima previse godina za Zocove planove za tim, bez obzira sto je on, po meni, tip igracs koji svakom treba. Rekao bih i Vanja, ali ajd, on ce igrati EL.

 

Ma da je on iole u stanju da igra na tom nivou, doveli bi ga odmah. Ja baš sumnjam u njega.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Dok je ZOC tu, tesko da jednak akcenat nece biti na odbrani.

 

Btw, po dosadasnjim pojacanjima, izvesno je da su Partizanu mahom nedostupni domaci igraci. Jel razlog Zalizani robovlasnik vs. ZOC & Savic...to vec ne znam. Ali pije vodu 

 

apsolutno, dostupna su 2 od 3 top free agenta el a nisu dostupni vanja i milosavljevic.. oce to, kad bi se zajebavali..

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

A nije mekan za Terminatora u Baskoniji ?

U pravu si, nije lak ni Ivanovic kao trener.

Ali ostaje argument da ga Partizan/Zoc nisu hteli (iz ko zna kojih razloga onda) ili da Vanja i ne bi nazad. 

 

Ali i dalje mislim da je Vanja "mekan" igrac 😄 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

 

A nije mekan za Terminatora u Baskoniji ?

totalno izgubljen pojam o realnosti..

ispade panter veci grobar od vanje, posto vanja ne zna ko je robija i kk partizan,  a panter iz tima koji je igrao f4 el i odbio dve ponude armanija, dolazi kod robije da igra evrokup iz ljubavi..

a milisav i sa jednom nogom >zagorac,dangubicv..

 

poanta price, nisu domaci nedostuopni vec ih robija nije hteo.. tj hteo je ove, sto se nisu hteli prodati za milione.. 

Edited by n4l1m
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odakle ideja da bi Vanja izabrao KKP, pre nego Baskoniju?

 

Dečko je imao silnih problema kada je bio ovde, a uz to, potpisujem da ima bar 2 puta veću platu od Avramovića, ako ne i više.

Edited by realno *w
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 ili da Vanja i ne bi nazad. 

 

Just now, realno *w said:

Odakle ideja da bi Vanja izabrao KKP, pre nego Baskoniju?

 

Upravo to sam i ja rekao. 

 

Ajmo, koji drugi domaci su mogli da budu u opticaju a da im je "zabranjeno"?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

Odakle ideja da bi Vanja izabrao KKP, pre nego Baskoniju?

 

Dečko je imao silnih problema kada je bio ovde, a uz to, potpisujem da ima bar 2 puta veću platu od Avramovića, ako ne i više.

a logicno ti je da panter pre izabere partizan umesto armanija?😂

tesko da vanja ima milionj platu u baskonii, vanja ne da nema vecu platu, vec vrlo verovatnije i manju od avramovica u kkp..

Edited by n4l1m
  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, realno *w said:

 

 

Baš teško. Ranije sam mislio da su pare problem, a onda skontaš da ni sa solidnim budžetom, nije lako dovesti dobrog domaćeg igrača. 

 

Evo koga? Jaramaz je bio super za produžiti, ali verujem da je on davno potpisao neki predugovor sa Bajernom. Micov kao veteran, ali to nije to.

 

Ostaje jedino možda Petrušev.

 

 

Ma da je on iole u stanju da igra na tom nivou, doveli bi ga odmah. Ja baš sumnjam u njega.

 

tako nekako. jaramaz koji je bio tu juce i petrusev koji ceka nba draft verovatno ili neki dil direktno iz mege u evropu. nema tu izbora 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, n4l1m said:

a logicno ti je da panter pre izabere partizan umesto armanija?😂

tesko da vanja ima milionj platu u baskonii, vanja ne da nema vecu platu, vec vrlo verovatnije i manju od avramovica u kkp..

Dosadan si sa ovim milionima. 

Nastavi isključivo na tati. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ne sam Safete said:

Dosadan si sa ovim milionima. 

Nastavi isključivo na tati. 

Nema potrebe,spominjao je ugovor igraca Baskonije i samo indirektno vaseg igraca.

Uzgred je spomenuo sasvim logican splet okolnosti koji je i @realno *wspomenuo,dakle Vanja bi verovatno igrao u Partizanu za vece pare nego u Baskoniji,EK i ostali minusi igranja na Balkanu uticu na to.

Kad smo kod Avramovica on je isto imao ponude dva EL tima-Zvezde iz dva navrata i ponuda Baskonije.Time receno ta plata sigurno nije mala,pritom je zvezdas.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

lol, mada dosta jako je i kvinsi krenuo, maltene titovim stopama.

Ontopic, meni ovaj Dallas frajer deluje da je dosao ovde da igra prvog playa, ne kao neko ko ce da gilja 15ak minuta u drugom unitu, gde bi mu verovatno i uloga bila dosta drugacija od one na koje je on navikao. Budemo videli

Link to comment
Share on other sites

Vanju je zvao Partizan, ali on je odbio, nije se htio vraćati ovdje. On u Baskoniji nema neke velike novce, tako da mu nije to bio glavni motiv. Izvor je 1/1, a sad vi možete da mi vjerujete ili ne, na vama je. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...