Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

31 minutes ago, mfmilan said:

Kad krecu sezonske, ima li nekih informacija? Prethodni put su krajem jula pustene.

 

Kad je Željko predstavljen rečeno je da će ubrzo biti informacija o sezonskim i da što pre mora da se napravi plan. Pogotovo zbog prethodne sezone i eventualnih problema i u narednoj zbog korone. Kao da mi je u glavi da je rečeno da će do kraja meseca izaći obaveštenje za sezonske.

 

30 minutes ago, Alek The Great said:

Jula? Nesto mi to nije realno. Obicno bude pocetkom septembra.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 


http://kkpartizan.rs/sr/vest/2585/tvoj-partizan-u-novom-ambijentu

Jula, jula. Verovatno zbog organizacije.

Link to comment
Share on other sites

S jedne strane bi bilo bolje što pre da krenu, da se ljudi organizuju a i da im kapnu neke pare od toga. S druge strane, ako planiraju još bombi, onda im je bolje da sačekaju da potpišu tu bombu, biće veće interesovanje i veća cena.

 

Mada je meni sam Željko dovoljna bomba da me vrati u dvoranu. 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Moze jedan Hezonja za startnu trojku 🥰

 

Danas sam pricao sa klijentom iz Grcke, veliki PAO fan (svaki put se peckamo sa nekim PAO/KKCZ rekvizitima, umalo mu jednom nisam pevao onu "... agamisu..." pesmicu, odnosno pitao me kad cu da mu pevam :D). 

 

Info od njega kaze da su ponudili Hezonji novi ugovor, zele da ga zadrze, ali je za sada odbio jer mu nisu dovoljno ponudili pa se sad pravi druga ponuda... Tako da lako mozete da im uletite u igraca. Sad je pravi trenutak. 

Edited by Kooineeperk
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bio sam zagrijan još tad da ga vidim. Iako će to kasnije svi poreći sjećam se da je Duje išao po njega u Zagreb, Dubrovnik, gdje li već i da je maltene sve bilo riješeno. Onda su se umiješale razne domoljubne grupe i to je propalo pa je na kraju bila priča da nije ni bilo interesovanja da bi malcu sjahali s grbače jer je dobijao razne prijetnje.

 

Devet godina kasnije, da li se nešto značajno promijenilo da bi zaigrao za nas? Sumnjam, ali vidjećemo.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Zemljace vodis li me u Pionir il Arenu ako uspijem nahvatat vremena da dodjem u Beograd kad Partizan bude igrao neku utakmicu? :default_coffee:

U Arenu, oprostili smo se od Pionira.

 

Možemo organizovati neku ekskurziju :classic_smile: nisam ni ja odavno bio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...