Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 hour ago, Alek The Great said:

Sad vidim da je Landale jos slobodan. Znam da momak hoce u NBA, ali legao bi nam samo tako.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

 

Njegov stav glede evrope i KKP je uzasan, neka hvala. Nedavno je izjavio kako ga je agent "zeznuo" sto ga je doveo u Partizan (i evropu generalno) jer smatra da je samo izgubio vreme. 

 

 

I dok je igrao u Beogradu isticao je da mu je cilj NBA liga, ali deluje da je sada previše daleko od toga.

- Imam gorak ukus u ustima. LJut sam zbog svega, zbog načina na koji se desilo, kako su se odvijale stvari na koje ja imam uticaj. Dobijao sam loše savete od ljudi kojima sam verovao. Bio je to loš potez. Šta još mogu da uradim? Da igram košarku. Želim tranziciju u NBA, nervira me kada vidim kakvi su igrači pre mene dobili ugovore u toj ligi - rekao je DŽok Lendejl.

Link to comment
Share on other sites

Lendejl je sto posto idiot i zato tesko da ce igrati u Nba.

Umesto da je čekao svoj red i igrao u Evropi do poziva u Nba on se sprdao proslu sezonu nije igrao nigde da bi na kraju potpisao za neki klub u Australiji.

Medijska pažnja nije nacin da se ide u Nba jedino merilo je teren,a on je propustio finu sansu posle Žalgirisa da ubode neki Real ili Barsu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok narode, ovako:

 

Danima je goruca tema ko ce nam biti startna trojka, niko to nije mogao da nasluti, ali znamo da ne smemo pogresiti u izboru. Mora biti odlican naoadac, defanzivac i pre svega, harizmatican covek i ljudina!

 

Sudbina tesko predvidiva, ali kada se ukaze, tu vise nema greske niti polemike. Danas sam sleteo u Bg iz Njujroka... a na letu...

 

 

 

**Ne mogu da kacim slike iz nekog razloga, pa mora ovako...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto se uopste zaludjujemo sa Pangosom. PG pozicija je uzasno deficitarna u poslednjih godinu-dve, covek je odigrao vrhunske 2 sezone, siguran sam da se EL timovi raspituju za njega, a kako je i sam rekao verovatno istrazuje mogucnost da se uvali u neki NBA tim kao neki backup, igrac rotacije. Iz njegovog ugla, meni je suludo pomisljati da bi uopste razmatrao Eurocup kao sledeci korak u karijeri.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, lord_slawe_ said:

Ne znam zasto se uopste zaludjujemo sa Pangosom. PG pozicija je uzasno deficitarna u poslednjih godinu-dve, covek je odigrao vrhunske 2 sezone, siguran sam da se EL timovi raspituju za njega, a kako je i sam rekao verovatno istrazuje mogucnost da se uvali u neki NBA tim kao neki backup, igrac rotacije. Iz njegovog ugla, meni je suludo pomisljati da bi uopste razmatrao Eurocup kao sledeci korak u karijeri.

 

I ja tako mislim. Ako i bude dostupan to ce biti u Septembru, ako se ne ugura u NBA. 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...