Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Quote

Muta Nikolić: Željko je moj veliki prijatelj, nisam iznenađen što je odlučio da se vrati. Znao sam da će doneti ovakvu odluku. Zna da mu je Partizan puno pomogao na početku karijere, sada je odlučio da on pomogne Partizanu, da mu vrati za ukazanu šansu

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, odupri se ludilu said:

Kao što Son reče Gagi, Ilić, Petrušev i Jare da ostane to je već dobra osnova domaćih. 

Ja sam u bespucima interneta nacuo da je Kicanovic odigrao ključnu ulogu i da postoji neka finansijska nezavisnost od Aleka.

Ali opet sa druge strane vjerovatno mu se nisu svidela predavanja na trenerskoj školi på je rekao O'stoji na glavnom odboru idi ti Ostoja dovedi tog Željko dosadno mi na predavanjima

Dajte ljudi, finansijska nezavisnost od Aleka. 🙁 Treba da budete srecni, Zeljko je ogroman podvig ali nemojte te price. Znas, grupa dobrostojecih grobara je dovela Zeljka protiv zle drzave. Paraziti smo i mi veliki ali rodjo, nemoj to. Vredja intrligenciju. Izvinjenje sto je na svetom topiku ovakvo pisanije. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Drugovi vrlo me raduje povratak Obradovica, konacno malo pravog fajta u najavi. Ostoja smotani treba da sacuva Obradovica od Covicevih jutarnji program napada i da ga pusti da radi. 

Pored toga ima jos jedan zanimljiv zadatak a to je da sacuva Zeljka od onoga sto je on zamerao igracima 2005-e. Ipak je BG opasan grad sto kaze Bard Zivadinovic. 

 

Prvi pik vam je Milosavljevic i tu nema dileme. Sto se abrova oko Kalinica i Bjelice tice gluposti kao takve. 

 

Predstoji jedna jako zanimljiva sezona licno se radujem derbiju za koji se nadam da se konacno moze desiti u Areni a ne u polupraznom Pioniru. 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda (vjerovatno) se nisam dobro izrazio ali kada sam napisao neka mislio sam odredjena tj da ne daje samo Alek. Jer priznaćete Željko je mamac a i garant za takav scenario. Ma brate samo sam zapjenio i voda mi na usta ide pored Alekovih miliona još pride koji milion dva tri...ma pet, ma sveee...

 

Inače  nekako mogu da zamislim ekipu sa Mozlijem i Janom. Mogu i Tepu da zamislim kao pomoćnika.

Edited by odupri se ludilu
Link to comment
Share on other sites

Quote

- Velika stvar za Srbiju, a samim tim i za Partizan. Još uvek se nalazim u Rumuniji i nisam u kontaktu sa ljudima iz Partizana pa ne znam sve detalje. Naravno, Željko će predstavljati maticu za sve ono što će se skupiti oko Partizana, naraviće jednu košnicu, da se tako izrazim, koja će dovesti Partizan na staze uspeha na kojima zaslužuje da bude. Sve što ja mogu da uradim je da mu poželim sreću u svemu što će raditi u Partizanu – rekao je Vujošević

 

  • Like 7
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Ne sam Safete said:

spacer.png

 

:roflmao: luđače

 

Niti imam prave reči, ni gif, ni mim, ni kvot da opišem šta osećam, jer u isto vreme me vozi jedno pet različitih, a bogami i dijametralno suprotnih filinga. Što me naravno neće sprečiti da napišem esej, jer neke stvari prosto moram da izbacim iz sebe, a ti ako si pametan odavde skroluj, a ako si lud nastavi da čitaš :classic_smile:

 

Prvo o Željku. Nikada nije prestao da bude čovek Partizana. Onih godina dok je radio u Atini bilo je tu vrlo lepih i značajnih obeštećenja za naše igrače. Onog leta kada se promenila uprava i došao Ostoja, znam da je Željko u nekoliko navrata govorio da je to što se dešava s Partizanom nedopustivo i da mora da se napravi ekipa ljudi i nova uprava koja će ga izvlačiti iz blata i da on hoće u tome da učestvuje. Da li je i koliko zaslužan što je baš Ostoja došao ne znam, ali računam da to što je Čačanin preuzeo klub nije baš puka slučajnost. I sada dolazi kao trener, posle svega, da zatvori krug. Očigledno da mu je to još jedini pravi profesionalni izazov, a ljubav i privrženost Partizanu je ovime zauvek potvrđena i zacementirana. Ne znam sa čime bih uporedio ovo, ne mogu da se setim partizanskijeg poteza. Naravno da nije došao za dž i naravno da nije došao da vodi grupu građana, ne ogleda se veličina ovog postupka u tome. On nije glup i niko ne mora da mu objašnjava šta se očekuje od njega - da u svemu posrnuli klub ponovo stavi na noge, a onda  i da pokuša da prekine dominaciju drugog kluba. To uopšte nije lak posao, i kada je bila obrnuta situacija bilo je dve-tri godine 'džaba vam novci moji sinovci' perioda, pa tek onda, uz svu logistiku, bilo je potrebno i dosta sreće i spleta okolnosti da stvari konačno prevagnu na drugu stranu. A takođe odlično zna u kakav cirkus od zemlje i društva dolazi, kakav potencijalni haos može da nastane kada derbiji ponovo budu odlučivali o nečem bitnom. Sve to on odlično zna, sigurno zna i da su šanse da sve na kraju ispadne dobro vrlo male, a potencijalnih stvari koje mogu krenuti naopako mali milion, pa je ipak zagrizao. U tome je veličina ovog poteza. Moj naklon majstore, veliku stvar si uradio. Jbt, nijedan grobar kojeg znam više ne progovara ništa drugo osim prepeva Hanke Paldum.

 

A gde sam tu ja? Vidiš, ja sam praktično prestao da navijam za KKP, jer malo se omatorilo pa tu i tamo racio pobedi emociju, malo se nakupilo sušnih godina, a ja ne mogu da lažem da čisto i iskreno volim samo KKP, volim malo i pobede i titule jbg, ali najvažnije: nisam više mogao da svarim taj miks sns biznismena na čelu kluba, čekanje na milostinju i zahvaljivanje prvorođenom, minute ćutanja za teške kriminalce i disciplinovanje igrača i poštenog i samomislećeg sveta na tribini. Sve zajedno je bilo previše, gledao jesam, čak i išao na neke utakmice, ali nije to više ta emocija. I šta sad? Jebemliga šta sad, iskreno nadao sam se da u ovo nevreme u klub neće da se vraćaju ljudi kao Gagikapiten, Jololo ili još gore Željko i stave me na muke. Jer kod mene je stvar prosta: ja ne mogu da kažem da navijam za Željka i momke, a Ostoju i šipkaše ću da pljujem usput i onda je kao sve ok i ja sam moralni čistunac. Ne bato, nego ću da pojedem porciju govana i kažem jeste, Ostoja je moj predsednik kluba, Vučić je moj finansijer a ona banda su navijači i predstavljaju klub isto koliko i ja. To je paket, to je žaba koju moram da progutam. Mislim, sad se kao ja tu nešto lomim kao da ne znam šta će da bude na kraju. Nije ovo prvi put, morala su i ranije da se pojedu govanca i zažmuri tu i tamo, samo je sad letvica podignuta više, pa će mi trebati još malo vremena da sve pokusam i da krene loženje.

  • Like 37
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ne ocekujem neka cudesa, narocito u prvoj sezoni. Verujem da ce se dobro trenirati i boriti za Partizan kao nekada.

 

A imam samo jednu/dve velike zelje:

 

1. Ako krenu politicko pilicarska busenja iz samog kluba, da se ZOC momentalno pokupi. I jos vaznije, u tom slucaju...

 

2. Da sav pljav ves iznese javno. Niti ima cega i koga da se plasi, niti mu je to strano. Ukoliko neko sabotira, da se javno stigmatizuje. Takvo vreme (odavno) doslo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arsenije Pesic said:

Mislim, sad se kao ja tu nešto lomim kao da ne znam šta će da bude na kraju.

 

Prelep post, ali moglo je slobodno ovo da stoji na vrhu, kao svojevrstan size. 😆

 

U svakom slucaju, drago mi je da se jedna legenda foruma (ovog i onog bivseg) "sa druge strane brda" vratila.

Link to comment
Share on other sites

Neka je sa srećom.

Drago mi je, totalno iskreno, što je došao. Možda će mi ovo vratiti kakvu takvu želju da gledam balkanski basket.

Potrebno je ovo i navijačima Zvezde, jer svaki naredni trofej će imati veću težinu.

 

Nadam se da pre svega neće biti vajanja u blatu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...