Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

6 minutes ago, medobrundo said:

Ozbiljna sramota za Željka i košarkaški klub Partizan. KLS je baš bio primer da KKP, ukoliko želi, pokaže i kako može gospodski. Da otvori vrata dvorane samo za decu i da utakmice budu festival sporta. Verovatno bi i igračima bilo glupo da divljaju i psuju pred decom do 12 godina.

 

Ukoliko je KKP baš hteo da uradi nešto ovako demonstrativno, imao je priliku posle trećeg meča ABA finala da okonča svoje takmičenje, kad na sopstvenom primeru nisu uspeli da iskontrolišu navijače.

 

Nije mi, priznajem, skroz jasno kako se donose odluke u Partizanu. Deluje mi poprilično neverovatno da je nekom SNS tajkunčiću palo na pamet ovako nešto, a da su Zoc i Savić rekli - naravno, nećemo mi igrati, kako vi kažete gospodine.

 

 

Jasno je kao dan da povod za neigranje KLS-a nije huliganizam, ali ono sto je apsolutno nejasno jeste kako je neko odobrio saopstenje gde se u celom tekstu pominje samo to.

 

KKP je izrazavao nezadovoljstvo (i to sa punim pravom) strukturom i celokupnom organizacijom KLS-a godinama unazad, a pre jedva mesec i po dana i zapretio da nece igrati ukoliko ne dodje do promena. I sada odjednom sole reason za neigranje je huliganizam. Bukvalno bi tito smislenije obrazlozio razloge od ovoga sto je pusteno u javnost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posle više godina dočekasmo da neko pokaže da ima kičmu.

Hvala Željko

 

Bice svakako uzbudljivo finale izmedju dve filijale, ovo je trebalo da se uradi pre 5 godina al dobro bolje nekad nego nikad.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

  Očigledno je neko procenio da je ova "borba protiv huligana " dobra prilika da se pojača šansa za wc. Inače , dobar deo saopštenja je ok ...čak bih voleo da su ga oba kluba potpisala .Da se ne pravimo ludi i da smo već zaboravili šta se sve dešavalo. Bilo je puno načina da se pokaže iskrena "briga" za igrače i ne pristajanje na divljanje na tribinama a da se igra kls @medobrundo je naveo nekoliko 

 

   

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Barkley#34 said:

Nadam se da neće još jednom promeniti odluku jer ako budem još jednom video titovo objašnjenje novonastale situacije upucaću se.

 ja jos nisam iskljucio scenario gde se vucic u 12:00 obraca, ostoyo idi igraj kls, pocinje ti 1/2 za dva dana ostoya..:default_coffee:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Green23 said:

Ozbiljna sramota za klub. Samo nemoj posle ovoga prosipati priče kako se brine za srpsku košarku. Kakva god da je liga naša je. 

 

Da li se jedan vise brine za srpsku kosarku tako sto neguje ligu koja je trula na svim frontovima ili tako sto odbije da je igra?

 

Da li onaj koji je odbio da glasa na onim tamo izborima gubi pravo da se poziva na demokratiju i gradjanska prava?

 

Razumem da je presedan i da je hot topic ali ovaj statement je jednostavno pogresan. I da se razumemo, niko se generalno ne bori za sprsku kosarku. Barem tako kako vecina ljudi ovde dozivljava "boriti se za srpsku kosarku".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barkley#34 said:

Jbg, kendriče, ne radi se to tako, u ovom trenutku i sa ovakvim obrazloženjem. 

 

Ma stoji, napisao sam na prethodnoj stranici sta mislim o samom obrazlozenju. Samo ne vidim potrebu da se evolvuje moral highground do interesa srpske kosarke, odnosno gubljenje prava za pominjanje istog u buducnosti zbog ovog gesta, kao da je bilo sta sto rade klubovi u interesu bilo cega osim samih klubova. Dovoljno je sto ce tito da likuje da je zelimir pobegao sa crte :default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto su zapeli oko odredjivanja domacinstva na ovaj nacin...moglo je sve lepo da se odradi preko zreba, kao u fudbalu u kupu kad se bira Jna ili Marakana i bude uvek Marakana. Tako bi i sad zagrejali lopticu, al bi grobari lakse progutali pricu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni said:

Ne znam sto su zapeli oko odredjivanja domacinstva na ovaj nacin...moglo je sve lepo da se odradi preko zreba, kao u fudbalu u kupu kad se bira Jna ili Marakana i bude uvek Marakana. Tako bi i sad zagrejali lopticu, al bi grobari lakse progutali pricu.

domacinstvo im je smetalo pre mesec dana, sad se ne spominje to, vec huliganizam i to iz drugog takmicenja, gde opet gle cuda najgore je bilo na trecoj utakmici finala, gde su oni bili domacini..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Crni said:

Ne znam sto su zapeli oko odredjivanja domacinstva na ovaj nacin...moglo je sve lepo da se odradi preko zreba, kao u fudbalu u kupu kad se bira Jna ili Marakana i bude uvek Marakana. Tako bi i sad zagrejali lopticu, al bi grobari lakse progutali pricu.

 

Moglo je. Ali to se kaže tad a ne sad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Setite se 2011 said:

  Očigledno je neko procenio da je ova "borba protiv huligana " dobra prilika da se pojača šansa za wc. Inače , dobar deo saopštenja je ok ...čak bih voleo da su ga oba kluba potpisala .Da se ne pravimo ludi i da smo već zaboravili šta se sve dešavalo. Bilo je puno načina da se pokaže iskrena "briga" za igrače i ne pristajanje na divljanje na tribinama a da se igra kls @medobrundo je naveo nekoliko

 

Vazi da neko gleda da li i koliko huligana ima u nekom tamo KLS i da je to neki razlog da li ce da dodele ili ne WC.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mene nešto i ne čudi ovo, jer je bilo samo pitanje vremena. Nastankom regionalne lige je obesmišljena srpska liga, čak me čudi da je i ovoliko potrajala.

 

Što se tiče zabrinutih navijača Zvezde za KLS, videli smo koliko su bili kada su prvi zapeli za regionalnu ligu, a Partizan je tek poslednji popustio.

Link to comment
Share on other sites

Iz vizure nebitnosti, neorganizovanosti i suvisnosti KLS - puna podrska za ovaj potez komsije. KLS je zaista... Pa pricamo vec par godina o tome.

 

Iz ugla borbe protiv huligana - demagogija, realno.

 

Iz ugla zavere protiv Partizana - nisam ni sumnjao da Grobari na ovom forumu ne piju tu pricu (za razliku od mnogih nasih, nazalost).

 

Nek Smailaga, Balsa, Glas, Madar treniraju sa Zeljkom / Karijem celo leto, pa da napravite pametniju transfer politku sledece godine.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nekoliko medija, doduse ne bas najrelevantnijih, prenosi da vas napusta Mur. Svakako mislim da je izvesno da se to desi ionako mu istice ugovor. Dobro je igrao u plej ofu Abe al ionako ce biti prostora za pojacanja samo umesto njega, Kuruca i eventualno Lesora ukoliko ga ne produzite.

 

Za Ledeja imam informaciju od drugara Partizanovca da sigurno ostaje i da je kupio stan u Bg-u i da mu se svidja zivot ovde. Posto je bila ona vest da se Makabi interesuje. Eventualno da neko plati obestecenje i dodatno pojaca platu, u sta bas sumnjam.

 

Moje neko vidjenje i Zeljkov tip pleja skorera mislim da ce gledati u pravcu Ferel/Kobs/Brajs Dzouns. Svu trojicu je gledao uzivo nekoliko puta ove sezone.

 

Postoje bolje opcije iz Evrolige al to bi zahtevalo i jos znacajno veci budzet. Pritom deo ovih ugovora vasih igraca u drugoj godini su rastuci, za Avramovica na primer znam sigurno da ce imati 100k vise naredne sezone nego prosle. Sad sto placate Trinkijeriju 150k pa kazna 50k za finale, pa Ostoja bio priznao da je racunao u budzet jos bar 2 rasprodate Arene u Evrokupu nakon Burse... Tako da mislim da je neko od ove trojice sasvim izvestan za vas a bio bi i mali apgrejd u odnosu na Mura.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

konacno da i ludi zeks ubode sustini, ako je partizanu stalo do borbe sa huliganizmom, sto partizan domacu utakmicu nije odigrao pred decom, pa da se poslje slika u svet, kako ste vi sposobni da organizujete utakmicu a da su zvezdini navijaci stoka, umesto sto se bezi i poklanja titula zvezdi..

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, goldberg said:

 

Vazi da neko gleda da li i koliko huligana ima u nekom tamo KLS i da je to neki razlog da li ce da dodele ili ne WC.

 

 

 

  Mislim da grešiš . I te kako se pratilo finale Aba lige .Verujem da su u kkp procenili ili su upozoreni ,da im nikako ne bi išlo u prilog   da se ponove iste ili još gore scene u kls-u. Iako sam se složio da je bilo načina (prazna hala , deca i žene ili šta već) to je ipak lakše reći nego organizovati. 

 

    Neću više , jer mislim da smo preterali sa komentarima na komšijskoj temi .

Link to comment
Share on other sites

Meni lici da se narod ohladio i sa koronom i Ukrajinom, izbori prosli... daj novo veselje, podele, prepucavanja...samo da se skrene paznja. Prosli petak sam bio na nekom velikom okupljanju gde je glavna tema bila kosarkaski derbi, evo, sad ce sedam dana od toga i ludilo ne prestaje iako je ABA zavrsena.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...