Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 hour ago, Edward Louis Severson III said:

 

Ja ti obecavam da necu.

 

Ova zadnja dva dana su mi bila mucna. Svi samo pricali o segmentima utakmice gde su osteceni, niko nije sagledao celinu koja bi rekla da niko nije ostecen. Tako da, sto god da bude, ja cu o kosarci.

 

Ne mogu da kazem srecno, jer srecu zelim mom timu, ali nek prodje sve korektno pa ko pobedi reci cemo bravo.

 

Evo ja!

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Kad Vesic renovira halu, dobijes ovo sto smo gledali veceras. Bogu hvala, ovi divni momci, koji predstavljaju jedino zdravo tkivo u ovoj zemlji, izvukose zivu glavu i bez vecih povreda. Sramota je da pricamo o kosarci, jer je ovo bilo negledljivo. Bar 1000 vise u hali, bar 1000 pusi sve vreme. 40 godina gledam Partizan, a prvi put da mi je bas bilo sve jedno kako ce se ovo zavrsiti. Ovo blage veze sa sportom nema

  • Like 22
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvo porazno veče. 

 

Da krenemo od hale - makar 1k više navijača, naravno 'najvernijih', koji su vrv na poznate načine ušli petnaestak minuta pred početak utakmice, što je kreiralo poznatu atmosferu od koje bukvalno nije moglo da se diše - ako je neko bio u vrućim i zagušljivim halama, po rejvovima, koncertima, utakmicama, onda sam to ja, ali u životu nisam osetio takvu vrelinu bez vazduha kao večeras. Apsolutno neregularni uslovi za igru, ovo nije smelo da se igra! Kako se niko nije povredio, ostaje mi misterija. Vesiću, jebem ti mater.

 

Drugo, publika - žao mi je što ste moji a ne deca nekog mog neprijatelja, što bi rekao Pantelija. Nemam reči, znao sam da će da prave sranja, ali stvarno nemam reči. Čini mi se da sam video da je neko bacio golf lopticu iz publike, ali ne mogu da budem siguran, desilo se prebrzo. Možemo mi da se kurčimo atmosferom, podrškom, ali smo istovremeno i frustrirani, jadni navijači, koji ne mogu da se izdignu iznad svakodnevnice. I to je tako. Jebo nam pas mater.

 

Treće, igra - naša igra je go kurac, iso basket i po neka polukontra. Želim da unapred čestitam Ciganima titulu, bez obzira osvojili je na terenu ili ne, zbog toga što igraju bolje. Ljudi imaju akcije, koriste miss matcheve i više puta sebe hvatam kako kažem sebi - hej, pa ja bih hteo da moja ekipa igra ovako. 

 

Četvrto i lično - na 57 sek do kraja sam izašao iz hale, a moralo je to mnogo ranije. Nikako da naučim da slušam sebe, a sve vreme mi glas u glavi govori da izađem, bilo mi je muka na tribini konstantno, što se pojačavalo kako se utakmica bližila kraju. Kakvo olakšanje sam osetio kad sam izašao na vazduh! Kao što rekoh na lajvu, nije baš mnogo radosti ostalo u životu, a idioti ti ne dozvoljavaju da uživaš u jednoj od njih. 

 

Užasno se osećam i apsolutno me zabole što smo dobili, ovo je, što se mene tiče, bio apsolutni poraz

 

  • Like 43
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ako oni nisu kaznjeni praznim tribinama onda ne smemo ni mi biti. Ovo se ocekivalo nazalost, reakcija na desavanja od pre par dana kada su oni bili domacini.

Sto se tice desavanja na parketu, zasluzeno smo izvukli pobedu. Mislim da ovo moze u 5 a tamo sta bude, ako nam dozvole normalan kriterijum, ko zna...

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

samo bez postova "gospode" partizanovca kako smo mi najveca govna i kako treba da nas bude sramota

 

govna su i jedni i drugi, najbitnije je mozda da je medju igracima sve sportski i ok

 

igra nam je go kurac i verovatno gubimo sledecu ili 5 sigurno, sa ovakvim cirkus napadima i odbranom ne mozemo da osvojimo ni amatersko takmicenje

 

panter resio trojkom minut do kraja, zvezda bila u mecu do samog kraja, mada smo i mi sutirali veoma lose za 3 poena

 

90% ekipe nam cine low iq igraci i ponekad se zapitam da nije sve ni do zeljka, jednostavno mozda ovi igraci ne mogu da sprovedu ono sto im covek nacrta

 

samo zelim da pozdravim sudijama sve sto imaju izdrkavanjem na 57 sekundi do kraja i povlacenjem, vidi cuda, 39 minuta je sve bili ok, mogli su da prekinu kad god su zeleli, takva je atmosfera bila i oni odluce da prekinu nakon sto je panter dao trojku i nakon sto smo poveli, kao da nemaju pojma sta su dosli da sude, lepo je zeljko rekao na konferenciji, nama prazne, zvezdi ne iako je atmosfera bila izuzetno slicna (osim topovskih udara pre meca, medjutim i gospoda u 2 mecu su to izjednacili kada su ubacivali staklene flase)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Čestitke. Partizan je danas više želeo, bio borbeniji i zaslužio pobedu. 

 

Nadam se samo da se niko ne povredi od igrača i da će uslovi nadalje biti normalniji za igru. Ovo danas je bilo nehumano i prema igračima i prema gledaocima. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

i jos jednom da ponovim da mi je prosto neverovatno da igramo ne losu, ne ocajnu, nego ne mogu da nadjem pravi izraz sta mi tacno igramo

 

ovo je takav cirkus od igre da je to prosto neverovatno

Link to comment
Share on other sites

Zeljko tek sad polako shvata u kakav brlog i mulj je dosao. Sad treba da se valja u blatu sa Covicem kojem je to prirodno staniste. Tesko je gospodinu da se spusti na taj nivo, ali vuce Coki, vuce...

U sledecoj jos jace na terenu, agresivno, ako biju oni, moramo i mi.. Iskusniji su, namazaniji, ali mora da im se vrati za ovaj rukomet koji forsiraju, drugacije ne moze. Ledej mora bolje, Davidovac ga skoluje svaki derbi. Pantera biju i bez lopte, ali mora da bude agresivan u napadu ako hocemo da izvucemo pobedu. I svaki put im dozvoljavamo neke serije od 10-0, okrenu nas za minut ipo kosarke, onakav pad u 3/4 je kritican, i cele sezone gledamo isto. Mora da se svede na minimum. Idemo u petu.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bole Tyson said:

ovi divni momci, koji predstavljaju jedino zdravo tkivo u ovoj zemlji,

Panter koji pokazuje kurac 3 puta navijacima Zvezde nije divan momak. Mozes dodati i kad je isekao Mitrovicu oko, al mozda je slucajno stvarno. Ja sam bio na A tribini nisam video da mu je iko ista rasisticki dobacivao kako je Tegeltija pravdao na svom instagramu. Cak i da jeste neka pijana budala opet ne smes kao sportista i uzor deci ili zdravo tkivo kako si napisao da to radis, i to 3 puta. Plus je i uzvratio publici neki bacen predmet. Imas snimke sve.

 

Lesor proslu utakmicu 3 puta se hvata za onu stvar i pokazuje da moze da mu se pusi nije divan momak.

 

Trifunovic na kraju  prosle utakmice mozes mu procitati sa usana nije divan momak, al dobro da mu ne zanemerim toliko, omaklo se.

 

Ledej koji je zabio vec 2 lakta u ovoj sezoni i jednom pokazao isto sto i Panter nije divan momak.

 

Avramovic koji se ponasa nesportski skoro svaki derbi, plezi se klupi Zvezde i nekorektan je nije divan momak.

 

Dodao bi i ostale koji ne prilaze da se pozdrave na centru pred pocetak sa igracima Zvezde koji prilaze svi najnormalnije.

 

Ostali igraci Partizana i Zvezde jesu divni momci i zdravo tkivo.

Edited by 1945
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

Cestitam vam na pobedi, nadam se da mozete uzivati u njoj, jer ja nisam mogao u prosloj nasoj.

Nadam se da je Zagor dobro, dobro je da su ostali prosli bez posledica na klizavom terenu i nadam se da ce odgovornima u Partizanu biti bezbednost na prvom mestu, te da ce u hali biti gledalaca koliko je dozvoljeno.

Cestitke jos jednom.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Crni said:

Cestitam vam na pobedi, nadam se da mozete uzivati u njoj, jer ja nisam mogao u prosloj nasoj.

Nadam se da je Zagor dobro, dobro je da su ostali prosli bez posledica na klizavom terenu i nadam se da ce odgovornima u Partizanu biti bezbednost na prvom mestu, te da ce u hali biti gledalaca koliko je dozvoljeno.

Cestitke jos jednom.

Svaka ti je ka Zeljkova 😉

Salim se, hvala pa nek bolji pobedi (na suvom terenu)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, cileanac said:

Zeljko tek sad polako shvata u kakav brlog i mulj je dosao.

 

 😄

 

Jer Zeljko nije godinama bio deo Grckih derbija, pa mu je sve ovo nepoznato 😁

 

Inace, dosla sam da cestitam pobedu.

 

Vise ste zeleli ovu pobedu veceras, a bez zezanja, i nismo bolji za 3:0.

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da kazem ja par recenica, jer sam pisao na nasoj temi pre tekme, pa ako bude za ban, sta da radim.

 

Zeljko Obradovic se veceras poneo gospodski. Iskreno, nisam ocekivao.

 

Partizan ima vecinu kosarkasa koji se ponasaju ultra seljacki (ne znam zasto).

 

Partizan postaje ultra seljacki klub (spinovi, navijaci, licemerje...).

 

Boltauzer je govno na kub. Uzeo covek kintu da sudi za domace, alo ocigledno ne i za gadjanje od strane publike.

 

Sve u svemu, najveci utisak na mene je ostavio Zeljko, svaka cast jos jednom.

 

 

 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav jebeni užas, u svakom pogledu. Iskreno sam navijao da se ovo završi sinoć. Kad već nije, jedino što bi dalo dašak normalnosti je četvrta bez publike. Ništa sviranje kurcu "a šta su oni radili" i slično. Isključivo bez publike i to shvatiti kao nagradu, jer bi pravedna kazna bila izbacivanje iz takmičenja, aps za organizatore utakmice i da najkošarkaškija publika ne priđe nijednoj utakmici bar godinu dana. Čista sreća je da su svi izašli živi i bez teških povreda iz Pionira sinoć.

 

Uslovi za igru su bili takvi da je svaki igrač koji je istrčao na parket imao realan rizik da mu to bude poslednji izlazak na parket u karijeri.

 

Uslovi za posetioce su bili takvi da bi eventualni požar u hali izazvao tešku katastrofu; a svaki incident, svaki događaj koji bi izazvao paniku i reakciju da ljudi odjednom pohrle ka izlazima takođe bi doveo do ljudskih žrtava.

 

To je izbegnuto samo zahvaljujući čistoj sreći. To je katastrofa koja je vrebala sinoć. A topovski udari, upaljači, metalni novac, kurčine u raznim pojavnim oblicima, ludovanje i skandiranje, to je bilo dovoljno tek za utešno drugo mesto na rang listi ludosti, a to je samo fin dodatak da mi se sve ovo konačno ogadi do nekog sledećeg života ili paralelnog univerzuma.

  • Like 20
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

 Od velike ljubavi prema košarci, ostala je samo sramota, uvučena od noćas u svako ćelijsko jedro. I ne znam kojim mentalnim trikom mogu da je odagnam. Sramota me je od ljudi, hale, organizacije, sudjenja...svega. To traje već dugo, i sada je,što se mene tiče,dosta. Serem se, i jednima i drugima, na sve buduće titule i "sportske uspehe" koje će napraviti u uslovima sličnim onim od noćas. Pir ljudskih nakaza iz senke, koji zaslužuje samo višegodišnje robije , i hospitalizacije u ustanovama za duboko umno poremećene ljude.

 

Zvezda brutalno pokradena, do nivoa da me je sramota da o tome dalje pišem. Želim im pobedu od 30 razlike  u četvrtoj utakmici, pred praznim tribinama. Igrači i treneri CZV su to igrom zaslužili.Ako to posle svega u ovoj "seriji" ima smisla napisati.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...