Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

2 hours ago, deez nuts. said:


Zasto bi ikao gledao F1 otkad se Hakinen penionisao?

 

Ja sam tad polako prestao, ali me dokumentarac o F1 na Netflixu ponovo nalozio.

 

On topic: trebalo bi da sad traje kzs na nasem kanalu, za predstojece bitke u ABA ligi.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Obradović: Najgori trening dosad, rekao sam igračima...

...

„Ako gledam da neko neće da igra odbranu, da neće da trči, da pravi blok, onda je to problem. Rekao sam im da je trening bio katastrofa...

 

Možda je bolje preventivno uzeti odmor do kraja sezone od ovoga...

Link to comment
Share on other sites

  Koliko god Zoc bio iskren na ovoj press a na tome i insistira, meni ovo liči na alibi priču.

Ili ja ne razumijem zašto je ovo podijelio sa nama. 

Priča o motivu, kao da nije do skoro tu sjedio jedan sto je besjedio "da je lakši zadatak ne bi nama pripao" i sl. 

Mislim pričamo o psiholoskoj pripremi igrača...pa DV je naspanovao jednog Luchu  eno ga i sad napet ko struna. Il Gagija il Novicu.

Imas dva načina da motivises ili sa lovom ili sa epskim opusom. Izgleda da mi ne pogodismo nista ove godine.

Ona priča o karakteru kao osnovnom kriterijumu selekcije je sad tako daleka.

 

No dobro 'sreća je lepa samo dok se čeka i dok od sebe nagoveštaj da'. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

klasican robija, on sa toliko godina i trofeja kae ima motiv, a od igraca kae niko nie igrao finale abe(dangubic ima osvojene 3), pa ako oni nemaju motiv, on tu nista jelte ne moze..

ko da mu je ostojina pudlica birala igrace a ne on, i ko da mu limar vodi treninge a ne on..:default_coffee:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma nema od ove sezone nista

To je bilo jasno jos u februaru

Jednostavno nije kliknulo

Jbg

Ovo jeste neuspeh ali nije nikakva tragedija, i najbolji grese sta sad teraj dalje

 

Meni ce najvise smetati iz ove sezone (ako se nesto drasticno negativno ne desi u nastavku a nadajmo se da nece):

1. To sto posle svih silnih prica o dobijanju banke na sudu, oprastanju dugova, zdravom poslovanju, evo to smo radimo, smanjujemo, drzimo pod kontrolom, evo 3 miliona, evo jbg korona ali ne damo se, evo ekonomija, evo privrednici, evo nordeus evo q evo palci... nas dug raste (doduse ako cemo realno kad znamo ko nam vodi klub i ko vodi drzavu ocekivano ali opet)

2. Nova politika kluba u vezi skupih cena sezonskih/ulaznica, sto opet u neku ruku ok klub zivi od toga ali mislim (znam da se vecina ne slaze) da preteruju

Link to comment
Share on other sites

Nisam se oglašavao posle Burse, rekoh da iskuliram malo..iskreno bilo je i težih poraza tako da što sam stariji sve je lakše i podnošljivije. Možda nije ni loše da ove mlađe generacije doživljavaju s vremena na vreme ovakve šokove kako bi više cenili kasnije neke uspehe.

 

Rekao sam u nekim ranijim upisima da se plašim nekog ovakvog scenarija - rezultatskog kiksa i teranja Robije na kraju čime se sve restuje na staro. No, izlgeda da su ljudi ipak malo iskulirali i prihvatili da se dešavaju i ovakve stvari. Bursi svaka čast. Oni žive svoj san i imaju šansu da ispišu istoriju. Nama se namestilo i 20 godina Istanbula i Željko i 20.000 ljudi u hali i silni dokumentarci i...opet ćorak...prosto nam još uvek nije vreme i to je to. Guramo dalje. Naredne sezone očekujem bolji KKP.

 

Tenzija je splasla, vašar gotov..možda i nije loše, kako bi ekipa ovaj put bez veće euforije ušla u završnicu ABA. Šta nas čeka tamo teško je prognozirati. Svakako da iz ove perseptkive trofej ABA izgleda daleko ali mislim da nismo bez šanse. Iako zbog čitave situacije sa ruskim klubovima imamo solidne šanse da dobijemo pozivnicu za EL, čak i bez ABA trofeja, mislim da nekako ne bi bilo to to tako da se nadam da će ova Željkova kritika pozitivno uticati na ekipu da se izdigne i polomi za tu titulu.

 

Mislio sam nakon Burse da me neće previše zanimati Partizan neko vreme, ali eto mene opet u hali večeras..btw Pionir je bio skoro rasprodat još juče.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

EL bez zasluge na terenu je bulja, iako ne bismo bili ni prvi ni poslednji tako pocasceni.

 

Da sam mogao da biram, radije bih da smo osvojili EC i ne zaigrali u EL (hipoteticki, da nam el uvali djoku, nije da nisu kreativni) nego da zavrsimo bez trofeja, a na neki nacin nadjemo nacin da udjemo u el.

 

Edit: htedoh time reci i da bi mi sam trofej EC u vitrini bio mnogo dragoceniji nego ucesce u EL

Edited by Alex_Serbia
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Sve cestitke na zasluzenoj, reklo bi se rutinskoj, pobedi. 

 

Buducnost sa ovakvim centrima i ovakvim sutem nema sta da trazi u seriji sa dosta izbalansiranijom i kompletnom ekipom Partizana.

 

Zanimljivo je da u Partizanu realno najmanji doprinos danas od Puntera. Sa druge strane Lesor i Ledej zaista doktorski.

 

U Podgorici mozda i ne bude neizvesno, ovoj ekipi Buducnosti nesto fali, pri tome ne mislim samo na Vilija Rida... fali im nesto sto ne mogu bas da "pinpointujem", ali ne deluju kao konkurenti.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...