Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Dovoljno je samo Granka pre 1/2. Od ostalih imamo bolji skor.
 
Ali ajde da se ne zalecemo
Mislim da smo ispadanjem Huventuda dobili domaći teren do finala, uključujući i finale.

Ali...

Treba imati u obzir da smo mi isti onaj tim koji je izgubio dvaes razlike od Letkabelisa i kući od Mege.

Korak po korak.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Mislim da smo ispadanjem Huventuda dobili domaći teren do finala, uključujući i finale.

Ali...

Treba imati u obzir da smo mi isti onaj tim koji je izgubio dvaes razlike od Letkabelisa i kući od Mege.

Korak po korak.

 

GK su bili 1. u svojoj grupi, tako da u eventualnom 1/2, oni su domacini.

 

I slazem se za zadnjim pasusem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta bih vam rekao, osim da uopste ne delim euforiju po pitanju obelezavanja necega sto se desilo pre 30 godina. Long bygone.

 

Jeste to sve simpa, ali je braco i sestre prezvakano hiljadu puta i, realno, bajato.

 

Licno sam daleko zainteresovaniji za osvajanje Evrokupa ove godine, a posebno za ono sto cemo da osvojimo naredne.

 

Mislim, da splasne malo euforija o 30 years ago 🙂

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Isiah said:

Ne znam sta bih vam rekao, osim da uopste ne delim euforiju po pitanju obelezavanja necega sto se desilo pre 30 godina. Long bygone.

 

OhCrap.png

 

 

:pokušava da se sabere:

 

u toj kampanji partizana ima pojedinačno toliko stavki koje su se desile prvi i verovatno poslednji put, bilo kom timu u košarci, da je sasvim prirodno (i nikad dovoljno) baviti se time, pogotovo na 30ogodišnjicu.

 

navijači partizana iz fuenlabrade > duletovi svedoci

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, uini said:

 

OhCrap.png

 

 

:pokušava da se sabere:

 

u toj kampanji partizana ima pojedinačno toliko stavki koje su se desile prvi i verovatno poslednji put, bilo kom timu u košarci, da je sasvim prirodno (i nikad dovoljno) baviti se time, pogotovo na 30ogodišnjicu.

 

navijači partizana iz fuenlabrade > duletovi svedoci

 

Svrha Isiah-ovog posta je da utvrdi ko je pravoveran, a ko nevera - posebno mi je drago sto si se ti svrstao na pravu stranu ! 😜

 

Vezano za euforiju - spremio sam miks pesama Partizanovog juga i Grupe JNA da slušam u kolima na putu do hale veceras, ima da se ori auto grobarštinom

 

  • Like 4
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bajro(n)Zupic said:

 

Svrha Isiah-ovog posta je da utvrdi ko je pravoveran, a ko nevera - posebno mi je drago sto si se ti svrstao na pravu stranu ! 😜

 

 

iskoristiću ovu priliku da apelujem da mi se dodeli link za sportklub docu ili makar taj rts;

ovog betmena ću tretirati kao mini-series, gledam već dva dana, do pola nisam stigao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...