Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Pogledao prvu epizodu na RTS-u i ovaj dokumentarac na SK. Videćemo ostale epizode, ali za sad mi je ovaj sa SK bolji. Baš je lepo urađen.

Lepo sažeto, dosta zanimljivih informacija, poznatih faca. I generalno atmosfera u filmu mi se sviđa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, uvrnuto said:

Pogledao prvu epizodu na RTS-u i ovaj dokumentarac na SK. Videćemo ostale epizode, ali za sad mi je ovaj sa SK bolji. Baš je lepo urađen.

Lepo sažeto, dosta zanimljivih informacija, poznatih faca. I generalno atmosfera u filmu mi se sviđa.

 

Jel ima RTS-ova verzija alfin auspuh iz Madrida za Rebracu?

 

(nisam jos stigao da pogledam na RTS-u).

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao na sportklubu ali jesam na rts i mozzart... Rts sta znam...

Dok ova na mozzart mnogo dobro, ja pogledao a ispred mene se nakotile pive, ko da sam ja bio sa njima. Prava kafanska priča.  Kopriva briljirao! I ja počeo dobacivati, smejati se glasno!

Žena me na kraju zamolila da promijenim kupe tj sobu. Ovaj auspuh je bas ilustracija kakva je to ekipa bila.

  • Love 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Son_of_a_gun said:


Skinuo, vidio da traje tri sata, obrisao.

giphy.gif

 

Whata mistejka ju mejka...

 

Anyway, sutra oko 18k ljudi, medju kojima necu stici da budem prvi put ove sezone u EC...Sve sto zelim je da im/vam se tim oduzi tako sto nece odigrati mučenicu, vec dobru utakmicu gde cemo kontrolisati zbivanja na terenu sve vreme. Ne ocekujem niti prizeljkujem neko razbijanje, valja skroman uci u sledecu rundu.

Link to comment
Share on other sites

Ovo takmičenje osvaja najbolji trener, a u ovom trenutku mislim da je Željko taj. Smatram da je bolje što se igra na jednu utakmicu, iz više razloga, mlada smo ekipa, imamo više vremena da se pripremimo. Nije fudbal da ti ga zune u zadnjem minutu i ode sve u propast. Verujem da možemo da doguramo do polufinala sigurno, pre početka sam drugaru rekao da će Huventud i Gran Kanaria igrati finale ako mi naletimo na Huventud pre finala, ovako... Čekamo vas u finalu. :D

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...