Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

7 minutes ago, Marvin said:

Da 🙂

 

A za finale se jos nista ne zna. Bila je prica da ce biti na neutralnom terenu, ali mozda ipak i bude na terenu onoga ko bude imao bolji skor u regularnom delu (sto opet nije uporedivo, jer nije isti broj utakmica i tako... :))

Epska budalastina. Bukvalno jedan los dan moze da ti unakazi ono sto si giljao celu sezonu🙄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marvin said:

Da 🙂

 

A za finale se jos nista ne zna. Bila je prica da ce biti na neutralnom terenu, ali mozda ipak i bude na terenu onoga ko bude imao bolji skor u regularnom delu (sto opet nije uporedivo, jer nije isti broj utakmica i tako... :))

 

A ja se nerviram što se u nižim ligama kod nas ne zna je l' ispada 1 ili 4 ekipe ili će ipak proširivati ligu. 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Gudura said:

Epska budalastina. Bukvalno jedan los dan moze da ti unakazi ono sto si giljao celu sezonu🙄

 

Pa zbog toga mi i kukamo ovde cele sezone 😆

20 minutes ago, uini said:

 

imao je on karijeru i van partizana, bilo je tu losih celih sezona a ne utakmica pojedinacno

 

Verujem. Ali ne vidim i sta je mogao da usere bilo kada u proslosti pa da to bude losije od sinoc

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

Verujem. Ali ne vidim i sta je mogao da usere bilo kada u proslosti pa da to bude losije od sinoc

 

https://www.basketball-reference.com/international/players/kevin-punter-1.html

 

fyi, igrao je 3x euroleague sa tri različita tima, grčku ligu, italijansku, aba i whatnot. sigurno je bilo važnijih tekmi od one sinoć a kao što rekoh imao je i fantastične i očajne sezone (ne tekme) u svojoj karijeri.

Link to comment
Share on other sites

Bursa je solidna ekipa koja je uzela nekoliko skalpova jacih ekipa ove sezone. Iako nemaju sirok roster znaju da budu opasni ukoliko udju suterski dobro u mec. Veliki ste favoriti svakako i bilo bi cudo da bude drugacije od pobjede kkp. Gledao sam ih dva puta protiv nas , jednom uzivo, Alimpije to fino vodi, fino je utegao to sa cim raspolaze. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, propolis said:

Bursa je u odličnoj formi i ako bih ih uporedio sa nekom ekipom iz regiona onda bi to bila COL. Igraju brzo sa dosta šuteva za tri i ako ih krene trojka teško ih je zaustaviti. Hejns uopšte nije faktor u njihovoj igri sem da zagradi i pokupi skok. Sve se vrti oko trojke Andrews, Bitim,Needham i zaustavljanjem jednog od njih trojice je gotov posao. Treba pripaziti i na Dudzinskog koji ima baš dobar šut za tri,a inače je čista četvorka.

 

Da, liče stvarno, samo što Cedevita ima 2 prave petice i mnogo dužu klupu. A to je ipak ogromna razlika.

 

I ne mislim da Hejns nije faktor, naročito protiv nas bi mogao da bude jedan od ključnih šrafova za njih. Ok, probaće da nas tu muče sa šutom i izvlačenjem, ali ja sam uveren da sa potpunom kontrolom skoka od strane nas, to njima može da se isplati samo ako će da ubace 50-60% trojki.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

 

Da, liče stvarno, samo što Cedevita ima 2 prave petice i mnogo dužu klupu. A to je ipak ogromna razlika.

 

Naravno da je razlika u kvalitetu velika.

 

2 hours ago, realno *w said:

I ne mislim da Hejns nije faktor, naročito protiv nas bi mogao da bude jedan od ključnih šrafova za njih. Ok, probaće da nas tu muče sa šutom i izvlačenjem, ali ja sam uveren da sa potpunom kontrolom skoka od strane nas, to njima može da se isplati samo ako će da ubace 50-60% trojki.

 

Mnogo više tela pod košem imate da bi se Hejs uopšte video. Lesor, Balša pa i Smajli koji igra na 5 mogu lagano da ga neutrališu u svim segmentima igre.

 

Očekujem laganu pobedu Partizana u svakom slučaju. Protiv Trenta ste odigrali ispod proseka pa ste ih lagano pobedili tako da ako odigrate i okej teomu protiv Burse, uz domaći teren, verujem u 15 plus.

Link to comment
Share on other sites

Danga i Miletić ništa nisu zasrali, prosto Želimir ne računa na njih uopšte za finalni deo sezone.

Na Letonca se računalo, projektivan za ozbiljne minute i startno krilo ali kad on ne može Trifunovića da izbaci iz 12 sve ti je jasno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja bih tu dodao još jednu dimenziju.... Zagorakis.... svake sezone krene uzlaznom putanjom pa ga ta ledja zeznu pa opet nanovo.

I ove godine je tako bilo, pa je negdje u decembru čini mi se usinuo se sjedeci u busu ili tako slično nešto.Željko je Izgleda pustio ga da se oporavi, mozda je  i neka dodatna terapija odradjena za koju nikako nije imao vremena tokom ranijih sezona. Elem da ne ureknem, Željko mu je našao ulogu i on je već zadnjih mjesec i kusur konstantan u tome. Dobar u kolektivnog  odbrani, na liniji dodavanja, solidan šut i pomoćni kreator pogotovo sa niskog posta. On ima kosarku u sebi ali je bio neupotrebljiv i nepouzdan tokom sezona zbog zdravstvenih problema.  Ako je to rijesio ili može da kontroliše do te mjere da ga ne odvaja od terena puna kapa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...