Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

26 minutes ago, peradvind said:

@Luchifer89 zar ovo nije Avram?

Može biti, mada sam u jednom trenutku pomislio da nije možda i Danguba...

Ali reko, aj da se ponadam da je Kure...

Nema Kureta u timu, nema Kureta na forumu - we are currently dickless

Edited by Luchifer89
  • Like 2
  • Ha-ha 11
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Jbg kad je i 1 Uros profesionalniji i posveceniji od njega, sta ocekivati. Zao je i meni ali deluje da lik sam sebe sabotira cele ove sezone.

 

Planiran kao ubedljiva prva opcija na sf, a ispred njega sada Zagor i Trifa. Treba i to umeti.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim nema razlike u realizatorima prenosa izmedju Evrokupa i ABA. Svi odmah ponavljaju snimak datog kosa i pola sledeceg napada ne vidis. Ekstremno iritantno.

 

Nemoguce da se ljudi ne zale na to. Koje je racionalno objasnjenje, osim da su svi zajedno izgubili razum?

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da smo veceras pobacali sve cigle, blokove i šut koji smo mogli jer, majko mila, ne pamtim skoro ovakvo sutersko/zicer pomracenje. 

 

Zalaganje je bilo taman dovoljno da rezultat izgleda kao da smo ih rutinirali.

 

Lesor da ide u ćošak i postidi se svojih igara i napadackih reakcija u poslednjih par meceva.

 

Neka im zeljko dopusti da vezbaju i bacanja.

 

Sta je Glas toliko zgresio?

 

Mi navijaci da sto pre ovo zaboravimo. Igraci da pamte sto duze dok ne porpave neke stvari.

 

P.s. igra sa Murom na terenu je pretuzna...steta jer je mnogo simpatocan lik i sigurno bolji kosarkas nego sto pokazuje.

Link to comment
Share on other sites

Čudna tekma.

 

 

Igrali smo mlako, promašili smo bar 6-7 čistih zicera, izbili su nam 5-6 lopti iz ruke, neretko u situacijama kada smo bili na ziceru ili blizu. Madar ispromašivao njegovu poludistancu, a sve bile dobre pozicije. Bukvalno samo tih par gluposti manje, išlo bi ovo na laganih 20+ tokom cele tekme.

 

Naravno, raduje dominacija u skoku, kakav god da je protivnik sa visokim igračima. 

 

 

 

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

Nadam se da smo veceras pobacali sve cigle, blokove i šut koji smo mogli jer, majko mila, ne pamtim skoro ovakvo sutersko/zicer pomracenje. 

 

 

Neka im zeljko dopusti da vezbaju i bacanja.

 

 

48% trojke, 35% za dva 😄

 

Bacanja smo bili dobri 22-18.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...