Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Hoces da kazes da smo isti ?!

 

Stvarno nema potrebe polemisati o tome pogotovo ne na ovoj temi, coki je majstor za to, to je njegov teren... zli dulo vec godinama nema veze sa terenom u srbiji a tenzije se nisu smirile neki bi rekli bas naprotiv... kada mi nismo predstavljali nikakvu pretnju onda se okrenuo buducnosti

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, ranzo said:

Hoces da kazes da smo isti ?!

 

Stvarno nema potrebe polemisati o tome pogotovo ne na ovoj temi, coki je majstor za to, to je njegov teren... zli dulo vec godinama nema veze sa terenom u srbiji a tenzije se nisu smirile neki bi rekli bas naprotiv... kada mi nismo predstavljali nikakvu pretnju onda se okrenuo buducnosti

 

To "zli Dulo" bukvalno nikad i nigde nisam rekao, evo pretraži upise, sve je na izvolte. Možda neko drugi jeste, ja za to nisam odgovoran. Za svakog ko se bavi sportskim delom posla, iz Partizana, uvek sam imao samo poštovanje kao prema ljutom sportskom rivalu.

 

Ono što jeste isto su uprave klubova i jezgro navijača. To su obične bitange, i smešno je da neko misli da je Čović instruisao transparent za Žoca a ne verovati da je neko iz uprave Partizana instruisao pevanje Vesni Čović. Taj koji u to veruje je ili glup ili nekorektan, svejedno mi je šta.

To da je Čović iskusniji od Ostoje u ritanju u blatu je potpuno jasno. Ali blato je isto. Čović je iskusni vepar, a Ostoja je Nebojša wannabe. Opet, ko u to ne veruje je ili glup ili nekorektan. Fala bogu glupih ima poprilično ovde.

 

Eto, kad kažem da smo isti, mislim na to. Ja sebe ne vidim u tom blatu, verujem da ni ti nisi takav, ali uprave Partizana i Zvezde kao i vođe navijačkih grupacija uvek su bile i biće podguzne muve vlasti i sredstva za držanje socijalnog mira.

 

Edit: Ne moramo na ovoj temi dalje, ali svakako neću ni na tati jer ta tema nije napravljena za bilo kakvu normalnu raspravu već samo za sprdanje.

Edited by Edward Louis Severson III
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Proslavljeni košarkaški trener Duško Vujošević prevodiće listu Socijaldemokratske stranke Borisa Tadića na beogradskim izborima, saznaje Nova.rs.

Naš sagovornik iz Tadićeve stranke otkriva da će to biti zvanično saopšteno danas u toku dana. Na pres konferenciji SDS biće predstavljeni i koalicioni partneri.

 

Da vidimo dervisi ima li vas vise od 3% u BG 😁 

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Tamburinjo said:

 

Da vidimo dervisi ima li vas vise od 3% u BG 😁 

E pa komšije vreme je za opštu mobilizaciju. Koliko znam najviše vas je u najvećim opštinama (NBG, pre svega). Sada lepo svi na izbore i još familiju i komšiluk da povedete. Prilika je da skinete zlu vlast "koja nas finansira" i ujedno da Burgmaister bude Dule u koga se kunete. Ne priznajem nikakve izgovore, eto i ja kao najveća ciganštura glasaću za Dula. Ajd da se lepo ptrbrojimo 3.4.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Za 7 dana cemo imati definitivan odgovor na pitanje mozemo li da ispravimo greske, zagrizemo za pobedu i evoluiramo. Nema opravdanja ako hocemo na preostale trofeje, igramo pred nasim navijacima. Budu li se opet vukli kao babe, zasluzuju Zeljka sa kzs 2005.

 

Prosle sezone (koja nam je bila najgora u novijoj istoriji), sa Saškom kao trenerom i svim sranjima, mi smo im opet pruzali daleko veci otpor i pobednik se nije znao do pred sam kraj svakog derbija. Nisu imali Deju ali su igrali EL i imali veoma jak sastav. Tako da su ova dva debakla iskljucivo Zeljkova krivica.

 

Najtuznije je sto igraci Zvezde u ova 2 derbija nisu cak ni delovali prepaljeno. Angazovanost na visokom nivou da, ali nisu uospte grzli kao npr fmp protiv nas. Cisto rutiniranje.

 

 

 

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/26/2022 at 11:47 AM, vlaDixXx said:

Igraci koji su igrali za srpsku reprezentaciju bili su dobri, cak i Avram kad dobije prostor igra dobro... 

Glas, Madar i Kuruc katastrofa za svoje reprezentacije i totalno van forme dugo dugo vremena(osim Glasa) 

 

Više prostora? 😄 

 

Ima on sasvim dovoljno prostora, čak i više nego što bi trebao kao mene pitaš, samo je problem što KKP ne igra baš svaki dan protiv igrala kvaliteta slovačkih reprezentativaca.

 

Od ostalih:

 

Lesor 10+6 za 16 min protiv Portugala.

Glas 0-4 iz igre u porazu od Finske.

Kuruc 7 poena 5 skokova, 2 0d 5 iz igre protiv Belgije.

Mur protiv Kipra 20 poena i 2 asistencije.

 

U suštini, najbolji utisak mi je Balša, fina partija protiv Slovačke.

Edited by realno *w
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/27/2022 at 2:30 PM, Son_of_a_gun said:

A kako misliš da napredujemo kad nam je dvije trećine tima u prozorima, ovi ostali ne znam ni da li imaju kršten trening. Daj Bože da se vrate svi nepovređeni, a iscrpljeni će svakako biti. Derbi petog može za nas biti samo gori od prethodnog iz ove perspektive.

 

Izvini sto kasnije odgovaram. Upravo je poenta da se derbi dobija pre svega zeljom i zalaganjem, a pun Pionir ce neutralisati umor - ukoliko nasi ne izadju opet kao preplaseni misevi.

 

Jbg, sami su sebe doveli u situaciju da moraju odigrati 3 nivoa iznad prethodna 2 derbija i to bez normalnog treninga. Imali su sasvim dovoljno vremena da se spreme za Kup, pa je bilo sramotno. Sada nemaju izbora vec da makar izginu junacki iako su nespremni. Sve drugo je totalna katastrofa. Ponavljam, ova situacija je samo Zeljkova krivica. Kada ti 2 derbija ne mozes naci nacin da iskoristis jedinog all-round igraca u timu (Ledej).

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...