Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Prvo mesto je zbogom, ali je srecom to drugo i dalje sasvim realno. Makar na neki nacin (rezultatima ovog kola) da nam se malo vrati za ove gadosti u Badaloni.

 

Ova i ovakva utakmica svakako nije merilo ni za sta, mozda samo 1/2. Jos smo se i prilicno dugo zadrzali "u igri" s obzirom na to da je skoro sve vreme 8 na 5.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na ovakvom gostovanju, sa svim ciganisanjem, userima i sticajima okolnosti, mora da igra bude on point 30+ minuta, mi to nismo imali, i to je to..

 

Vise osecam bes, nego sto sam razocaran, za nas me i dalje drzi konstantni optimizam..

Link to comment
Share on other sites

Ova ekipa nema karakter pobednicke i to je "lajtmotiv", koji se provlaci kroz dosadasnju sezonu. Vecinu vaznih utakmica, smo rutinski izgubili.

 

Ne vidim kako ce se to promeniti do kraja sezone.

 

Problem polazi od trenera. 

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

A sad ozbiljno.

 

Odvratna utakmica. Antipropaganda košarke, puštena tuča, pogubljene sudije (ne znam dal sam nekad video studiju da uzima papir da zapisuje kazne), trojke sa kuka, ...

 

Ono što nas treba da muči je da smo provaljeni, nemamo odgovor na agresivnu igru.

Link to comment
Share on other sites

Nije bilo trika da se ovo dobije večeras. Odličnih 15 minuta, za koje sam prijatno iznenađen, nisam znao da to imamo u sebi.

 

Ovi Badalonci mi ozbiljno idu na pimpeka kad krenu sa dranjem na svaku sudijsku odluku još pre podbacivanja. Kombinacija takve publike i tipično španskog ponašanja igrača čini ovo gostovanje jednim od mrskijih. Mora to sve da se naplati u finalu.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...