Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Ne bih da komentarišem, ali sam team realni, strašno je koliko loše igramo na obe strane terena. Čak mislim i da nije toliko do trenera, već do toga da imamo eksplozivnu kombinaciju mladosti, neiskustva, neinteligencije, preterane želje ali i preteranog straha među igračima. 

 

Tabele nikad ne lažu, tamo smo gde treba da budemo i gde po prikazanoj igri i zaslužujemo da budemo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sledi najvažniji meč dosadašnjeg dela sezone, očekujem da Željko podeli minute kao da je plej of. Da će bataliti stotine akcija i varijanti napada i odbrane, da će igrati ono što su do sada naučili najbolje. Ako ne bude tako, onda je zarad školovanja i tempiranja forme izabrao rizičniji put ka EL, gde bi na proleće morali napraviti minimalno jedno iznenađenje u gostima gde će nam kvota na kladionici biti veća nego na opoziciju 3. aprila.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ChrisJudd said:

. Ako ne bude tako, onda je zarad školovanja i tempiranja forme izabrao rizičniji put ka EL, gde bi na proleće morali napraviti minimalno jedno iznenađenje u gostima gde će nam kvota na kladionici biti veća nego na opoziciju 3. aprila.

 

a šta ako željko ne msli da je najbolji put uzeti mesto za euroleague po svaku cenu, pogotovo kada su šanse solidno manje?

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Mi imamo znatno bolje rezultate nego igru

Od pocetka sezone nismo vezali 2 krstene utakmice sto se tice igre

Uglavnom igramo protiv slabijih protivnika i po kvalitetu i po budzetu pa onda onako izbunarimo pobedu ali od igre mrka kapa

Kraj je januara a nama se neke osnove dobre kosarke ne naziru

Odbranu ne igramo a cesto ni u napadu ne znamo sta cemo

 

Iskreno jedva cekam taj mec u spaniji i ako ocekujem da ce nas unikaha da ne kazem huventud rutinski odraditi 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...