Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 hour ago, Ne sam Safete said:

 

Nije mi jasno npr zašto se toliko forsira preuzimanje u odbrani 

 

Dok je Lesor bio u Zvezdi nikad nije umeo da proceni kad treba da iskoči,koliko dugo da traje iskakanje,da li da preuzme igrača do kraja, recovery 0 bodova, generalno loše anticipira u odbrani.

 

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Valjalo bi odraditi Unikahu, ali nije kraj svijeta i ako izgubimo ... uglavnom, tamo od marta očekujem bolju igru i jasnije podjeljene uloge.

 

Koju Unikahu?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Klipan said:

@propolis

 

Pre nekih xy godina (tipa 12-15 godina), KKP igrao sa Unikahom, a Dule sve vreme na konferenciji pricao Huventud. A ako Dule kaze da je Huventud, onda je Huventud.

Od tada je vecita dilema sa kim stvarno treba da igramo...

 

 

 

Uf nisam toliko pomno pratio Duletove konferencije 👀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Klipan said:

@propolis

 

Pre nekih xy godina (tipa 12-15 godina), KKP igrao sa Unikahom, a Dule sve vreme na konferenciji pricao Huventud. A ako Dule kaze da je Huventud, onda je Huventud.

Od tada je vecita dilema sa kim stvarno treba da igramo...

 

 

Da dodamo i pojašnjenje koje se zaboravlja. Aito tada trener Unikahe je sezonu prije te vodio Huventud 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dobra stvar je sto nije na pozajmici nego je vas, mada to malo i zabrinjava, da se Real tako lako odrekne mladog i talentovanog igraca. OK verovatno je ugovoreno obestecenje, ali opet... Mozda u Realu znaju nesto sto se inace ne zna. 

 

Deluje kao high-risk a mozda i high-reward dovodjenje, ako ne prodje kao ostali tatini sinovi (jbg, mora sa jednim da ubodete, ostavite nam zato makar Topica jr., jeste i on sa T ali ne damo!) 🙂 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...