Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Ljudi, prikljucio nam se Rade Zagorac!

Jel misliš na onu trojku iz očaja iz ćoška, så poda, kad je vrijeme isticalo!? Jednostavno nije razmišljao i odmah koristan. Rekoh ja da njega treba na Haiku navuci da pojednostavi stvari i biće koristan. Ništa više od toga, od njega ljudi i ne očekuju.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, odupri se ludilu said:

Jel misliš na onu trojku iz očaja iz ćoška, så poda, kad je vrijeme isticalo!? Jednostavno nije razmišljao i odmah koristan. Rekoh ja da njega treba na Haiku navuci da pojednostavi stvari i biće koristan. Ništa više od toga, od njega ljudi i ne očekuju.

Evo i snimka

https://vox92.net/forum/index.php?/profile/1897-rade-zagorac/&wr=eyJhcHAiOiJmb3J1bXMiLCJtb2R1bGUiOiJmb3J1bXMtY29tbWVudCIsImlkXzEiOjIyOCwiaWRfMiI6NjUzNTczfQ==

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Bez njegovih 5 bilo bi 87-89. Dakle odlucio tekmu.

 

To ti je kao ono kad ljudožderi zarobe trojicu i zaprete im da će ih pojesti ako im zbir dužina polnih organa nije barem 1 metar.

 

I sad ovom prvom 50cm

 

Ovom drugom 49cm.

 

Ovom trecem 1 cm. Ali da ne beše taj 1cm otišli bi oni u kazan.

Link to comment
Share on other sites

Sta znam, ja nisam video tu nista posebno drugacije od onoga sto stalno vidjamo. Aleksa je mozda za nijansu opusteniji, ne libi se da opali pa nesto i udje spolja.

Alen dobar, Zagor i Danguba standard.

 

Btw kako je Teokratija u svakom svom potezu pokazao sta znaci plejmejker (ok, ne igra odbranu, to je druga stvar 😄 )

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marvin said:

Sta znam, ja nisam video tu nista posebno drugacije od onoga sto stalno vidjamo. Aleksa je mozda za nijansu opusteniji, ne libi se da opali pa nesto i udje spolja.

Alen dobar, Zagor i Danguba standard.

 

Btw kako je Teokratija u svakom svom potezu pokazao sta znaci plejmejker (ok, ne igra odbranu, to je druga stvar 😄 )

 

 

 

Pa u tome jeste problem. 

Madar još jednom pokazao da se snalazi samo u neobaveznoj košarci, Kuruc da ne može vola da ubode, Rade da ne može ništa baš, itd...

Kurucov šut još uvek postoji samo u teoriji, a bez istog teško da će nešto moći da uradi.

 

Da, Teo je bog, zaista se lepo uklopio sa našim momcima :default_coffee:

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...