Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Zašto karte ne mogu da se kupe online do početka meča?

 

Iznenada mi iskrsla opcija da idem na tekmu večeras, ali ne može online da se kupi. Znači, opcija mi je da dođem tamo dva sata ranije da bih izbegao mačevanje u gužvi. Ne razumem što ne bih mogao da kupim online sve vreme.

Edited by mfmilan
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, mfmilan said:

Zašto karte ne mogu da se kupe online do početka meča?

 

Iznenada mi iskrsla opcija da idem na tekmu večeras, ali ne može online da se kupi. Znači, opcija mi je da dođem tamo dva sata ranije da bih izbegao mačevanje u gužvi. Ne razumem što ne bih mogao da kupim online sve vreme.

Imas i dodatnu budalastinu od skoro - kad kupis online ne mozes vise sam da odstampas kartu nego moras da odes na biletarnicu da je podignes. Em naplacuju 60din vise za online kupovinu em ponovo moras da odes da podignes kartu, jbn neverovatno

Edited by drperce
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bajro(n)Zupic said:

Nije guzva za karte (barem na ove 2 prethodne u Areni), u sredu sam cekao 5 min a stigao sam cca 45 min pre pocetka ... Jedino sto je blagajna na jugu pa ako hoces na sever moras da pesacis okolo

 

Zar nije blagajna na severu, kad gledaš na ulaz sa desne strane?

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Ne sam Safete said:

Tražim gif kad Dzile grli Milku i izlete mi nekakvi huligani

 

https://i.makeagif.com/media/12-06-2015/NLUbap.mp4

 

 

Jedan naš drugar koji iz tehničkih razloga nije u mogućnosti da piše, me zamolio da postavim gif i pozdravim sve prisutne. 

 

qhgAfHz.gif

Edited by der Gabelschwanz Teufel
  • Like 6
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...