Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Huventud je lepo objasnio koliko samo gresis. Najbolja sraćka Kevina Pantera je jedva bila dovoljna za pobedu. A Andora je za 2 klase iznad njih.

 

Mi ako budemo u muci u Andori je zato sto ljudi imaju dobar tim i igraju sjajno.

Sta je Huventud objasnio?Jedino su dokazali da i kad sutirate 20% gore nego inace da vas opet ek ekipe ne mogu pobediti.

Panter ima mnogo takvih suteva iza sebe i mnogo ste ga golemo vi platili da bi njegove game winnere ti nazivao srackom,to veze za zivotom nema.

 

Kao sto moje teze za Madara i za Alena i za ceo tim pre sezone dokazuje vas dosadasnji  skor tako ce i ove sad za mesec, dva isto dokazati.Dakle par ravnomernih protivnika tu imate.

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Cooper said:

 

 

Quote

– Mnogo sam razgovarao sa njim. On je veoma srećan tamo. Ovo je njegov klub, ovo je njegova ljubav. Mislim da je veoma srećan. Ne propuštam utakmice Partizana. Volim Željkov tim jer ima mnogo talentovanih mladih igrača, sa iskusnim Panterom i Ledejom kao predvodnicima ekipe. Takođe, biće lepo videti kako se razvijaju neki mladi srpski košarkaši. Samo neka nastave u tom pravcu.

 

Istini za volju, Saras ovo nije bas tako rekao. Gledam podcast, odlican je, Saras je rekao da "ne propusta Zeljkove utakmice". 

 

No dobro, danasnji novinari, nije da nismo vec navikli. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Arsenije Pesic said:

polako s to kurčenje

 

Zezamo se malo, kratimo vrijeme do tekme. O komšama ću misliti u nedelju ujutru kad se mamuran vratim s neke svadbe.

 

Nego, naletjeh na par mjesta na tnjiteru da bismo mogli do Hassana Martina, pa možda bolje da prozborimo koju o tom?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kronos opet "briljira"  😄

 

 

Bice vam tesko veceras - Andora je najbolja u defanzivnom skoku i ako vam ne bude isao sut, bice problem imati 2nd chance poene. Generalno je Andora dosta skocna ekipa. Dobro je da je Smailagic u timu sto se toga tice, ali pitanje je da li je 100% ok. 

 

S druge strane i Andora je poenterski potentna a igraju prilicno timski (20as po utakmici u EC). 

 

Ovo lako moze da bude high-scoring utakmica, prilicno neizvesna i za uzivanje gledati. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Čovara je to kaparisao, trenutno podmeće manje cifre u ugovor.

4 minutes ago, Son_of_a_gun said:

 

Nego, naletjeh na par mjesta na tnjiteru da bismo mogli do Hassana Martina, pa možda bolje da prozborimo koju o tom?

 

Čovara je to kaparisao, trenutno podmeće manje cifre u ugovor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



 
Nego, naletjeh na par mjesta na tnjiteru da bismo mogli do Hassana Martina, pa možda bolje da prozborimo koju o tom?


Meni on deluje bas kratko, iako se uklapa u taj stil igre naseg kouca. Ima jedan igrac za koga mislim da bi takodje dobro legao, ali bi morali da mu "oprastamo ruznu proslost", sto nama generalno nije problem. Samo je pitanje kakav je u glavi.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Alek The Great said:

Ko jos veruje u tradiciju?! Tradicija je izgovor za los rezultat.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

 

Pa kako god da postavis, ja ne pamtim kada smo poslednji put odneli neku pobedu iz Spanije (u ovom slucaju "Spanije"). Na pamet mi pada Unikaha daleke 2009/10.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Alek The Great said:

Ima jedan igrac za koga mislim da bi takodje dobro legao, ali bi morali da mu "oprastamo ruznu proslost", sto nama generalno nije problem. Samo je pitanje kakav je u glavi.

 

32 minutes ago, goofy said:

Čovara je to kaparisao, trenutno podmeće manje cifre u ugovor.

 

Ako je vjerovati glasinama, trenutno je stanje kao gore napisano.

 

Tj. nama Hassan seckati a njima tamo Lessort pa nek mu sređuju glavu.

 

Da ne bude zabune, izgleda da su oba ponuđena i jednima i drugima, rasplet je bliži ovom scenariju.

Edited by Son_of_a_gun
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...