Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Kod nas je dobar dio igrača prvi puta igrao u ovakvoj atmosferi...trebaće i tu vreme.

Trebaće im i iskustvo da stiču pojedinačno i kao ekipa.

Trebaće nam i pojačanje pod kosem i to brzo veoma.

Mnogo toga nedostaje ali vremenom će doći. Čak ni poraz ovdje ne bi bio loš osim u rezultaskom smislu.

Korak po korak. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, realno *w said:

Sve u svemu, ne postoji košarka bez pleja i centra. Jedno od to dvoje možeš da krpiš, ali obe pozicije ne, nikako.

 

kad sam rano jutros, dok sam išao na njivu, video prozivku, mislio sam da ste izgubili. nije to lepo od tebe realni.

 

ja sam se odmah složio sa dark-gotik posadom koju predvodiš da vam je neophodan centar, tako da za taj deo nisam odgovoran.

kad smo već kod centra, stani u red. prvo euroleage ekipa da izabere, ovo nam je možda i poslednja sezona pa imamo i moralno pravo, pa onda vi

Link to comment
Share on other sites

Iskreno,ceo jučerašnji dan sam mislio da će da nas omlate sa 10+. I išla je utakmica u tom smeru...ali akustika Pionira je čudo, Panter je težak mamojeb, i tu bih se zaustavio sa pohvalama. Odigrali smo  loše u odbrani,a  o napadu da ne pričamo.Ok,igrače je "pojela" atmosfera,ali neke stvari su nedopustive na bilo kom nivou profesionalne košarke. 

 

 

 

 

 

Avramoviću,sinko,jel sav ovaj lebac tvoj?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A što se tiče atmosfere, na SK prvo nije bilo komentatora, pa je bilo kao da sam u hali, a onda je proradio regler. 😄

Nego, najverniji su se opet pošibali između sebe ili šta se desilo? Negde sam pročitao i da su otišli jer neke njihove indijance nisu pustili. Ako, ako...

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...