Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Evo vam konačno jednog meča protiv ekipe koja ima kakav-takav kvalitet, ima tu dobrih igrača ili bivših igrača - Harrison, Perez, Johnson, Ennis, Ellis, pa bi ova utakmica mogla da bude mnogo bolji pokazatelj trenutnog vašeg stanja od nabijanja Krke i Hamburgera. 

 

Slazem se. Ali sam se i setio da smo one prekinute sezone takodje bili sa njima u grupi, takodje nase prvo domacinstvo protiv njih, u takodje 2. kolu. Tada smo nakon njihove suterske rapsodije u 1/4 sustigli -12 i na kraju slavili sa 93:80. 

 

Posto sam covek od sujeverja samo kad igra KKP i nikad vise, nadam se da ce da sluti na odlicnu evro sezonu (minus prekid). 😁

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Evo vam konačno jednog meča protiv ekipe koja ima kakav-takav kvalitet, ima tu dobrih igrača ili bivših igrača - Harrison, Perez, Johnson, Ennis, Ellis, pa bi ova utakmica mogla da bude mnogo bolji pokazatelj trenutnog vašeg stanja od nabijanja Krke i Hamburgera. 

Igrali smo ne tako davno i protiv Monaca na onom turniru u Istambulu i dobismo ih.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Chaos Is Me said:

Evo vam konačno jednog meča protiv ekipe koja ima kakav-takav kvalitet, ima tu dobrih igrača ili bivših igrača - Harrison, Perez, Johnson, Ennis, Ellis, pa bi ova utakmica mogla da bude mnogo bolji pokazatelj trenutnog vašeg stanja od nabijanja Krke i Hamburgera. 

JaJuan Johnson jedini u ekipi ima preko 28 godina.
Ima i neki turcin 29 i to je to. Ostali nosioci u najboljim godinama.

Samo sto imaju nekoliko dobrih igraca, turci ne mogu da nam pariraju.

Link to comment
Share on other sites

James je bitan svakoj ekipi u kojoj igra.
Toliko bitan da ta ekipa automatski ne moze nista ozbiljnije da uradi. Sem ako nije CSKA i Itudis pa ga posaljes u drugu ekipu. Kancercina koja moze sam da donese nekoliko pobeda u sezoni ali odnese mnogo vise.

Inace se slazem za pripremnu utakmicu, nebitna skroz.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, realno *w said:

Hamburg nakon 97 poena koje je dao nama, sinoć u Badaloni čitavih 56 poena.

Više su poena dali ispod koša nama u jednoj četvrtini, nego sinoć za celu tekmu. 

 

 

Videćemo sada kako će izgledati odbrana protiv Turk Telekoma. Nisu loša ekipa, ima tu finih igrača kao što su Perez, Herison, Elis, tamo je i Tajler Enis valjda, ali je povređen. Ali se svejedno muče sa napadom od početka sezone, na nekih 68-69 poena u proseku, pa stvarno mislim da bi trebalo bar tu da izgledamo dobro.

 

 

 

- Utakmica protiv nas je bila na 74 poseda, ova sinoc na 60

- Protiv nas 19 slobodnjaka, sinoc 4

- Protiv nas zbog velike razlike opusteniji ritam i odbrana, sinoc tesna situacija vise od tri cetvrtine

 

U prevodu, u smislu uprosecenog ucinka, razlike bez.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Son_of_a_gun said:

 

Danas je 27. u mjesecu, Dalas slavi 27. rođendan, pa ako može jedna pobjedica od simboličnih 27 razlikice za njega, a i za nas. 🙂

 

A da začinim malo, na današnjin dan je Ejmi izbacila Black to black&white.

 

Klub 27. 😉

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U užem smo krugu kandidata za prvo mesto u ovoj grupi. Naredno kolo je jedna od najvažnijih utakmica, možda suviše rano, ali je malo glupo da se žalimo na raspored. Iako mi ne odgovara, dobro je što je u Pioniru, uz ovakvu sinergiju ćemo valjda izvući nekako bilo kakvu pobedu.

Link to comment
Share on other sites

Nece sve ici po loju uvek, ali ta posvecenost svih u timu, zeljka, asistenata, danguba koji daje savete sa klupe (a.k.a. dere se ka terenu ka Avramu da mu skrene paznju na nesto), nema brige za duforocne ciljeve.

 

Panter, Lidej (kod one trojke na startu), Smajli i Madar prepaljeni na atmosferu 😁

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...