Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

8 minutes ago, Son_of_a_gun said:

 


Morao sam virnuti kroz prozor da nije neki vulkan proradio na Jahorini. 😁

 

Ovo je baš preterano gaženje bilo, Žoc rotirao, a opet trpao ko god da uđe. I da nije bilo baš tako, bilo bi 25+ razlike.

 

Onda se setiš tekme sa Splitom, koji je još lošija ekipa od Krke, gde smo porađali 69 poena. Pa normalno da posle toga nisam mogao biti zadovoljan.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

Madar 32 indeks, usudio bi se da kažem skoro pa neprimetno. Jeste imao Roka ispred sebe uglavnom, ali opet je to bila nepodnošljiva lakoća igranja.

 

 

I u odbrani je bio odličan, stalno na liniji dodavanja + se dobro postavi kad ostane protiv centra poslije preuzimanja

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ne sam Safete said:

I u odbrani je bio odličan, stalno na liniji dodavanja + se dobro postavi kad ostane protiv centra poslije preuzimanja

 

Da, s tim što je njegova odbrana od samog početka dobra, povremeno i vrhunska.

 

Jako me raduje što je bio 27 minuta na terenu bez izgubljene lopte, iako je Krki naravno nedostajalo agresivnosti. Do sada je bio prava mašina za izgubljene, videćemo da li je ovo pokazatelj privikavanja, ili samo izuzetak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, realno *w said:

 

Da, s tim što je njegova odbrana od samog početka dobra, povremeno i vrhunska.

 

Jako me raduje što je bio 27 minuta na terenu bez izgubljene lopte, iako je Krki naravno nedostajalo agresivnosti. Do sada je bio prava mašina za izgubljene, videćemo da li je ovo pokazatelj privikavanja, ili samo izuzetak.

Veruješ li sad u Madara i Koprivu 😀, rekoh ti mladi igraci napreduju neće sigurno Simonović napredovati u Zvezdi, samo opušteno,  ne vidim gde možete izgubiti u narednih mesec,  dva.

Link to comment
Share on other sites

image.png.ab1732405e68d8108389d113f2e6cae1.png

 

Gledao sam dobar deo utakmice gde je Madar odigrao strasno dobro, i ne samo zurka, ne samo taj pomalo ludacki pogled u ucima, (a ni ova namerno sastavljena kombinacija slika), ali mene Madar strasno podseca i nekim potezima na Pavlovica. 

 

Znam da nisu ista pozicija, isti tip igraca, ali ima nesto sto me tera da u njemu vidim njega. 🙂 

 

Jel to samo neki moj trip ili... ? 🙂 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...