Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

27 minutes ago, odupri se ludilu said:

Ko je ovaj sto lezi....msm pa brate mogli su neku fotku bez protivnickog igrača pogotovo ne u ležećem položaju, pobogu ovo je kosarka kraljica igara a ne borilački sport. Radost loptanja po obručima

Krvava kolena

Link to comment
Share on other sites

Ko je ovaj sto lezi....msm pa brate mogli su neku fotku bez protivnickog igrača pogotovo ne u ležećem položaju, pobogu ovo je kosarka kraljica igara a ne borilački sport. Radost loptanja po obručima
Pa neko iz Studentskog centra, vrlo verovatno Kenan. Da li je moguce da ljudima i ovo smeta?! Neverovatno.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Alek The Great said:

Pa neko iz Studentskog centra, vrlo verovatno Kenan. Da li je moguce da ljudima i ovo smeta?! Neverovatno.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Kenan je fino poceo i ABA nakon mvp sezone u ABA2.

12.3p 8.5sk 18index u proseku u prva 4 kola.

Mislim da smo se zeznuli sto ga nismo potpisali pa dali na pozajmicu...

Link to comment
Share on other sites

Pa pitanje je. Mnogi igraci na'oko procvetaju u manjim sredinama bez pritiska, ugl bas protiv nas izdominiraju. Ali ono malo njih sto je posle (ili pre) zaigralo za Partizan, nije moglo da se sastavi sa loptom. Najsveziji primer - Balsa igra pre Miletica.

 

A od upecatljivijih primera je svakako Sinovec. I mogao bih da se kladim, da se posle tih top partija vrati kod nas, izgledao bi skroz isto kao i 1. put.

 

Pa jedan Nidzo Jankovic nas je terorisao onomad kad je imao rep i igrao za Olimpiju.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Alex_Serbia said:

Pa pitanje je. Mnogi igraci na'oko procvetaju u manjim sredinama bez pritiska, ugl bas protiv nas izdominiraju. Ali ono malo njih sto je posle (ili pre) zaigralo za Partizan, nije moglo da se sastavi sa loptom. Najsveziji primer - Balsa igra pre Miletica.

 

A od upecatljivijih primera je svakako Sinovec. I mogao bih da se kladim, da se posle tih top partija vrati kod nas, izgledao bi skroz isto kao i 1. put.

 

Pa jedan Nidzo Jankovic nas je terorisao onomad kad je imao rep i igrao za Olimpiju.

Ne kazem. I bukvalno mi je Jankovic prvi pao na pamet, ali je u pitanju bas low risk situacija za nas

Link to comment
Share on other sites

Ma poster je pogrešan na so many levels bez obzira na izneverovanje. Nije mi bitno ime ležećeg nego koji će moj on na posteru KK Partizan.  I ne podnosim amaterizam, nedostatak estetike, jeftin poziv na demonstraciju sile u želji jefitnog podilazenja puku jer strahovi su konjukturni od njih se dobro živi, i tak daljse. 

Nego kako zaustaviti Bob Rok Stipcevica večeras!?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo je naravno vidljivo i ranije, ali stravicno je jak Partizan, a nije ni blizu svog maksimuma.

 

Panter jeste odlican suter i ocigledno ima slobodu za svoje antics, medjutim ja nekako ne mirisem tu vrstu nepostovanja saigraca. Nisi jedini i ne igras sam. Ali dobro.

 

Avramovic me je opasno nervirao dok je izigravao Jordana u reprezentaciji, ali ok je covek samo sto izgleda bas slabo prima informacije 🙂 Obradovic se bas trudi oko njega, za sada bez vidljivog uspeha sto se nadamo da ce se uskoro promeniti.

 

Rodja ce biti neka Veseli light verzija, mozda cak i bolji.

 

Ajmo crno-beli!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...