Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

20 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Vas sam gledao najvise u predsezoni, skoro sve je bilo prenoseno.  Mislim da za sada sve ide kako je Zoc planirao. Energije i borbenosti imate dosta, sto je vazno i to se prelilo i na "zvijezde" u timu. Bas se ono igraci lome , cini mi se. Vidjecemo kad krenu dva meca nedeljno. Ali to ceka sve ekipe iz vrha

Dobrodosao. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Glavno pitanje je ko tu otpadak uopšte. 

 

Većina igrača bez ugovora je na trening kampovima sa nekim ekipama i tu je teško predvideti ko će dobiti ugovor, a ko ne. Pa onda čak i ako dobiju ugovor, ko će radije otići u razvojnu ligu da vreba šansu za NBA.

 

Ali dobro, uvek može da bude obrnut slučaj, da neko popizdi i kaže "ej ne pada mi napamet da igram za 5k dolara mesečno u G-league da bi dobio 2 desetodnevna ugovora i to možda, idem u Evropu za 10 puta više".

Ovako napamet, ako ne grešim, bez ugovora su Hartenstajn, Ed Dejvis, Biombo, Džordan Bel, Kornet...   Sve su to za Evropu preozbiljna imena, al ko zna, neko će tu izvisiti.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hartenštajn je na trening kampu Klipersa, sa neizvesnom budućnošću. Ne vidim neku logiku da ga potpišu jer već imaju Zubca, kao teškog old school centra, ali ok, čovek je imao neke korektne partije u NBA, možda ipak ostane tu, možda ga uzme neko drugi.

 

Al Klipersi su istovreme uzeli za trening kamp i Harija Džajlsa. Lik je u suštini četvorka, ali ima oko 210 + vrhunske fizikalije. Plus, manjak bilo kakvog skila i šuta ga je pomerio bliže košu. Imao je korektnu prvu sezonu u Kingsima, ali je to sa godinama samo padalo. Prošle godine pokazao čak i neke naznkae šuta, po prvi put, dao 8 trojki uz 35% šuta.

 

E sad, mlad je, ne znam koliko je spreman da pređe u Evropu, ali možda bi se moglo probati.

 

8 minutes ago, Marvin said:

Kris Silva npr. je potpisao ugovor za Sotom za trening kamp koji pocinje sledece nedelje. Ne znam kad je taj famozni last cut, ali sezona pocinje tek 19. 10.

 

Ne znam ni ja, ali kontam da je isto tada.

Link to comment
Share on other sites

On 9/23/2021 at 10:13 AM, Eddard said:

@realno *w

Pojedinačne karte za Eurocup utakmicu u Hamburgu će se uskoro naći u prodaji, danas sam zvao, kažu da gledamo svaki dan, biće ubrzo.
 

19.10. sam definitivno u Nemačkoj, tako da idem na utakmicu 100%. Ako treba bilo kakava pomoć oko kupovine karata i sl., stojim na raspolaganju. Važi naravno za sve zainteresovane.

Pustene karte, deo iza nase klupe skoro pa rasprodat, upravo pazario 2 🙂

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Bole Tyson said:

Pustene karte, deo iza nase klupe skoro pa rasprodat, upravo pazario 2 🙂


Fala, kupio i ja dve :). Nervira što mora da se unesu tačni podaci osoba koji će ići na utakmicu, sad moram ženu da vodim sa sobom 😁.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Eddard said:


Fala, kupio i ja dve :). Nervira što mora da se unesu tačni podaci osoba koji će ići na utakmicu, sad moram ženu da vodim sa sobom 😁.

 

1 hour ago, Bole Tyson said:

Ja sam se jednom zajebo i vodio je u Pariz. Drugi put vala, baksuza, ne

Kad vodite svoje zene na utakmice - sledeci put vodite tudje. :s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...