Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

24 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Glupu pricu nisam ni zapoceo ja,a ako je bas glupa(a jeste) nek modovi brisu od starta,nikakav problem.

 

Glupom si je iskljucivo ti napravio. 

Necu komsijama da brljavim topik, prestajem ovde. 

 

Cestitke komsijama na lepom ispracaju Novice, pobedi (mada je to skroz drugi treci plan) i sto je Duda i tamo ispostovan kako dolikuje 👍

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mur imao dobre momente, al opet me brine ista stvar - najbolje izgleda bez lopte. Sve više liči na Pejdž scenario.

 

E sad, nije to samo po sebi toliko loše, ali povlači sa sobom da neko drugi organizuje napade, a ne vidim ko to još može osim Zagora.

Što je večeras izgledalo odlično, ali ne verujem da tu možemo očekivati neki kontinuitet.

 

Ono što nam je svima jasno je da ćemo gledati ludačke kombinacije sa petorkama. Ona večeras sa Kurucom, Dangom i Zagorom u isto vreme na terenu, bez četvorki i petica, je stvarno teški bizar. I na sve to, Rade ubije Danstona i to sve ispadne dobro.

 

 

 

edit:   :D

 

Capture.jpg

Edited by realno *w
  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

 

najvise mi se dopao sam pocetak govora, kada je rekao "zeleo bih da se zahvalim porodici, duletu [pauza]".. to je bas smekerski uradio. 

 

Novica nije elokventan lik, plus se stegao da je jedva progovarao, ali je uspeo da kaže sve što je trebalo, i to sa merom, da ne pređe u patetiku. Odlično je on ovo izneo sinoć, još da je nabo onu trojku na kraju da eksplodira Arena, ali dobro, sledeća će ući :classic_smile:

 

Efes je vrlo pristojno odradio svoju ulogu, ispoštovali su događaj maksimalno. Nisu zapinjali previše, ali dovoljno da utakmica ne bude samo revijalna.

 

Publika...proteći će još mnogo kanalizacije Arenom dok na beznačajnu meru ne budu svedeni oni koji na ovakvom događaju pevaju o Čović Vesni i silovanju Zvezde, zvižde na predstavljanju prvaku Evrope koji je došao da uveliča oproštaj igračke legende, iskoriste i ovu priliku da naprave frku i tako dalje.

 

Ne računajući ovo iznad, fino veče, primeren oproštaj od Dude, eto, pogodilo se da utakmicu igraju njegov prvi i njegov poslednji klub koji je vodio kao prvi trener, Novica dostojno ispraćen u penziju, na kraju i basket bio sasvim gledljiv.

  • Like 21
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Izledali smo sasvim pristojno,u svim segmentima igre,osim skoka,za ovaj deo pripremnog perioda.Škripi malo u organizaciji igre,ali nova je ovo banda,za mesec dana i barem pristojnim centrom,bićemo baš zajebana ekipa.Utisak večeri: Zagor i Danguba. Ovo što su isporučili sinoć  je najbolji dokaz da neki igrači ne mogu da funkcionišu bez jasno definisanih uloga.Zagor sinoć...i da je sve promašio,opet je je odigrao onu što se od njega u datom trenutku tražilo,Danguba isto.Biće ovo ok.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

jel' neko pohvalio zagorca za tejkover u trećoj četvrtini, mrzi me da prolazim live thread. "pokazao znake života" ne računam u pohvalu.

Više kroz sprdnju, nego zaprave ali ima pomaka :classic_smile:

 

Doduše i Željko ga je ružio u trenucima kad je kidao na terenu. To me natjeralo da pomislim da će Rade uz Željka konačno isporučiti ono što većina već sada misli da ne može ili da će se slomiti i bataliti košarku na ozbiljnom nivou.

 

 

---------------------------------------

 

 

 

Meni je osim Jama u kojeg sam se zaljubio :classic_smile: utisak večeri Rodions ima tu materijala na obe strane terena.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ljusha said:

Jel to bila neka frka u hali?

Na prenosu je moglo samo da se nasluti.

Ispricajte nama koji nismo bili.

 

NajvernijiTM su krenuli da se makljaju negde posle poluvremena na šta ih je ostatak hale napušio, kao i svaki njihov pokušaj da povedu neku pesmu. Do kraja utakmice je ostatak hale sam vodio navijanje i napušavao ove idiote. Na kraju igrači nisu otišli kod njih kao i inače već su stajali negde na centru terena ali okrenuti njima leđima, a volim ga su pevali sa navijačima na tribini suprotno od ovih klošara. Lepi momenti.

Edited by djole
  • Like 16
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ispoštovao nas Efes realno, ali sve u nekim granicama normale.

 

Meni je bio ružan potez Petruševa koji je baš očigledno pustio Novicu da da koš. Još ti kao klinac koji se juče ispileo radiš to matorom čoveku. Najviše ćeš ga ispoštovati ako odigraš maksimalno.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oubrevo. said:

jel' neko pohvalio zagorca za tejkover u trećoj četvrtini, mrzi me da prolazim live thread. "pokazao znake života" ne računam u pohvalu.

 

 

10 hours ago, realno *w said:

E sad, nije to samo po sebi toliko loše, ali povlači sa sobom da neko drugi organizuje napade, a ne vidim ko to još može osim Zagora.

Što je večeras izgledalo odlično, ali ne verujem da tu možemo očekivati neki kontinuitet.

 

Ono što nam je svima jasno je da ćemo gledati ludačke kombinacije sa petorkama. Ona večeras sa Kurucom, Dangom i Zagorom u isto vreme na terenu, bez četvorki i petica, je stvarno teški bizar. I na sve to, Rade ubije Danstona i to sve ispadne dobro.

 

 

Bez zaebancije, ja sam već jednom sa tobom pričao na tu temu, da su njegove retke dobre igre uglavnom bile vezane za šut za tri.

 

Juče smo tek videli pravi raritet, dobru partiju bez trojke. Tj dao je trojku na samom kraju, ali je već tada imao 5-5 iz igre, neke asistencije i dobre poteze. Žocu se izgleda baš sviđa da on napada protivničke petice izolacijom i tako kreira u toj čudnoj petorci. Videćemo još kako će to izgledati u nekim tvrđim tekmama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...