Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

12 minutes ago, Cooper said:

Nema trika da Zeljko bilo sta vodi.

I sam Novica nece dozvoliti.

Nije bilo ko otisao...

 

Najpametnije je odloziti za utorak.

 

ne znam iskreno da li je primereno i red ali da duda može da se pita, nekako sam siguran da bi voleo da se igra nekakva utakmica

  • Like 10
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, djurava said:

Meni je recmo bas nejasno sto je Efes izabran, niti ima neku vezu sa Novicom kao igracem, niti sa Zeljkom ili bilo kim iz Partizana. Nekako mi je logicnje da je izabran Real (igrao Novica) ili recimo Pao ili Fener zbog veze sa Zeljkom

 

24 minutes ago, oubrevo. said:

 

aktuelni prvak evrope je dovoljna čast za bilo kog igrača. nije novica nažalost ostavio značajan trag u realu, niti mu je ostao u lepom sećanju, sticajem okolnosti

 

tako da kontam da je prvak = good enough  : )

 

 

Upravo to. Druga stvar, nije to da baš samo odlučiš da igraš sa Realom i to se desi. 

 

 

I da, igraće se utakmica naravno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Cooper said:

Nema trika da Zeljko bilo sta vodi.

I sam Novica nece dozvoliti.

Nije bilo ko otisao...

 

Najpametnije je odloziti za utorak.

Mislim da nije realno da se odlozi

Minut cutanja reci ce nesto o njemu zahvaluti mu se i teraj dalje

Mozda zvuci glupo ili ruzno ali je tako

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Auh ovo je bas nezgodno. 😞 

 

Ako je Efes dosao, treba da se odigra, revijalno. Kao sto je neko rekao, i Efes ima veze sa Dudom, i verujem da bi i Duda voleo da se odigra (bio bi na utakmici sigurno). 

 

Ali ovo treba biti i Novicina odluka - nadam se da je i on za to da se odigra - izostace neko navijanje ili penjanje Novice na tribine, podignuce ruku, zahvaliti se. 

 

Cestitke Novici na karijeri i svakoj prolivenoj kapi znoja, bice uvek primer mladima kako se radi, kako se bori. Ja cu ga po tome pamtiti. Ostaje zal sto nije vise uspeo zbog povreda. 

 

RIP Dudo 😞 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kooineeperk said:

Cestitke Novici na karijeri i svakoj prolivenoj kapi znoja, bice uvek primer mladima kako se radi, kako se bori. Ja cu ga po tome pamtiti. Ostaje zal sto nije vise uspeo zbog povreda. 

E da, zaboravio sam jos nesto - da zameni Nesu Ilica u reprezentaciji 🙂 mislim da bi mu legla ta uloga. 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Da bude hype guy i covek hemije u ekipi(zvanicno kao neki tim menadzer sta god to bilo) dojucerasnjim konkurentima?Lose si ti to smislio.

Nesa jer par generacija stariji od igraca u repki pa nema tih barijera.

 

Bas zato sto je par generaciji stariji, a mladji igraci dolaze, mislim da treba neko da nasledi Nesu. 

 

Pa nisu Pokusevski, Smailagic, Jokic, Micic, Guduric, Milutinov i ostali mladji gledali Nesu Ilica kako igra i ko je bio, nego su gledali Novicu! 

 

Nesu su gledali eventualno oni koji odlaze iz repke, mozda cak ni oni... Uz to Nesa ima zvanicnu funkciju u KKCZ, kako im to ne smeta?

 

Nema veze to sto su bili konkurentni, neki cak i igrali direktno protiv Novice. U reprezentaciji su svi na istom zadatku. 

 

A u krajnjoj liniji, oni iako su konkurentni, mnogo vise se postuju nego mi ovde. 

Edited by Kooineeperk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Kako li onda ti isti konkurenti igraju zajedno u repki.

Tako sto su to igraci i nije im preko potrebna hemija za taj posao.Krle i Teo dok nisu uopste razgovarali su razvaljivali svaku odbranu,svaku.

Nesina uloga je 95% samo rad na hemiji ekipe,Novici bi bas tu skripalo kada bi bio oko repke sada.

11 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Bas zato sto je par generaciji stariji, a mladji igraci dolaze, mislim da treba neko da nasledi Nesu. 

 

Pa nisu Pokusevski, Smailagic, Jokic, Micic, Guduric, Milutinov i ostali mladji gledali Nesu Ilica kako igra i ko je bio, nego su gledali Novicu! 

 

Nesu su gledali eventualno oni koji odlaze iz repke, mozda cak ni oni... Uz to Nesa ima zvanicnu funkciju u KKCZ, kako im to ne smeta?

 

Nema veze to sto su bili konkurentni, neki cak i igrali direktno protiv Novice. U reprezentaciji su svi na istom zadatku. 

 

A u krajnjoj liniji, oni iako su konkurentni, mnogo vise se postuju nego mi ovde. 

Kako glupa tema a kako me nervira sto ljudi ne zele da sagledaju drugu stranu.

Pa bas je benefit sto nemaju dodirnih tacaka sa Nesom,to je poenta.Do juce su se pojedini laktali sa Novicom i sad da on bude stub hemije,ne ide bre,to su veliki takmicari.

 

I jos ovo Jokic gledao Novicu,daj covece....

Micic i Guduric ce isto pre imati distancu od Novice nego ga postavati ko sto ti kazes "gledali ga"...

 

Na kraju krajeva vi uporedite karakter Novice i Nese.

 

Ne mogu da verujem da ljudi brane ovaj nonsense.

Link to comment
Share on other sites

@UDresuKvinsiMilera

nije samo jedan karakter podoban za poziciju hype-guya u repki, niti samo jedan CV i tako dalje

 

pričamo ionako hipotetički, možda bi nowitza bio imperator tog posla, možda potpuni treš, možda je nezainterosavan za takve akcije i ostalo

pokušavam samo da kažem kako ima tu raznih outcomea ili kako se to kaže na srpskom, potencijalnih rezultata..iako sam ja bliži onom kooineeperkovom mišljenju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas to, sto kaze Uini, ne znamo bas sta bi bilo kad bi bilo. Moje misljenje je da bi mu leglo. 

 

Samo cu ti na ovo odgovoriti:

 

12 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

I jos ovo Jokic gledao Novicu,daj covece....

 

A ne, zmurio je Jokic na treningu kad je igrao sa/protiv Novice u Megi. A na utakmicama ipak nije smeo da zmuri. 

 

Evo ti jedna tekma gde su njih dvojica razvalila u utakmici protiv nase KKCZ

https://www.aba-liga.com/match/151/13/1/Boxscore/q1/1/home/mega-basket-crvena-zvezda-mts/ 

Link to comment
Share on other sites

 

E kakvog sam ja coveka nasao da nominujem za tim menadzera repke... 😄 

 

 

https://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:723380-VELICKOVIC-O-JOKICU-Doslo-dete-buckasto-nezgrapno-i-probaci-meni-loptu-kroz-noge-jurio-sam-da-ga-bijem

 

Quote

VELIČKOVIĆ O JOKIĆU: Došlo dete buckasto, nezgrapno i probaci meni loptu kroz noge, jurio sam da ga bijem

 

Kapiten Partizana Novica Veličković otkrio je jednu zanimljivu anegdotu iz vremena kad je u Megi igrao sa sjajnim srpskim centrom Nikolom Jokićem

 

 jokicN07.jpg

 

Kapiten Partizana Novica Veličkovićotkrio je jednu zanimljivu anegdotu iz vremena kad je u Megi igrao sa sjajnim srpskim centrom Nikolom Jokićem.

Bivši reprezentativac Srbije je u emisiji "Veče sa Ivanom Ivanovićem" ispričao kako hteo da prebije sadašnjeg igrača Denvera na jednom treningu u Megi jer mu je probacio loptu kroz noge.

 

- Znaš šta, taj mali...Pričamo o Joki koji je sad NBA zvezda, ali tad je došlo dete buckasto, nezgrapno... Trči, nema mišić, skine se u svlačionici ja gledam i kažem 'sine jesi li nekad nešto radio'... Međutim, prvu vežbu koju mu Miloje (Dejan Milojević) pokaže, nekih šest promena, on uradi kao od šale. Nešto s čim bi igrači od 25, 26 godina imali problema i pitali, čekaj šta si mi rekao. A on, odsluša šta treba i bam – kao kap, kaže Novica Veličković.

 

Situacija koju je Novica podelio možda najbolje i oslikava Nikolin karakter, odnosno ono što ga i čini toliko posebnim kada je na terenu

- E sad, Deki mu je pokazivao trikove, jer je on pun tih nekih trikova i fora da mene nasamari. To je bila neka finta kod koje je on probacio meni loptu kroz noge, gde ja uopšte nisam video loptu. U momentu kako je probacio on je položio loptu u koš. Svi su počeli da se smeju, cela ekipa mi se smeje... On je imao 17 godina i ja na njega krenem, a on kaže: 'Šta ti je bre budalo'... Nisam mogao da verujem da me je neko toliko ispalio" ispričao je uz osmeh kapiten Partizana.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...