Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

35 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Kao što sam i pretpostavljao, nabijanje cijene komšijama. Srećom nisu se primili.

Kod tog Lesora strepnja mi je dublja nego nada. Ako potpiše za nas ukanaliće nas, ako potpiše za vas odigraće sezonu karijere. Tako da, taj simpatični mladić, ide što dalje od Beograda.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Alek The Great said:

Reci mi da nemas ni RTS?!!

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Imam ali ga 'zatamne' kad je kviz o utakmicama da ne pričam.

To je taj Srpski Svjet pretpostavljam.

 

edit: a zašto to tebe toliko pogadja sve i da ga nemam?

 

Edited by Ne sam Safete
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

 

Nagadjalo se jer je bio domaci slobodan igrac. A ne jer je neko bio  na pravom tragu.

 

Covece ti se i dalje zakopavas sa ovim izjavama oko Smajlija 😄 

 

 

Tvoj post: 

  

On 8/6/2021 at 10:41 AM, Alex_Serbia said:

Drvite o fudbalu, a gazda Cova se sprema da preplati Smajlija samo da ovaj ne dodje u Partizan. Pritom, ne postoji pouzdan info da ga uopste trazimo (vec klasicna medijska nagadjanja za svakog domaceg slobodnog igraca).

 

Neke stvari se nikada ne menjaju. Ali zato neke druge hoce i to uskoro 😊

 

Nesto jace od 2 sata nakon te tvoje izjave:

 

Sta ono kao, seli Ostoja, Savic i Zoc i pozvali Alena i za 15min sve dogovorili i ovaj potpisao over-the-air?

 

Nemoj brate da ispadas smesan u drustvu, to ne ide tako ni u amaterskim klubovima. 

 

Normalno je da je neko znao, nekom preneo, mozda i sam Alen. I normalno je da se nije sve resilo ne za par sati nego ni za par dana, ovo se kuvalo. 

 

Ali ako ti i dalje verujes u to, nemoj samo bez argumenata da ubedjujes i druge u to.  

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ne sam Safete said:

 

Teško mi je da zamislim kako Zeljko i Ataman igraju prijateljsku tekmu.

 

ulažem 500 imaginarnih pezosa da će tekma biti vrlo prijateljska. nije ovo regularna pripremno-prijateljska, ovo je novici u čast jel'te i sve će biti podređeno tom feel-good faktoru. a tako i treba da bude.

...

uostalom, partizan nema šta da traži protiv efesa u iole ozbiljnoj tekmi u ovom trenutku pred-sezone

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Večeras se od košarke oprašta veliki igrač i borac. U derbijima uvek motivisan i naoštren da pobedi, a nikad bahat i bezobrazan. Mnogi crveno beli mu zameraju način na koji slavi ili na koji se motiviše, ali meni to nikad nije smetalo, naprotiv mnogo više su mi smetale uvrede upućene na njegov račun koje je on stoički podnosio. Povrede su mu u mnogome odredile tok karijere, ali bez obzira na to ostavio je veliki trag u košarci. Uvek sam vam zavideo što takav igrač ne igra u mom omiljenom klubu. Na žalost po našu košarku ni blizu u najavi nema novih mladih igrača kao što je Novica...

Želim mu sve najbolje u daljem životu, a vi da ga ispratite kako dolikuje 😃

  • Like 25
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ne sam Safete said:

Živo me interesuje kako će  izgledati ovo večeras.

Teško mi je da zamislim kako Zeljko i Ataman igraju prijateljsku tekmu.

 

Bacih pogled na rezultate Efesa sa priprema, sve pobede, od 10 do 30 razlike. Recimo Lokomotivu su ubili 30.

 

Generalno, zadnji poraz im je u aprilu od Reala u plejofu EL. Posle toga nekih 20 vezanih pobeda, mahom ubedljivih.

 

Tako da ne treba očekivati ništa drugo do tekme na maksimalni broj obrtaja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, oubrevo. said:

 

ulažem 500 imaginarnih pezosa da će tekma biti vrlo prijateljska. nije ovo regularna pripremno-prijateljska, ovo je novici u čast jel'te i sve će biti podređeno tom feel-good faktoru. a tako i treba da bude.

...

uostalom, partizan nema šta da traži protiv efesa u iole ozbiljnoj tekmi u ovom trenutku pred-sezone

Realno, nemamo šta da tražimo protiv njih u bilo kojem dijelu sezone.

Nego ja još nisam siguran hoće li biti festivalska tekma svo vrijeme ili će Novica odigrati par minuta i mahnuti publici.

P.S. Malo sam uprostio

3 minutes ago, Cooper said:

Nema potreba da zapinjemo veceras.

Bice dana za megdana...

Uvjek bi trebalo zapinjati, druga je priča koje su petorke na parketu i šta se forsira u datom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

Utisak mi je da ce Novica poceti, odigrati par minuta, izaci iz igre uz ovacije i pocasti, a onda krece zapinjanje i fajt.

 

Ako bude tako, bicu zadovoljan i time da vidimo iskorak i budemo u igri makar 30 minuta. Efes je tim koji moze u 3 minuta iz egala da ode na + 15, pa mi krajnji rezultat nece biti merilo ovog puta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Ne sam Safete said:

Živo me interesuje kako će  izgledati ovo večeras.

Teško mi je da zamislim kako Zeljko i Ataman igraju prijateljsku tekmu.

Meni je recmo bas nejasno sto je Efes izabran, niti ima neku vezu sa Novicom kao igracem, niti sa Zeljkom ili bilo kim iz Partizana. Nekako mi je logicnje da je izabran Real (igrao Novica) ili recimo Pao ili Fener zbog veze sa Zeljkom

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, djurava said:

Meni je recmo bas nejasno sto je Efes izabran, niti ima neku vezu sa Novicom kao igracem, niti sa Zeljkom ili bilo kim iz Partizana. Nekako mi je logicnje da je izabran Real (igrao Novica) ili recimo Pao ili Fener zbog veze sa Zeljkom

 

aktuelni prvak evrope je dovoljna čast za bilo kog igrača. nije novica nažalost ostavio značajan trag u realu, niti mu je ostao u lepom sećanju, sticajem okolnosti

 

tako da kontam da je prvak = good enough  : )

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...