Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

2 minutes ago, odupri se ludilu said:

Ma da mi Dangu stavimo na transfer listu dok je Radonjic u formi

 

Moze, ali djuture - pakuj oba bivsa, oba "simpatizera", oba deteta ocevima vratiti i ovog francuza ako je zalutao 😄 

I naravno neki popust na kolicinu. 

 

/hoce li mi sada obrisati, hmmm/ 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Kooineeperk said:

Pouzdan info ili ? 😄 

 

Nije Radonjic bas toliko luuuuuud. Jeste malo, kao i svi genijalci ali ne bas toliko 😄 

 

Pouzdano mozes na tatu. 😁 

 

S obzirom koliko se vasa strana nalupetala proverenih informacija, ja sam cisto olicenje proverenog. A opet, ne vidim da njima papagajšeš tu frazu. Tako da se makar drzi toga na pravoj temi.

Edited by Alex_Serbia
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, jedibojan said:

Sa njim i Mozlijem Smajli i Kuruc mogu poziciju gore (bar deo minuta) sto bi teoretski trebalo znacajno da popravi situaciju na skoku

 

Upravo to, mada on meni svejedno deluje kao preozbiljno ime za nas. Smajli ima svoj prednosti i kad napade centre i kad napada četvorke. Isto tako ima i mane u tom smislu. 

Sa bilo pravom peticom se otvaraju razne kombinacije. 

 

Baš bih voleo da sa Mozlijem bude sve ok, prvo zbog njega samog naravno, drugo što bih voleo da ga vidim u paru sa Smajlijem, to mi deluje jako zanimljivo.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, realno *w said:

 

Upravo to, mada on meni svejedno deluje kao preozbiljno ime za nas. Smajli ima svoj prednosti i kad napade centre i kad napada četvorke. Isto tako ima i mane u tom smislu. 

Sa bilo pravom peticom se otvaraju razne kombinacije. 

 

Baš bih voleo da sa Mozlijem bude sve ok, prvo zbog njega samog naravno, drugo što bih voleo da ga vidim u paru sa Smajlijem, to mi deluje jako zanimljivo.

 

Petorka: Izrailj,Panter,Kuruc,Smajli,Ajnštajn... uhh. P& R na sto načina,i sve što iz njega proizilazi.

Edited by KockoOblo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...