Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

33 minutes ago, KockoOblo said:

Mislim da nisi u pravu sa poentom koju želiš da pošalješ. I siguran sam da su i u klubu shvatili da gubimo vreme isprobavajući nešto što ćemo igrati  3 minute po meču. Eto nama centra, jednog ili dva, u roku od odma.Smem da se kladim u sezonsku .

DV:

 

Quote

Kada se izgubi utakmica, može mnogo stvari da se nauči, može mnogo pouka da se izvuče. Ali nije nam cilj da budemo šampioni pripremnog perioda, već kada je to najbitnije, a to je kada počnu takmičenja i kada se odlučuje o nekim mnogo značajnijim stvarima.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ne sam Safete said:

Dosta je Željko uticao na tok tekme početnom petorkom ( Moore, Trifa, Danguba, Rodionis, Miletić) i ne mjenjanjem iste dobrih 6 minuta. Vidilo se u startu da koš mogu samo sanjati.

Nije mi se svidio odnos prema ničijim loptama, pored skoka naravno. Opet, igrali smo tri produžetka protiv Kneževa + pripreme su tako da se neću ljutiti.

 

Dobar poraz, ako ima takvih, da se zbiju redovi i ne poleti previše.

Pripremni period i jasno je da se probaju mnoge varijante. Ne verujem da ce onakva petorka ikad vise poceti. Vazna je doselekcija i pozicija tri koja je bas labava.

3 hours ago, Alek The Great said:

Ostoja najavljuje iznenadjenje. Nadam se da je pojacanje.

 

 

 

 

Gde si video?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Jakob Aman said:

Pripremni period i jasno je da se probaju mnoge varijante. Ne verujem da ce onakva petorka ikad vise poceti. Vazna je doselekcija i pozicija tri koja je bas labava.

Gde si video?

 

Ovo smo pričali i kad je Šćepa bio trener, pa svi znamo kako se završilo :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cooper said:

 

13000 x 200e prosek = skoro 4 miliona evra

 

Dodaj jos na to da ce pola njih kupiti prelep novi dres, cca 173.6e po dresu, i po 2 solje cca 53.7e. To je jos cirka 2 miliona. 

I 4 od Vucica... eto 10miliona. Pa jos Branko i strani kapital. 

 

A onda kazete kako nemate najveci u regionu ikada. Budzet. 🍻

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Dodaj jos na to da ce pola njih kupiti prelep novi dres, cca 173.6e po dresu, i po 2 solje cca 53.7e. To je jos cirka 2 miliona. 

I 4 od Vucica... eto 10miliona. Pa jos Branko i strani kapital. 

 

A onda kazete kako nemate najveci u regionu ikada. Budzet. 🍻

Aj prebaci ovo na Tatu. Zaboravljas se ponekad.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goofy said:

Šta skačete?

 

Kupi vam fino baci udicu, odma' se upecate :classic_biggrin:

 

Ma jok. Sprdam se i ja malo. 🙂 Zabavno je. 

 

Fora je u tome da je to neko drugi napisao, daleko bilo neko s one strane brda, bilo bi drvlje i kamenje, trazenje provetravanja itd. Ali ok ako vi pravite takvu zabavu onda je ok da se svi zabavljamo. Ne?

 

p.s. ako hocete da se sprdamo o Stimcu, svratite do nas 😄 😄 😄 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Kooineeperk said:

 

p.s. ako hocete da se sprdamo o Stimcu, svratite do nas 😄 😄 😄 

 

evo videh... ima tamo jedan vaš što ga brani, a vi odmah za grlo, kolji, banuj...

 

pa polako, priajtelji, saslušajte i oprečno mišljenje.

:classic_biggrin:

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Ne sam Safete said:

Dosta je Željko uticao na tok tekme početnom petorkom ( Moore, Trifa, Danguba, Rodionis, Miletić) i ne mjenjanjem iste dobrih 6 minuta. Vidilo se u startu da koš mogu samo sanjati.

Nije mi se svidio odnos prema ničijim loptama, pored skoka naravno. Opet, igrali smo tri produžetka protiv Kneževa + pripreme su tako da se neću ljutiti.

 

Dobar poraz, ako ima takvih, da se zbiju redovi i ne poleti previše.

 

Apsolutno stoji ovo za petorku. Kao da je hteo da im pokaže koliko su nezreli.

 

 

 

6 hours ago, Alek The Great said:

Ostoja najavljuje iznenadjenje. Nadam se da je pojacanje.

 

Pa malo bi čudno, da ne kažem glupo,  bilo da najavi pojačanje koje se čeka već duže vreme - iznenađenjem. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Dodaj jos na to da ce pola njih kupiti prelep novi dres, cca 173.6e po dresu, i po 2 solje cca 53.7e. To je jos cirka 2 miliona. 

I 4 od Vucica... eto 10miliona. Pa jos Branko i strani kapital. 

 

A onda kazete kako nemate najveci u regionu ikada. Budzet. 🍻

Da prije par sezona nismo imali ozbiljne referate na temu kako dresovi + sezonske  popunjavaju budzet možda bi ovo tvoje i bilo dobra fora.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...