Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Znači uslov za Petruševa je bio jednogodišnji ugovor.

 

Što se Filipa tiče, baš rizično razmišjanje, ako je njegovo naravno. Ako krene dobro da igra, neće biti problema. Ali šta ako krene malo lošije, a Danston i Plajs nastave da igraju dobro? Koji će motiv imati Efes da ga gura, ako je već ugovor na godinu dana?

 

Što se nas tiče, po prvi put ne žalim što nije došao. Iako bi čak vrlo verovatno imali koristi od njega i u toj jednoj sezoni, opet mi je baš nebulozno potpisavati jednogodišnji ugovor sa 21godišnjim igračem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Petrusev je Misku trenutno glavno grlo u ergeli za skoru, neposrednu zaradu. Rizicno jeste donekle, ali on svakako ima cime da pokrije eventualni gubitak.

 

Nadam se zbog 'stacije da se ovo nece zavrsiti kao sa Zagorcem sa kojim je isla vrlo slicna prica oko navodnih kontakata sa KKP i KKCZ mesecima pre drafta i NBA price, pa se bilo gadljivo, puca se na vise, pa cemo onda Memphis, pa onda ajde neku Spaniju ipak bolje, da bi sada koju godinu kasnije maltene trebao sam da placa da ga puste da igra i u onakvom Partizanu. Mislim da je Filip tamo gore bolji materijal svakako, pa sam veci optimista, ali zazor postoji. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Pa rekose i Savic i Obra da ce doci jos dvojica ili trojica u zavisnosti  od Mozlijevog stanja.

Tako da je to gotovo sigurno mali Madar i neki mladi centar sa letnje lige.

Ne bi me iznenadilo da pojure Balsu kad je vec Petrusev propao.

 

Pangos nije realan, on trazi bar 3 puta vise nego sto mi mozemo da ponudimo.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Smailagić za SK: NBA me „dovela“ u Partizan

Quote

„Mislim da nisam jedini među novim igračima crno-belih kod kojih je na dolazak presudno uticao Željko Obradović. Možda je ovo moj najbolji potez u karijeri što sam došao da radim da radim sa stručnjakom takvog iskustva, od koga može toliko novog da se nauči. A, na prvom mestu, da se dosta napreduje, imam toliko mnogo toga još da učim“, iskreno će Smailagić za Sport Klub.

https://sportklub.rs/blog/blog-ostalo/smailagic-za-sk-nba-me-dovela-u-partizan/

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Referent said:

Наводно профил води његов син.

Mladji ili stariji ?

Tesko brate

Likovi se vrv zajebavaju, trose lovu, putuju i bambusaju drugarice u novom land rover discovery sport-u

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...