Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

2 hours ago, Cooper said:

Malo se priča koliko dobar posao radi ekipa TV Partizan.

I mali Tegi dobar, polako prolazi trema, engleski na mestu jaka četvorka, svakim danom je sve sigurniji. Jebo ga ti, kako sine legend, skoncentriši se.

Prva 3 dana pretpripema su izbacili 5 klupova i preko 200k pregleda na YouTube.

Kako li će tek biti kad dođu starteri...

Svi smo se uželeli vrhunske košarke.

 

Dobar si novinar Kure. 

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Referent said:

Да бацим један тејк

 

Уколика Загорца заобиђу повреде, очекујем његову одличну сезону и МВП кола.

 

 

 

Pa ako kod Obradovica ne uradi nista onda da batali kosarku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ooooooooo sunce ti ebem

Ama ebo vas zagorac vise

Ako sad nesto ne uradi

E ako sad

Ma sad ce sigurno

Sad ili nikad

Ma mora sad

Mislim da ce sad....

N E   C E ! ! !

Decko tri godine ne moze da se sastavi

Imao je minutazu imao je slobodu i q

Decko je bivsi igrac

Cao gotovo to je to

Nek drzi miskovu sliku pored ikone i ostojinu ili ko mu je vec dao jos jedan ugovor kod nas

Jel toliko tesko shvatiti da neko nije za basket jednostavno nije mozda je nekad bio ali vise nije zasto kako jbm li ga ali tako je

"Da ali sad kod zoca..." ma nosite se

  • Like 1
  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

zagorac je imao pojedinacne tekme kod trinkijerija u kojima je izgledao kao jedan od glavnih igraca ozbiljne ekipe ali je uvek stizala i neka povreda u paketu

 

sta znam, ima slucajeva, doduse ne preterano cestih, kada igrac sa 26/27 godina nekako postavi stvari na svoje mesto i cak prevazidje ocekivanja sa pocetka karijere kada je smatran talentom

 

mene uzasno nervira kada za nekog igraca pisu da je flegma zato sto ne fura te this is sparta poze. bitno je da radi na sebi, tj svojoj igri. ako je tako, moze da bidne nesto

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, oubrevo. said:

zagorac je imao pojedinacne tekme kod trinkijerija u kojima je izgledao kao jedan od glavnih igraca ozbiljne ekipe ali je uvek stizala i neka povreda u paketu

 

sta znam, ima slucajeva, doduse ne preterano cestih, kada igrac sa 26/27 godina nekako postavi stvari na svoje mesto i cak prevazidje ocekivanja sa pocetka karijere kada je smatran talentom

 

mene uzasno nervira kada za nekog igraca pisu da je flegma zato sto ne fura te this is sparta poze. bitno je da radi na sebi, tj svojoj igri. ako je tako, moze da bidne nesto

 

Najgore od svega je što gotovo sve dobre partije možeš povezati sa šutem za tri. Kad god je to bilo tipa 3 od 6, 4 od 7 ili nešto slično, onda bude i koja dvojka više, nešto skokova, skupi se tu fin indeks.

 

Za tri godine, možda 1 ili 2 dobre partije, koje nisu povezane sa dobrim šutem.

 

A taj šut je na trogodišnjem nivou oko 26-27%. Bukvalno konstantno loš. Tako da ne znam šta tu da očekujem.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 8/12/2021 at 8:51 PM, jedibojan said:

Klinci u Mladost da izbore plasman u ABA.

 

Mladost je dovela Andriju Bojića, Stefana Simića iz Slobode i Nikolu Kovačevića iz Dunava (17 poena po utakmici u KLS). Sumnjam da će biti mnogo prostora za KKP klince tamo ako uopšte još postoji ta saradnja.

Link to comment
Share on other sites

Trenutni sastav KKP

 

Moore P 185 1994

Paige P 183 1993

Petrović P 188 2003

Avramović B 193 1994

Punter B 193 1993

Drechsel B 198 1996

Glas B 197 2001

Jovanović B 199 2003

Trifunović B 199 2000

Tarlać B 200 2002

Zagorac K 205 1995

Dangubić K 204 1993

Radovanović K 204 2003

Kurucs K 206 1998

Leday C 202 1994

Stepanović KC 207 1998

Smailagić KC 208 2000

Mosley C 203 1989

Miletić C 211 1998

 

* što se tiće Leday i Paige-a, to su pozicije navedene na oficijalnoj stranici KKP. Na trenutnom spisku nema Drechsel i Glasa (proba) koji treniraju sa ekipom.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shonewizard said:

Tegijev nasljednik baš loš realno, meni bilo neprijatno, a mogu tek misliti Smajliju...

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 

 

"Kaki su prvi utisci" 🙂

On 8/12/2021 at 5:18 PM, Alex_Serbia said:

 

Koliko ja znam, sa Drekselom je raskinut ugovor

 

Samo da ti dojavim veoma pouzdan info, Dreksel je bio danas na treningu:

 

🍻

Link to comment
Share on other sites

nisam napisao da puno vredi na terenu, kao sto se da videti par postova iznad. 

 

kada je bio kod mairosua, rekao sam da sam prijatno iznenadjen njegovom spikom, kako ne baca floskule tipicne za sportiste i ne daje neke opste - diplomatske odgovore koji ne znace nista, vec vrlo konkretno prica na zadate teme ;

 

pa je bilo kao, ahahaha sta mu vredi kad je los igrac i zalaze se za banane i single sobe budala. kao da su te stvari u nekoj narocitoj vezi. 

 

tako i sad napisem konkretan post vezan za igru al eto ti se vratis na elokvenciju. hvala realnom sto je diskusija u jednom trenutku imala smisla. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hajde da zaboravimo na trenutak njegov sporadican sut za 3, koji treba da mu bude forte u napadackoj igri. Da zaboravimo i cudne odluke koje donosi tokom meca, kao i promasene zicere, pa to pripisemo prevelikoj zelji da dokaze neki svoj status i kvalitet. Sve to mogu da razumem, desava se i boljima da udju u nervozu, pa se u vadjenju na silu jos vise ukanale.

Ali kada vidim da u fizickom smislu nista ne radi na sebi vec par godina, to ne mogu da oprostim. On ima prirodno dobar frame za svoju poziciju u evropskoj kosarci, trebalo je samo to popuniti sa jos 5-10kg misica. A sa snagom i masom dolazi i samopouzdanje. I gomila novih opcija u oba smera. Videcemo kako ce da izgleda na pocetku ove sezone, krajnje je vreme da uradi nesto sa svojim telom, za pocetak.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, oubrevo. said:

mene uzasno nervira kada za nekog igraca pisu da je flegma zato sto ne fura te this is sparta poze. bitno je da radi na sebi, tj svojoj igri. ako je tako, moze da bidne nesto

A onda dolazimo do toga da si napisao ovo iznad, čime nastavljaš da pokazuješ da ne razumeš da ga ne podjebavamo mi zbog toga što je čist&fin nego zato što ta elokvencija i aktivizam dolaze u paketu sa teškim neradništvom koje se vidi sa kilometar. Ti i dalje sa pozicije francuske sobarice guslaš "bitno je da radi na sebi... ako je tako...". Ne uini, poenta je da u konkretnom slučaju do sada nije bilo tako i ostaje nam jedina nada da politički nekorektni Žoc tu nešto promeni, jer očigledno nijedan moderan pristup nije pomogao. 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...