Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

13 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Mozda ja nisam to shvatio kako treba, ali ne prodaju se sezonske za nivo 400...iz toga sam izvukao zakljucak, uz vec ranije najave da ce indoors sportski dogadjaji biti pod restrikcijama...

 

Rekli su da ne prodaju za nivo 400, zato što će biti dosta tekmi u Pioniru, pa ne smeju da prodaju više sezonskih od toga. I da ide oko 6000 sezonskih u prodaju.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako bi neki prosek cene sezonskih bio nekih 200 jura, to mu na 6.000 ponuđenih dođe 1,2 M € prihoda od te stavke. Uz dnevne karte i značajan broj mečeva u Areni, prihod od ulaznica bi bio >1,5M. Uz sve pretpostavke, naravno.

 

Mislim da će biti dosta ograničenja boravka u zatvorenom tokom zime, ko zna kako će biti organizovana poseta.

Link to comment
Share on other sites

Sad gledam, promenili su i raspored kategorija karata. Sad je mesto gde sam do sad bio standard 1, nije više standard 2 i košta 32k.

 

Samo konstatujem, ne žalim se. 😄 Mislim da su ok cene s obzirom na Željka, ambicije, tim, smanjen kapacitet...

 

Jedino što ne vidim da su napisali šta u slučaju zatvaranja tribina.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

 

ako zagorac igra dobro, zeljko je kriv 

ako zagorac igra lose, zagorac je kriv 

 

Naravno da je tako. Zagorac izgleda loše već 3 godine, kod minimum 4 različita trenera. Videli smo razne varijante, od toga da ima loptu u rukama i kreira, do toga da igra iz drugog plana uz neke "između" varijante, ništa nije bilo dobro.

 

Sigurno da neću Željku pripisivati ako Panter i Lidej budu igrali dobro, ili vrhunski, ali eventualno oživljavanje ove hodajuće depresije, svakako da hoću. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, realno *w said:

 

Naravno da je tako. Zagorac izgleda loše već 3 godine, kod minimum 4 različita trenera. Videli smo razne varijante, od toga da ima loptu u rukama i kreira, do toga da igra iz drugog plana uz neke "između" varijante, ništa nije bilo dobro.

 

Sigurno da neću Željku pripisivati ako Panter i Lidej budu igrali dobro, ili vrhunski, ali eventualno oživljavanje ove hodajuće depresije, svakako da hoću. 

Sećam se pokušaja da igra iz drugog plana.To se uvek završavalo tako što se Zagorac sam stavljao u prvi plan,posle prvog uručenja.Onda sledi pokušaj metamorfoze u Bodirogu,pa posle 3,4 neuspešna pokušaja idu pokazne vežbe najgoreg divljanja,onda skenjana faca,pa klupa.Mislim da se od dolaska u KKP,njime niko nije ozbiljno bavio.Mislim da mu je ovo poslednja prilika da postane košarkaš.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...